Moze li se muskarac zadrzati (dobrim) sexom?

Hoce li on ostati ako je sex jedino dobro izmedju vas?

Mislim da nece.....
c038.gif

Dobar sex jeste bitan u vezi, ali ne i najbitniji....
 
ima dve sorte u ovom storyju:
-prva ostaje ali se ti nikada ne osećaš kao žena već poprimaš ulogu sexualnog objekta i zajednički život ti se svodi na krevet ili ti u prevodu - ti si ljubavnica svoga dečka,muža u sopstvenoj vezi...

-druga odlazi čim shvati da u ženi nije našao ništa sem sexa jer pre ili kasnije (ako želi životnog saputnika) muškarac krene da traži u ženi druga,brata,saputnika,kolegu...
 
Cekajte..da li je moguc dobar sex sa nekim,bez osecanja,neznosti,osmeha..uopste bilo kakve kompatibilnosti..po meni to ne moze biti dobar sex.

A zasto ne bi bio moguc..dovoljno je da te fizicki privuce..da ti zaleprsaju leptirici da ne kazem sta drugo..da je On..dobar i vest ljubavnik i eto dobrog sexa..o cemu vi to stalno pa stalno..***..zar treba da se umire od ljubavi da bi se imao dobar sex..:rolleyes:
 
A zasto ne bi bio moguc..dovoljno je da te fizicki privuce..da ti zaleprsaju leptirici da ne kazem sta drugo..da je On..dobar i vest ljubavnik i eto dobrog sexa..o cemu vi to stalno pa stalno..***..zar treba da se umire od ljubavi da bi se imao dobar sex..:rolleyes:
Obicno po raznim pisanijama ovde..leptirici se vezuju za zaljubljenost rekao bih..;)
licno do samog sexualnog cina ne dolazim ako nema privlacnosti..a boldovano se ne moze znati samo na osnovu izgleda.
I za devojke cini mi se nije presudan izgled..
 

Back
Top