Muškarci,da li mislite da devojka ima pravo da Vam ne dozvoli da vidite Vaše dete?

ovo je jedno od najidiotskijih ali na zalost zastupljenih razmisljanja

jednom pricah sa jednim oko eventualne prevare zene . kaze * ubio bih je*

ja ga pitam zasto , nece vise sa tobom , razidjete se lepo i svako svojim putem

kaze on * imam ja DOSTOJANSTVO* !!!!!

ko nas je prevario da to ima veze sa dostojanstvom , da je zena tvoje vlasnistvo i da si ti bolji od nje.
Nažalost je jedan na ovu temu odgovorio,da bi ubio devojku,ako mu ona ne bi dozvolila da vidi dete.Pa ako ne želiš dete dok ga majka nosi,zašto onda tražiš da vidiš dete nakon rodjenja.Ja mislim da ima pravo majka da ne dozvoli ocu da vidi dete u obakvoj situaciji.
 
Nažalost je jedan na ovu temu odgovorio,da bi ubio devojku,ako mu ona ne bi dozvolila da vidi dete.Pa ako ne želiš dete dok ga majka nosi,zašto onda tražiš da vidiš dete nakon rodjenja.Ja mislim da ima pravo majka da ne dozvoli ocu da vidi dete u obakvoj situaciji.
Pazi ako nastavis tako da komentarises vrlo brzo ce ti tema izaci na huskanje na mrznju....
I ja mogu da nadjem milion tacaka da zene prikazem kao sebicne i postoji cak i zvanicna statistika da zene zloupotrebljavaju alimentaciju i deca ostaju uskracena jer se zene okoristavaju od novca za razvoj deteta koje dobija preko alimentacije....
Vrlo pazljivo to mora da se radi, a ne da ekstremizujes neke pojedinacne a brojne stavove...
 
Ja zelim i ista prava kao majka,ako mi ih uskrati uskrsticu i ja njoj najmilije
Da,ali ovde je reč o osobi muškoj koja je rekla da ne želi dete,jos dok je bilo u stomaku,a onda kad se rodilo,želi da vidi dete.Da je rekao ranije da zeli dete,bio par u vezi ili ne,majka bi mu dozvolila da vidi dete,ali posto je ranije rekao da ne zeli dete,majka ima pravo da mu ne dozvoli da vidi svoje dete.Jer sto ga interesuje to dete nakon rodjenja,a nije ga interesovalo dok ga je majka nosila?
 
Da,ali ovde je reč o osobi muškoj koja je rekla da ne želi dete,jos dok je bilo u stomaku,a onda kad se rodilo,želi da vidi dete.Da je rekao ranije da zeli dete,bio par u vezi ili ne,majka bi mu dozvolila da vidi dete,ali posto je ranije rekao da ne zeli dete,majka ima pravo da mu ne dozvoli da vidi svoje dete.Jer sto ga interesuje to dete nakon rodjenja,a nije ga interesovalo dok ga je majka nosila?
Napisah jednom, znaci na papiru, postoji pravni okvir i kraj...
Sta je tu problem, neobavestenost o pravnom okviru?

I majke se sete dece kad im prodje mladost, kad im treba kucni ljubimac i kad pocne staracka depresija da ih hvata...

Inace pravo dopusta ljudima da se predomisle u nekim slucajevima, i onda se meri da li to jeste ili nije u interesu deteta..
Tako da pravno gledano , ako se ne formira okvir koji ukida trajno to pravo , pravo ce uvek biti za to da se dozvoljava obema bioloskim roditeljima kontakt sa detetom, izuzev ako negativno deluju na dete, a tu zene staratelji imaju mnogo vise sanse da im se zabrani kontakt sa detetom...
Mnogo vise zena staratelja zbog emotivne ucene i revansizma prema ex muzu imaju konstantno dejstvo zatrovanja deteta prema ocu ili prema muskom rodu...
Stvaraju emotivnog invalida od svog deteta, bukvalno bi bilo bolje detetu da je zena udovica nego sto je raspustenica...
 
