Moze li zena biti samo prijateljica muskarcu?

Ma da.. Nemam problem to da shvatim. Ako prijatelju pošaljem neku svoju fotku oskudno obučenu, njemu će reagovati zna se već šta. Nije da ne poznajem muškarce. Samo je rZlika među vama što su neki skroz sexualne usmereni, i neće da se bakću sa ženama van konteksta seksualnosti, a neki žele da provode vreme i sa ženama koje im nisu privlačne, ili jesu, ali mogu to da kontrolišu i ne smeta im.
zasto bih gubio vreme sa nekom koja mi nije privlacna ako mogu biti u drustvu sa prijatnom damom i u krevetu i van kreveta.Daklem, "prijateljica" mi moze biti samo ona koja zadovoljava sve moje potrebe a ne samo kafenisanje.
 
stavi te muske prijatelje na test.............cugnite malo pa da vidimo to "prijateljstvo". "IN VINO VERITAS - U VINU JE ISTINA"
Nema potrebe..Dosta smo bili testirani.
Ne kontam vas koji mislite da je prijateljstvo nemoguće..
Mislim , šta gledate , čime se vodite?Svako svakog pali?
Nemoguće!Ili moguće , a nenormalno .
Testirati nečije prijateljstvo tako što ćemo se oletviti?Radili smo i to..
I zajedno povraćali ..Pa čak zajedno i spavali
(Očekujem razrogačenost )
I...Ništa.Prijateljstvo je prijateljstvo.
Ništa više od toga.

Ljudi to mogu.
 
Nema potrebe..Dosta smo bili testirani.
Ne kontam vas koji mislite da je prijateljstvo nemoguće..
Mislim , šta gledate , čime se vodite?Svako svakog pali?
Nemoguće!Ili moguće , a nenormalno .
Testirati nečije prijateljstvo tako što ćemo se oletviti?Radili smo i to..
I zajedno povraćali ..Pa čak zajedno i spavali
(Očekujem razrogačenost )
I...Ništa.Prijateljstvo je prijateljstvo.
Ništa više od toga.

Ljudi to mogu.
Колико људи у животу сретнеш? Са колико си у редовном контакту?
А са колико њих пожелиш да спаваш?
Ни мени није јасно како не схватају.
 
Prijateljstvo muškarca i žene je odnos u kom se podrazumeva da se jedno drugom dopadaju kao osobe i druže se zbog te bliskosti ili identičnosti svojih talasnih dužina.
Ne mora prijateljstvo muškarca i žene da znači da se jedno drugom ne dopadaju i fizički. Znači telesno. Zašto se prijateljica ne bi dopadala prijatelju, ili prijatelj prijateljici?
Najbolje da sam ja slep pa ne vidim njene lepe grudi i dupe, a ona moje šta već vidi, da ne nabrajam. :mrgreen:

Ne mora da znači ni da nije među njima bilo seksa. Prijateljski seks postoji, i to je isto seks.

Prijateljstvo muškarca i žene znači da se među njima nisu razvili romantični osećaji, tj ljubav.
Oni se vole, obožavaju se ali nema leptirića. :p

Prijateljstvo je ljubav i to najčišća i najobjektivnija od svih ljubavi jer nije slepa, nije biološka, nije ovo, ono, već je tvoj lični izbor i odluka.
Sa samo 1 osobom imam to. Ali smo se i voleli. No, taj zanos je prošao. Ostalo jeste jedno pravo interesovanje za dobrobit onog drugog, velika bliskost koja ne da da se sasvim razvežemo. I to je vrsta ljubavi.. I sigurno kada bismo bili oboje sami da bismo mogli da baš vodimo ljubav. To je više pitanje volje. No to se barem meni dešavalo retko, eto samo jednom.
 
zasto bih gubio vreme sa nekom koja mi nije privlacna ako mogu biti u drustvu sa prijatnom damom i u krevetu i van kreveta.Daklem, "prijateljica" mi moze biti samo ona koja zadovoljava sve moje potrebe a ne samo kafenisanje.
Postoji razlika izmedju zivotnog partnera i poznanika ili poznanice i to ne moze da se poredi ....za mene je zivotni partner sve .
 

Back
Top