mp3 download

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sasha85:
DJ_MaRe:
TARANTULA-_-:
gde moze da se skine?? :twisted:
Pa skini ga sa Kazom... :wink:

Ni slucajno...
Kada skidas neki program preko P2P,lako se zakaci neki virus...
Skini ga odavde:

Ares

Skinuo sam Ares Galaxy FasterDownload,instalirao,ali kada hocu da ga pokrenem ispishe mi ovo:"Ares Galaxy is not installed on your PC!Please install it first to use this option."da li neko zna u cemu je problem?
 
E jel neko na kako se zove ona pesma, pominje se i Che Gevara i dobar je spot,tuzan, majka sa bebom sa puskom....nemem pojma...kevam me godinama smara da jos skinem pesmu,al ne mogu bez naziva
 
Ja sam taj:
Sasha85:
DJ_MaRe:
TARANTULA-_-:
gde moze da se skine?? :twisted:
Pa skini ga sa Kazom... :wink:

Ni slucajno...
Kada skidas neki program preko P2P,lako se zakaci neki virus...
Skini ga odavde:

Ares

Skinuo sam Ares Galaxy FasterDownload,instalirao,ali kada hocu da ga pokrenem ispishe mi ovo:"Ares Galaxy is not installed on your PC!Please install it first to use this option."da li neko zna u cemu je problem?
To sto si ti skinuo je program za UBRZAVANJE aresa... a sam ares jos uvek nemas... skini Ares sa tog linka sto je Sasha stavila :wink:
 
snaja88:
E jel neko na kako se zove ona pesma, pominje se i Che Gevara i dobar je spot,tuzan, majka sa bebom sa puskom....nemem pojma...kevam me godinama smara da jos skinem pesmu,al ne mogu bez naziva



Nathalie Cardone - Hasta Siempre Commandante


Ja sam imala naziv, ali trebalo mi je dosta vremena da je nadjem. Srecno!
 
da li neko zna kako se zove pesma nesto kao "you say that you gonna take me out to dinner but you didn't so **** you, you say that you gonna bay me some rings and things but you didn't so **** you".... refren je u sustini "**** you" :) trazila sam je samo kao **** you al sve sto nadjem je neki rep... ovo pod zvezdicama je fak po srpski
 
voca Vanja:
da li neko zna kako se zove pesma nesto kao "you say that you gonna take me out to dinner but you didn't so * you, you say that you gonna bay me some rings and things but you didn't so * you".... refren je u sustini "* you" :) trazila sam je samo kao * you al sve sto nadjem je neki rep... ovo pod zvezdicama je fak po srpski
pesma se svakako zove "f.Uck you" (ne znam ko peva), ali se house stvari strasno tesko nalaze na netu...
 
voca Vanja:
da li neko zna kako se zove pesma nesto kao "you say that you gonna take me out to dinner but you didn't so * you, you say that you gonna bay me some rings and things but you didn't so * you".... refren je u sustini "* you" :) trazila sam je samo kao * you al sve sto nadjem je neki rep... ovo pod zvezdicama je fak po srpski
nasla sam ko izvodi pa ako je josh nekom trebalo evo:
Jerry ropero and denis the menace "F.uck U"
 
snimanje muzike sa internet radija

патриота:
Cao ljudi,

Bio bih mnogo zahvalan kada bi mi neko rekao postoji li neki dobar program za snimanje muzike sa internet radija.Imam kablovski interent 64kb,sto znaci da ne mogu da slusam stanice sa kvalitetnim zvukom.Kada bih preko programa snimio neku pesmu (sa radio stanice od 32,56kb)da li bih mogao da prebacim na,recimo,128 kb i da zvuk bude bas tog kvaliteta.

Vozdra
 
mortishaaa:
snimanje muzike sa internet radija

патриота:
Cao ljudi,

Bio bih mnogo zahvalan kada bi mi neko rekao postoji li neki dobar program za snimanje muzike sa internet radija.Imam kablovski interent 64kb,sto znaci da ne mogu da slusam stanice sa kvalitetnim zvukom.Kada bih preko programa snimio neku pesmu (sa radio stanice od 32,56kb)da li bih mogao da prebacim na,recimo,128 kb i da zvuk bude bas tog kvaliteta.

Vozdra
javi se na private ja znam za dobar program.Samo ako imash WinAmp sve tje biti OK.
 
Nemogu da verujem da ste napisali 20 stranica, a da niko nije spomenuo eMule.

eMule narode, eMule. Daleko je bolji od Kazaa jer ima dosta bolji izbor, ali jos bolje - daleko je sigurniji. Nema virusa niti spyware za razliku od Kazaa. Manite se Kazaa, ona je puna spyware.
 
Jel zna neko gdje mogu da besplatno skinem pjesmu Na posletku od Balasevica?
I recite mi jos nesto(skroz sam slaba sa tim skidanjima), da li se vama desavalo da neka pjesma koju skinete posle nekog vremena vise ne moze da se slusa? :roll:
 
Bleak WinterFullMoon:
Ako zelite da downloadujete muziku sa interneta,jedno od reshenja je da koristite program koji bi vam to omogucio (napr. Napster,Winmx ili Kazaa) ili da surfujete po netu u nadi da cete naci zeljenu pesmu.Ponekad se pesma jednostavno ne moze naci na internetu (ma kolko vi to zeleli).Ja licno koristim Winmx i vrlo sam zadovoljan njime.To je program uz pomoc koga mozete skidati sve i svasta (ne samo mp3 fajlove,vec i mpg,txt,jpg...itd).Lepo otidjite na www.winmx.com ,downloadujte program (nije nesto spec. velik) i instalirajte ga.Prilicno je jednostavan za koriscjenje...videcjete sami.
Zamolio bih vas da ne postavljate vishe tema koje se odnose na download muzike sa interneta,jer ih je previse...Nadam se da sam vam bio od pomoci.
Ako vas vec nesto interesuje o ovakvoj i slicnim temama,slobodno pitajte.Ali OVDE
p0z
Ja sam instalirao winmix ali nece da skida nista samo trazi izvore,mislim,nadje sve sto hocu ali ne skida ,ima li fora?
 
vasic:
Bleak WinterFullMoon:
Ako zelite da downloadujete muziku sa interneta,jedno od reshenja je da koristite program koji bi vam to omogucio (napr. Napster,Winmx ili Kazaa) ili da surfujete po netu u nadi da cete naci zeljenu pesmu.Ponekad se pesma jednostavno ne moze naci na internetu (ma kolko vi to zeleli).Ja licno koristim Winmx i vrlo sam zadovoljan njime.To je program uz pomoc koga mozete skidati sve i svasta (ne samo mp3 fajlove,vec i mpg,txt,jpg...itd).Lepo otidjite na www.winmx.com ,downloadujte program (nije nesto spec. velik) i instalirajte ga.Prilicno je jednostavan za koriscjenje...videcjete sami.
Zamolio bih vas da ne postavljate vishe tema koje se odnose na download muzike sa interneta,jer ih je previse...Nadam se da sam vam bio od pomoci.
Ako vas vec nesto interesuje o ovakvoj i slicnim temama,slobodno pitajte.Ali OVDE
p0z
Ja sam instalirao winmix ali nece da skida nista samo trazi izvore,mislim,nadje sve sto hocu ali ne skida ,ima li fora?
Klikni na jednu pesmu od dobijene liste,idi u "transvers" i videces da je tu skida.. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top