monogamija?!

otkud ja znam ko je radodajka
jesam li ja za tebe rekao da jesi ili pak nisi radodajka?
Koliko ja znam nisam!
Mozda sam upotrebio rec MOZDA, ali to se sigurno odnosilo na tvoj psot pre toga(tipa ko kaze da zene zele monogamiju, tako nesto)
Prema tome, gde si se ti cico nas'o uvredjen?
 
kome se yebe da li ces ti zatvoriti temu, udariti packu ili sta vec.
ovo je muski deo foruma a ja licno nikoga ne vredjam
Moj nacin pisanja najverovatnije nije womenfrendly, ali i dalje stoji cinjenica da nikoga ne vredjam
Ako zena za sex kaze d aje vodjenje ljubavi(tako bljutavo zvuci) valjda mogu i ja da kazem da je za mene sex nabijanje zene na *****?

niti sam mlad(33 godine)
niti sam obrazovan nesto posebno
klasicno srpsko seljace
valjda i mi prosecni smemo da damo svoje misljenje?

Ne podcenjuj moju inteligenciju dragi, i ne pokušavaj sa tom "ja sam jadan, glup, šovinista, nikakav" forom pošto je u rangu ženskog "ja sam jadna, naivna, nezaštićena" prenemaganja.... koje ti stalno pominješ u svojim postovima......
I neću nastavljati konverzaciju na ovu temu. Veliki si dečak, imaš dovoljno nervnih ćelija da razlučiš šta ti govorim. Niko ne pominje sadržaj već formu a deo "ovo je muški pdf i ovde svi tako govore" je uvredljiva generalizacija i ovog podforuma i muškaraca koji na njemu postuju. Ako je tvoj vokabular sveden na vulgarizme i prostakluke ne zanosi se da su i ostali muškarci u tom rangu izražavanja. I baš me zanima da li tako govoriš na poslu, pred decom, rodbinom?:roll:
 
Dosadi jednu te istu vaginu i 2 puta sedmicno 12 meseci a kamoli 5 puta dnevno.
A i razvuce se


Sta da ti kazem na ovo....ako nisi mastovit..ako ne umes i ne volis taman

onoliko koliko treba da ne bude dosadno ..bice ti dosadno i 1 sedmicno .
ho ho ho dosadan sex..
 
Ne podcenjuj moju inteligenciju dragi, i ne pokušavaj sa tom "ja sam jadan, glup, šovinista, nikakav" forom pošto je u rangu ženskog "ja sam jadna, naivna, nezaštićena" prenemaganja.... koje ti stalno pominješ u svojim postovima......
I neću nastavljati konverzaciju na ovu temu. Veliki si dečak, imaš dovoljno nervnih ćelija da razlučiš šta ti govorim. Niko ne pominje sadržaj već formu a deo "ovo je muški pdf i ovde svi tako govore" je uvredljiva generalizacija i ovog podforuma i muškaraca koji na njemu postuju. Ako je tvoj vokabular sveden na vulgarizme i prostakluke ne zanosi se da su i ostali muškarci u tom rangu izražavanja. I baš me zanima da li tako govoriš na poslu, pred decom, rodbinom?:roll:

ne zanimas me ni ti niti tvoja inteligencija.
Misljenja sam da nikoga licno nisam uvredio i da se pridrzavam pravila foruma.
Ne znam zasto zalazis na muski deo foruma ako ti ne odgovara recnik kojim se pise.

PS: Ovo je samo dokaz sta se desava kada se zeni da i najmanje parce vlasti.
 
Sta da ti kazem na ovo....ako nisi mastovit..ako ne umes i ne volis taman

onoliko koliko treba da ne bude dosadno ..bice ti dosadno i 1 sedmicno .
ho ho ho dosadan sex..

samo kazem da je lepse gnjeciti razlicite sise nego uvek ista 2 komada
lepse je cudi razlicito stenajnje nego uvek jedno te isto
lepse je lupati samarcice razlicitim guzama nego uvek jednim te istim.
 
Ko je to nama muskarcima nametnuo takve nebuloze kao sto je monogamija?
Svi znamo, ali SVI znamo da bi mnogo radije kresnuli 5 razlicitih mesecno nego jednu te istu ceo zivot.
Zasto nam je to nametnuto? Zasto se to prihvatilo?

I zene znaju da bi muskarci rado kresali druge ribe, i zene znaju da zagledamo dupe njenim drugaricama, i zene znaju da se nikada ne bi bunili da su one bisex i da se napravi trojka sa jos jednom zenom...
ne sputava li nas monogamija u nasim osnovnim pobudama?

