Muška nevinost sa 30+

I vi bi nevinu a iskusnu :mrgreen:

Ne raspisujemo stranacki tender da postavimo nemoguce uslove :lol:

u vezi plaćanja profesionalke -

When used consistently and correctly, condoms are highly effective in preventing HIV. They are also effective at preventing sexually transmitted diseases (STDs) that are transmitted through bodily fluids, such as gonorrhea and chlamydia. However, they provide less protection against STDs spread through skin-to-skin contact like human papillomavirus (genital warts), genital herpes, and syphilis.

jbg, ovo ne zvuči uopšte dobro, vidimo da se razne boleštine koje se prenose tokom seksa preko kože mogu nahvatiti vrlo lako...

saveti za početnike u vezi korišćenja kondoma:
HOW TO USE A CONDOM CONSISTENTLY AND CORRECTLY
Male Condom
Keep male condoms in a cool, dry place. Don't keep them in your wallet or in your car. This can cause them to break or tear.

Check the wrapper for tears and for the expiration date, to make sure the condom is not too old to use. Carefully open the wrapper. Don't use your teeth or fingernails. Make sure the condom looks okay to use. Don't use a condom that is gummy, brittle, discolored, or has even a tiny hole.

Put on the condom as soon as the penis is erect, but before it touches the vagina, mouth, or anus.

If the condom does not have a reservoir tip, pinch the tip enough to leave a half-inch space for semen to collect. Holding the tip, unroll the condom all the way to the base of the erect penis.

Be sure to use adequate lubrication during vaginal and anal sex. Only use water-based or silicone-based lubricants. Don’t use oil-based lubricants (e.g., petroleum jelly, shortening, mineral oil, massage oils, body lotions, and cooking oil) with latex condoms because they can weaken latex and cause breakage. Put the lubricant on the outside of the condom.

After ejaculation and before the penis gets soft, grip the rim of the condom and carefully withdraw. Then gently pull the condom off the penis, making sure that semen doesn't spill out.

Wrap the condom in a tissue and throw it in the trash where others won't handle it.

If you feel the condom break at any point during sexual activity, stop immediately, withdraw, remove the broken condom, and put on a new condom.

Use a new condom if you want to have sex again or in a different way.

Mnogo filozofiras.

Zasto gledas ovakve stvari?
 
Mislim da se ovde radi,o cistom nesporazumu.Nas kolega sa ovoga Foruma,tvrdi da je nevin,i ako ima preko tridest godina. Pa on i jeste nevin,ukoliko nije naneo neku stetu osobi suprotnog pola.
Kod zena,nevinost se vrlo lako detektuje.Obicnim ginekoloskim pregledom. Kod muskaraca,slucaj je sasvim drukciji.Muskarac moze da ima mnogo seksualnih iskustava.Ali ako nije napravio ni jednu
gresku,u moralnom smislu,prema zenskoj populaciji,on ostaje celoga zivota nevin.Dakle,muska i zenska nevinost,imaju sasvim razlicitu konotaciju,i te dve stvari,ne treba nikako mesati.
 
Mislim da se ovde radi,o cistom nesporazumu.Nas kolega sa ovoga Foruma,tvrdi da je nevin,i ako ima preko tridest godina. Pa on i jeste nevin,ukoliko nije naneo neku stetu osobi suprotnog pola.
Kod zena,nevinost se vrlo lako detektuje.Obicnim ginekoloskim pregledom. Kod muskaraca,slucaj je sasvim drukciji.Muskarac moze da ima mnogo seksualnih iskustava.Ali ako nije napravio ni jednu
gresku,u moralnom smislu,prema zenskoj populaciji,on ostaje celoga zivota nevin.Dakle,muska i zenska nevinost,imaju sasvim razlicitu konotaciju,i te dve stvari,ne treba nikako mesati.

a ja mislio o seksu se radi :sad2: :dash:
 
mizaco, pomešala si me sa nekim, veoma sam antipatičan i nedopadljiv

snow, nije loše znati koji je limit kondoma u pogledu zaštite

sviđa mi ovo što lord kaže, da se ne trpa u isti koš muška i ženska nevinost, ali ne znam da li je teza održiva...

poslušajmo ovu pesmu, ima dosta istine i u tim socijalnim faktorima, mada smatram da je ključna stvar samopouzdanje, žene padaju na samopouzdanje, ali lova svakako puno pomaže
 
Poslednja izmena:
mizaco, pomešala si me sa nekim, veoma sam antipatičan i nedopadljiv

snow, nije loše znati koji je limit kondoma u pogledu zaštite

sviđa mi ovo što lord kaže, da se ne trpa u isti koš muška i ženska nevinost, ali ne znam da li je teza održiva...

poslušajmo ovu pesmu, ima dosta istine i u tim socijalnim faktorima, mada smatram da je ključna stvar samopouzdanje, žene padaju na samopouzdanje, ali lova svakako puno pomaže
 
Ranije mi je bilo optercenje, sada vise nije.
Mada ja jos uvek nemam 30 i vazno mi je sa kojom devojkom cu da se ukljucim u sve to.

