Muškarci,da li mislite da devojka ima pravo da Vam ne dozvoli da vidite Vaše dete?

U pravu si..svete se ili ljubomora sto ima novu zenu.Kako bi mi se zgadila da sam na njegovom mjestu.
Ne samo to. Nego je covek vrv i pobegao iz braka jer mu se pela na glavu pp ceo dan. Toliko da kad su isli kod savetnika nije mogao ni da verbalizuje toliko smece i zaplet vec je samo imao spazam lica i grceci poceo da psuje, dok mu je savetnica govorila kako treba da se smiri i razgovara. A on jos vise krene da psuje: kakav razgovor gospodjo? Tisinaaa, meni treba tisinaaa narednih 20 godinaaa gospodjo.
 
Ne samo to. Nego je covek vrv i pobegao iz braka jer mu se pela na glavu pp ceo dan. Toliko da kad su isli kod savetnika nije mogao ni da verbalizuje toliko smece i zaplet vec je samo imao spazam lica i grceci poceo da psuje, dok mu je savetnica govorila kako treba da se smiri i razgovara. A on jos vise krene da psuje: kakav razgovor gospodjo? Tisinaaa, meni treba tisinaaa narednih 20 godinaaa gospodjo.
Ma odmorio glavu covjek.Odahnuo.Sto ovaj jedan kaze:ma opralo me 5 kanti vode kako nje nema.Traze nesto.Niko ko ona.Ima ok zena ali rijetko.Uglavnom..pohase se kad rode.
 
Ma odmorio glavu covjek.Odahnuo.Sto ovaj jedan kaze:ma opralo me 5 kanti vode kako nje nema.Traze nesto.Niko ko ona.Ima ok zena ali rijetko.Uglavnom..pohase se kad rode.
Pakao. Uhvati na foru deteta i jase. I postavi se kao komisija za odobravanje oca. Ne valja, nisi dobar otac, nisi musko, kakav si ti to da si neki ti bi jos para zaradio, ti bi to resio, ti bi tako za nase dete jel? Ne mkgu seks, umorna sam, nisam raspolozena, a mogao bi ti nekad da se ukljucis.
A on, spava 5 sati, dva posla, ne zna gde udara i cuti. Jer ako progovori, dobija rafal nazad. Ratatatatatataaa
 
Evo jedan mali savet za mlade muskarce.
Kada se upoznajete, znaci tek ste krenuli, ni seks niste imali, obrati paznju na to da li ce ti kritikovati nesto naizgled bezazleno. Bilo sta.
Mogao si cipele umeato patika.
Znas nije mi se dopalo ono sto si rekao
Pa i nije ti neka fora i sl..
Sve su to mikro primedbice koje se kasnije pretvaraju u makro navike.
Ta devojka nije za tebe materijal za brak ili ozbiljnu vezu.
Nije tu stvar da li treba da joj budes savrsen ili ne, vec je stvar toga da u momentu kada treba da vam je najlepse i kada se prikazujete u najboljem svetlu, ona koristi tu priliku da te kritikuje glupostima.
 
Evo jedan mali savet za mlade muskarce.
Kada se upoznajete, znaci tek ste krenuli, ni seks niste imali, obrati paznju na to da li ce ti kritikovati nesto naizgled bezazleno. Bilo sta.
Mogao si cipele umeato patika.
Znas nije mi se dopalo ono sto si rekao
Pa i nije ti neka fora i sl..
Sve su to mikro primedbice koje se kasnije pretvaraju u makro navike.
Ta devojka nije za tebe materijal za brak ili ozbiljnu vezu.
Nije tu stvar da li treba da joj budes savrsen ili ne, vec je stvar toga da u momentu kada treba da vam je najlepse i kada se prikazujete u najboljem svetlu, ona koristi tu priliku da te kritikuje glupostima.
Ili..neda cigaru ispusiti jer joj smeta.Nebi ona samnom nadugo.
 
Nije to ljudski tako ostaviti trudnu zenu. To rade kukavice i pi.cke.
Pa nije. Pogotovu dok je trudna. Ali nije ni pametnobtek osuditi. Ne znas o cemu se radi.
Mozda ga je drogirala u snu i fistovala pa covek otrcao u bolnicu da ga usivaju, a ovamo ostaviobtrudnu zenu. Kapiras? Glupo je zakljucivati na osnovu sintakse. Ostavio tridnu zenu.
 

Back
Top