Ko ti to nameće?!
Savest? Vaspitanje?
Po zakonu se ne možeš ženiti sa više od jedne žene istovremeno, a ovako, široko ti polje.
 
u nekim zemljama mozes da se zenis sa vise od 1
A i u Srbiji ti niko ne moze zabraniti da zivis sa 10 zena ako hoces.No, niko ne spominje da treba imati vise zena, barem ja ne. Jedva i sa jednom izlazim na kraj. Pricam o monogamini, da nam se namece da treba samo sa 1 zenom ceo zivot da budemo...
 
Slazem se
Sa njima lako izlaze lazovi i prevaranti na kraj.
Oni ih tuku njihovim oruzjem.
Ako probas sa njima na lepo, demokratski, liberalno... pusis ga u startu.
Pomisle da su nasle magarca nad kojim ce moci da se izivljavaju
Kada kazes da je dosta i da zelis razvod, tako se nisko spuste da ti ih prosto bude zao(moj slucaj)
 
:) Izgleda dupli N da ti neznas...sta je to postovanje, respekt...da je fizicka snaga...bez glave (one sa mozgom), jedini nacin...razmisljanja, za tebe :dash:
:confused: Svaku temu koju postavis...zvuci...isto :mrgreen: a ne primecujes od toliko...onih koji komuniciraju...da te niko...ne podrzava (osim par istomisljenika) :dash:
A i vulgarnost ti "lezi"...lako je biti prost :rumenko: ali nemoj nam...bas...tako "tvoju temu" ispljuvati...:worth: A ako imas problem sa zenom...trazi drugu...ili vise drugih (nisam bas siguran da ces sa takvim stavom to uspeti)...pa nam javi...jel` bolje...:super:
 
samo kazem da je lepse gnjeciti razlicite sise nego uvek ista 2 komada
lepse je cudi razlicito stenajnje nego uvek jedno te isto
lepse je lupati samarcice razlicitim guzama nego uvek jednim te istim.

Kada sexualno i emotivno odrastes ..
shvatis da postoje u odnosu dvoje i neke druge stvari
osim sexualnog balavljenja...
 
:) Izgleda dupli N da ti neznas...sta je to postovanje, respekt...da je fizicka snaga...bez glave (one sa mozgom), jedini nacin...razmisljanja, za tebe :dash:
:confused: Svaku temu koju postavis...zvuci...isto :mrgreen: a ne primecujes od toliko...onih koji komuniciraju...da te niko...ne podrzava (osim par istomisljenika) :dash:
A i vulgarnost ti "lezi"...lako je biti prost :rumenko: ali nemoj nam...bas...tako "tvoju temu" ispljuvati...:worth: A ako imas problem sa zenom...trazi drugu...ili vise drugih (nisam bas siguran da ces sa takvim stavom to uspeti)...pa nam javi...jel` bolje...:super:

E bas mi toplo oko srca kada vidim ove nase emancipovane iz nemacku ;) kako su se poevropili i kako su skapirali sta znaci demonkratija, borba za zenska prava...
 
Ko je to nama muskarcima nametnuo takve nebuloze kao sto je monogamija?
Svi znamo, ali SVI znamo da bi mnogo radije kresnuli 5 razlicitih mesecno nego jednu te istu ceo zivot.
Zasto nam je to nametnuto? Zasto se to prihvatilo?

Sami je sebi nametnete kad se zacopate. Onda pocne da vas muci kako da je nametnete i svojoj devojci u koju ste se zacopali. Kad ne uspete, razocarate se u zivot i zene pa otvorite neku ovakvu nebuloznu temu da utolite bol.
 
mozhda nas monogamija sputava u nekom pogeldu,ali gledaj ovako na stvari...da je opshti promiskuitet,kako bi ti znao da li je tvoje dete zaista tvoje...majka se uvek zna,ali za oca bash i ne mora...dakle,nije nam to niko nametnuo,nego je to prosto bilo reshenje za pitanje ochinstva...
 
mozhda nas monogamija sputava u nekom pogeldu,ali gledaj ovako na stvari...da je opshti promiskuitet,kako bi ti znao da li je tvoje dete zaista tvoje...majka se uvek zna,ali za oca bash i ne mora...dakle,nije nam to niko nametnuo,nego je to prosto bilo reshenje za pitanje ochinstva...

dna test?
ne gutaj te zenske nebuloze
 

Back
Top