Da,ali ovde je reč o osobi muškoj koja je rekla da ne želi dete,jos dok je bilo u stomaku,a onda kad se rodilo,želi da vidi dete.Da je rekao ranije da zeli dete,bio par u vezi ili ne,majka bi mu dozvolila da vidi dete,ali posto je ranije rekao da ne zeli dete,majka ima pravo da mu ne dozvoli da vidi svoje dete.Jer sto ga interesuje to dete nakon rodjenja,a nije ga interesovalo dok ga je majka nosila?
Pa ok moze da dodje posle 20 god i isto trazi,zasto sad neka iz amerike ganja miroslava ilica s matorim sinom ,sto nije odma dosla kad se rodio i rekla tvoj je sin?
 
Ako se tek rodilo, onda je ljudski da majka dozvoli da otac vidi to dete. Ne shvatam šta dobija time što ocu brani da vidi novorođenče.
Pa sta cemo kad dete postane svesno.....
Zamisli kakvu papazjaniju u svojoj glavi ima dete ako upoznaje sve svalere jedne majke....ili ako upoznaje oca koji jasno pokazuje da ga mrzi ili da ga zabole uvo za njega.....tezak psiholoski udarac, izuzetno tezak...
 
Niste razumeli temu.Ovde je slucaj da se trudnoca dogodila,a otac iz nekog razloga ne želi dete.Ne interesuje ga što ga majka nosi u stomaku,a onda nakon rodjenja zeli da vidi to isto dete.Mislim da majka ima pravo da mu ne dozvoli da vidi dete,koje nije pre želeo.
Eh , kad bi svet bio po meri misljenja jednog forumasha, to bi bilo mucenje za sve ostale...
 
Pa sta cemo kad dete postane svesno.....
Zamisli kakvu papazjaniju u svojoj glavi ima dete ako upoznaje sve svalere jedne majke....ili ako upoznaje oca koji jasno pokazuje da ga mrzi ili da ga zabole uvo za njega.....tezak psiholoski udarac, izuzetno tezak...
A alternativa tome je da ne upozna svog biološkog oca. Pa šta je bolje ili gore od ta dva?
 
A alternativa tome je da ne upozna svog biološkog oca. Pa šta je bolje ili gore od ta dva?
Pa tema tj autorka teme sugerise da je bolje da otac ne postoji i ne upozna ga...
Iz ugla interesa deteta podrzavam taj stav, ali kazem zbog zena i njihove prljavstine i ponasanja iskljucivo ako postoji na papiru i potpisano i overeno....izjava oca da ne zeli da bude u odnosu otac dete sa tim detetom...

Medjutim treba znati da danas onaj iskaz ko je otac deteta na porodjaju ima itekako pravni efekat i da to nije samo zaebancija...
Da je sve kako treba, svaki porodjaj gde se neko izjasni da je otac deteta taj i taj, bi trebao da povlaci slanje sluzbene poruke, pisma onome ko je naveden da se obavesti i da mu se da na uvid da ima odredjeni rok da ospori to sto je napisano u krstenici (racunam da se tako zove)...
 
Pazi ako nastavis tako da komentarises vrlo brzo ce ti tema izaci na huskanje na mrznju....
I ja mogu da nadjem milion tacaka da zene prikazem kao sebicne i postoji cak i zvanicna statistika da zene zloupotrebljavaju alimentaciju i deca ostaju uskracena jer se zene okoristavaju od novca za razvoj deteta koje dobija preko alimentacije....
Vrlo pazljivo to mora da se radi, a ne da ekstremizujes neke pojedinacne a brojne stavove...
Iznosim moje mišljenje.Nema niko pravo da ubije nekog,zato sto taj neko ne zeli da dozvoli da onaj drugi upozna dete,za koje je rekao da ne zeli jos u trudnoci.
 
Napisah jednom, znaci na papiru, postoji pravni okvir i kraj...
Sta je tu problem, neobavestenost o pravnom okviru?