Ovi podaci koje si naveo su vezani za SAD koji su seks sveli na industriju umesto na intimni cin rezervisan za dvoje koji se vole.

Stices samo ono za sta se potrudis, ako sedis i cekas ne mozes da dobijes nista.

Ne znam da li ti je dobro da cekas tu jednu pravu za taj prvi put...
Ima vise razloga zbog kojih ti to kazem.
Nije lose da covek bude malo frajer i maher sa zenama, a ne neko ko teze uspostavlja kontakt itd.
 
Nije u celoj toj prici oko nevinosti sa 35 i kusur godina upitno da li si ga metnuo, ili nisi.

To tvoje stanje je indikacija neceg mnogo ozbiljnijeg - tvoje sposobnosti za intimizaciju sa nekom osobom. To se zove asocijalno ponasanje, i potrebno je da krenes na razgovore sa psihologom o tom problemu.
 
I cekate apel? a zamisli kad nema nijedne forumasice da pomogne formskom drugu..
pih kakve ste bre.:mrgreen:

ni jedna da se javi u fazonu:
buzzfeed-screen-shot_original_crop.jpg
 
Nije u celoj toj prici oko nevinosti sa 35 i kusur godina upitno da li si ga metnuo, ili nisi.

To tvoje stanje je indikacija neceg mnogo ozbiljnijeg - tvoje sposobnosti za intimizaciju sa nekom osobom. To se zove asocijalno ponasanje, i potrebno je da krenes na razgovore sa psihologom o tom problemu.

sva ta intimizacija je u 90% slučajeva samo foliranje i manipulacija da bi se došlo do nekog cilja... to mogu da potpišem
 
slažem se, osim sa ovim delom da krenem na razgovore kod psihologa

Ima jedna dobra izreka: "Idite kod psihologa, da ne biste morali da idete kod psihijatra".
Na Balkanu je higijena zuba taboo, a o mentalnoj higijeni da ne govorim.
Razgovor sa psihologom je mnogo bolja stvar nego izlagati svoj problem na krstarici. Psiholozi su, ipak, strucniji da nas saslusaju, da razumeju, i usmere nas kako da resimo neke stvari, donesemo neke odluke, itd.
Razgovor sa psihologom je povremeno potreban svakome. I sam sam, par puta, kada sam bio u nekim teskim situacijama zivotnim, isao kod psihologa, i svaka poseta je imala smisao.
 
mizaco, pomešala si me sa nekim, veoma sam antipatičan i nedopadljiv

snow, nije loše znati koji je limit kondoma u pogledu zaštite

sviđa mi ovo što lord kaže, da se ne trpa u isti koš muška i ženska nevinost, ali ne znam da li je teza održiva...

poslušajmo ovu pesmu, ima dosta istine i u tim socijalnim faktorima, mada smatram da je ključna stvar samopouzdanje, žene padaju na samopouzdanje, ali lova svakako puno pomaže

Znaci imas grubu facu.Super.Zene vole grubijane.Bice ipak da si izrazito nekomunikativan i plasljiv.Al da te bas niko nije htio,ma ne vjerujem.Problem je u tebi...
 
Nikad se ne treba odricati kvaliteta na uštrb kvantiteta.

Ako se još nije pojavila ona prava ne snižavaj kriterijume na daj šta daš da bi selu ugodio.

Ovi što su to uradili kao "na vreme" pa još naklackali i par komata decurlije, sad umiru od dosade, a tebe tek čeka produženi medeni mesec sa izabranicom tvog života uz koju ćeš iskusiti sve čari do sada propuštenog.

Podrška z:)
 
Nikad se ne treba odricati kvaliteta na uštrb kvantiteta.

Ako se još nije pojavila ona prava ne snižavaj kriterijume na daj šta daš da bi selu ugodio.

Ovi što su to uradili kao "na vreme" pa još naklackali i par komata decurlije, sad umiru od dosade, a tebe tek čeka produženi medeni mesec sa izabranicom tvog života uz koju ćeš iskusiti sve čari do sada propuštenog.

Podrška z:)

Ne radi se ovde o seksu, kvantitetu, kvalitetu......radi se o nesposobnosti uspostavljanja bliskog socijalnog kontakta.
Treba strucno pristupiti ovome, i otkriti uzrok toga.
Ne samo radi postavljaoca teme, vec i radi svih onih u njegovoj okolini.
 

Back
Top