Mozda se i vi pronadjete ovde

bespotrebno filzofirate...po meni...nazalos danas su se izgubile prave vrednosti...ni devojke a moram da kazem ni momci ne znaju da cene ako imaju nesto vredno pored sebe...mali broj ali jako mali broj zna...danas je na zalost devojkama mnogo interesantnije da pored sebe imaju nekog kvazi shmekera...bezobraznog i sta ti ja znam kakvog...nego nekog romanticnog,razumenog,postenog,normalnog decka...*** ali tako je...a momci sa druge strane ne cene iskrene devojke,fine,kulturne vec gotive one spalavrushe,napucane do ludila i slicno...

Pa zamislite recimo nekog momka koji napise devojci pesmu...i pokloni joj..
sta mislite koliko je procenat onih koje ce da cene to ?
 
bespotrebno filzofirate...po meni...nazalos danas su se izgubile prave vrednosti...ni devojke a moram da kazem ni momci ne znaju da cene ako imaju nesto vredno pored sebe...mali broj ali jako mali broj zna...danas je na zalost devojkama mnogo interesantnije da pored sebe imaju nekog kvazi shmekera...bezobraznog i sta ti ja znam kakvog...nego nekog romanticnog,razumenog,postenog,normalnog decka...*** ali tako je...a momci sa druge strane ne cene iskrene devojke,fine,kulturne vec gotive one spalavrushe,napucane do ludila i slicno...

Pa zamislite recimo nekog momka koji napise devojci pesmu...i pokloni joj..
sta mislite koliko je procenat onih koje ce da cene to ?
 
Bravo...na to sam i mislio....i video mnooogoo takvih slucajeva....odnosno njihovu zavrsnicu...
Živim u turističkom mestu, a tu je to mnogo istaknuto...turisti, ovo - ono, znaš pa one kao čekaju svog princa na konju...čekaju ga i čekaju a prinčevi samo dodju, zajašu i odu a one ostanu. Kad prodju godine mnogima od njih od princa ostane samo konj..princa nigde.:P :P :P :P

pozdrav Natali..imam nekog poslićka..kuckamo se nekada...:lol:
 
Bravo...na to sam i mislio....i video mnooogoo takvih slucajeva....odnosno njihovu zavrsnicu...
Živim u turističkom mestu, a tu je to mnogo istaknuto...turisti, ovo - ono, znaš pa one kao čekaju svog princa na konju...čekaju ga i čekaju a prinčevi samo dodju, zajašu i odu a one oatanu. Kad prodju godine mnogima od njih od princa ostane samo konj..princa nigde.:P :P :P :P

pozdrav Natali..imam nekog poslićka..kuckamo se nekada...:lol:



Vazi:bye:
 
ali ne slazem se kada kazes da devojkama takvi nisu interesantni....samo glupa devojka bi bila sa kretenom koji je ne postuje

Tako bi predpostavljam trebalo biti.
Samo je devojka Natasa iz pesme izabrala pogresni put i drustvo. Dok izbor uvek postoji. .....
Ta 'realnost' mi je ipak ne shvatljiva do neke mere.. zar se mora biti kao vecina?

@ Insolitus, budi vedar. Ako nisi stidljiv tip, ne vidim u cemu je problem da nadjes pravu devojku,
kad si romantichan? :) Mozda samo sudbina ceka pravi momenat. Veruj i imaj srca..
Pisi im pesme, iako ne dobijas zauzvrat pesme od njih. Pesme su magicne.. ;) :heart:

Insolitus:
Pa zamislite recimo nekog momka koji napise devojci pesmu...i pokloni joj..
sta mislite koliko je procenat onih koje ce da cene to ?

Eh, taj je car.. valjda, al da, cene to devojke, nego samo kada dobiju ne idu dalje od tog.
Kao da je to bila neka mala masta. A to je magicno..
 
nisam sigurna da danas prave/i postoje...cak iako nadjes srodnu dusu,osobu koja te cini sretnim.....koja te voli....ne znam tesko je to danas odrzati...ovo su neka luda vremena ljubav ponekad nije dovoljna:thumbdown:


slazem se donekle sa tobom...ali i dalje verujem da se prave/i postoje...mora da postoji...inache ja ne bih postojao da nema nje...zar ne ?
ljubav je ono sto nas pokrece...u svemu postoji ljubav...
da li je tesko odrzati....pa ne znam kako da kazem ovo sto hocu ali...
to jedino mogu da ti pokazem...tj da ti pokazem da jeste....
(molim te nemoj se ljutiti i nemoj pogresno da me shvatis)
 
"jos se nije pojavila ONA...."

Moguce, i najverovatnije. :D

Jer, neko je rodjen bas za tebe. Moze potrajati dok ga nadjes.

Moguce je da ces je naci samo u buducem zivotu.. ;) meni se tako cini, mozda na drugom mestu, u nekoj
drugoj dimenziji, drugom vremenu. Ko zna.. ja mozda kroz 1000 godina... na drugom svetu.

Zato magicne pesmice imaju vise smisla. Nije sve samo ovaj realan i surv svet. Ima nesto lepse..
 
"jos se nije pojavila ONA...."

Moguce, i najverovatnije. :D

Jer, neko je rodjen bas za tebe. Moze potrajati dok ga nadjes.

Moguce je da ces je naci samo u buducem zivotu.. ;) meni se tako cini, mozda na drugom mestu, u nekoj
drugoj dimenziji, drugom vremenu. Ko zna.. ja mozda kroz 1000 godina... na drugom svetu.

Zato magicne pesmice imaju vise smisla. Nije sve samo ovaj realan i surv svet. Ima nesto lepse..


ima...slazem se...
 

Back
Top