I majke se sete dece kad im prodje mladost, kad im treba kucni ljubimac i kad pocne staracka depresija da ih hvata...

Inace pravo dopusta ljudima da se predomisle u nekim slucajevima, i onda se meri da li to jeste ili nije u interesu deteta..
Tako da pravno gledano , ako se ne formira okvir koji ukida trajno to pravo , pravo ce uvek biti za to da se dozvoljava obema bioloskim roditeljima kontakt sa detetom, izuzev ako negativno deluju na dete, a tu zene staratelji imaju mnogo vise sanse da im se zabrani kontakt sa detetom...
Mnogo vise zena staratelja zbog emotivne ucene i revansizma prema ex muzu imaju konstantno dejstvo zatrovanja deteta prema ocu ili prema muskom rodu...
Stvaraju emotivnog invalida od svog deteta, bukvalno bi bilo bolje detetu da je zena udovica nego sto je raspustenica...
sta ako nema izlazaka na sud?Ne mozete nekog da terate na nesto,ako taj neko smatra da ima pravo da ne dozvoli da ovaj drugi vidi dete.Predomišljanje nakon rodjenja nije ok.Ono sto je neko rekao pre,ostaje.Pa mozes se ti sto puta kasnije predomisliti.
 
Napisah jednom, znaci na papiru, postoji pravni okvir i kraj...
Sta je tu problem, neobavestenost o pravnom okviru?

I majke se sete dece kad im prodje mladost, kad im treba kucni ljubimac i kad pocne staracka depresija da ih hvata...

Inace pravo dopusta ljudima da se predomisle u nekim slucajevima, i onda se meri da li to jeste ili nije u interesu deteta..
Tako da pravno gledano , ako se ne formira okvir koji ukida trajno to pravo , pravo ce uvek biti za to da se dozvoljava obema bioloskim roditeljima kontakt sa detetom, izuzev ako negativno deluju na dete, a tu zene staratelji imaju mnogo vise sanse da im se zabrani kontakt sa detetom...
Mnogo vise zena staratelja zbog emotivne ucene i revansizma prema ex muzu imaju konstantno dejstvo zatrovanja deteta prema ocu ili prema muskom rodu...
Stvaraju emotivnog invalida od svog deteta, bukvalno bi bilo bolje detetu da je zena udovica nego sto je raspustenica...
Drugo ako je majka normalna,sud treba da dodeli starateljstvo majci.Potrebnija je detetu majka od oca.
 
Pricam o detetu koje je moje ,za pichku me boli patka,pre bih ja svaku oterao nego sto bi mene ostavila,ta zabrana je pustanje muda sto kod mene no can do,takodje nema nikakvog slepanja uz dete i alimentacije,ako joj je to potrebno meni nije dete ostaje kod mene
ne da si balkanac

nego onaj sto je juce sisao sa planine i prvi put video voz
 
Pa ok moze da dodje posle 20 god i isto trazi,zasto sad neka iz amerike ganja miroslava ilica s matorim sinom ,sto nije odma dosla kad se rodio i rekla tvoj je sin?
Vi ne razumete,ovde se radi o situaciji da je momak znao da je devojka trudna,ali je rekao da ne želi da ima dete sa njom.Tako da ga je otpisao,nema sta onda da zahteva da vidi dete nakon rodjenja.Mislim da mu niko ne bi dozvolio.
 
Ako se tek rodilo, onda je ljudski da majka dozvoli da otac vidi to dete. Ne shvatam šta dobija time što ocu brani da vidi novorođenče.
Pa da,ljudski jeste,ali bilo je ljudski da otac deteta nakon sto je saznao da je osoba trudna bude uz majku i dete.A ne da kaze da ne zeli dete.Nakon rodjenja otac je trazio da vidi dete.Majka ima pravo da mu ne dozvoli da vidi dete,jer je rekao da ga ne zeli.9 meseci nije bio tu.
 

Back
Top