monogamija?!

Možda je on musliman, budista, hindu...



Zašto je obezvređivanje bilo koga ako kaže svoje mišljenje?

P.S. Otkud znaš koliko ima godina?

Misljenje?

misljenje da svaki muskarac pod oabevzno gleda drugu,da ce nas ionako varati jer je bitno samo druga pi.cka da bude? na kraju ispada da su zene samo seksualni objekti i da manimo ljubav itd jer muskima sluzimo samo za sex,i kad tad cemo mu u sexu dosaditi. Tebi to nije malo seksisticki?
 
Misljenje?

misljenje da svaki muskarac pod oabevzno gleda drugu,da ce nas ionako varati jer je bitno samo druga pi.cka da bude? na kraju ispada da su zene samo seksualni objekti i da manimo ljubav itd jer muskima sluzimo samo za sex,i kad tad cemo mu u sexu dosaditi. Tebi to nije malo seksisticki?

Hmm, ipak ovde minimalizujes razloge zasto je zena potrebna muskarcu.
Spominjes samo sex a zaboravljas kuvanje, ciscenje, radjanje dece, extra plata u kuci...
 
Ko je to nama muskarcima nametnuo takve nebuloze kao sto je monogamija?
Svi znamo, ali SVI znamo da bi mnogo radije kresnuli 5 razlicitih mesecno nego jednu te istu ceo zivot.
Zasto nam je to nametnuto? Zasto se to prihvatilo?

I zene znaju da bi muskarci rado kresali druge ribe, i zene znaju da zagledamo dupe njenim drugaricama, i zene znaju da se nikada ne bi bunili da su one bisex i da se napravi trojka sa jos jednom zenom...
ne sputava li nas monogamija u nasim osnovnim pobudama?

monogamija je indirektan proizvod nastanka privatne svojine i civilizacije
mora na neki nachin da se evidentira i prati nasledstvo vlasnishtva nad imovinom
 
A odakle vama ideja da žene čeznu za monogamijom? Mislite da je nama gušt da gledamo isto dosadno lice i telo 50 godina pored sebe, slušamo iste dosadne bilion puta ponovljene priče, tolerišemo gluposti, prevaru, loš sex, sklonost ka alkoholu ili kockanju?
Zar zaista verujete u bajku da žene čitavog života sanjaju samo jedno: kako da upacaju muža? Verujte, niste baš toliko bitni. Nego eto, ljubav ti udeli ružičaste naočare pa umesto kljuseta vidiš pastuva...
 
A odakle vama ideja da žene čeznu za monogamijom? Mislite da je nama gušt da gledamo isto dosadno lice i telo 50 godina pored sebe, slušamo iste dosadne bilion puta ponovljene priče, tolerišemo gluposti, prevaru, loš sex, sklonost ka alkoholu ili kockanju?
Zar zaista verujete u bajku da žene čitavog života sanjaju samo jedno: kako da upacaju muža? Verujte, niste baš toliko bitni. Nego eto, ljubav ti udeli ružičaste naočare pa umesto kljuseta vidiš pastuva...

i ja to isto pitah al mi niko nije dao odgovor...:(:(:(
 
nije tacno uopste..
Nisu niti radodajke, niti su frigidne, ako im se svidis i znas kako treba sa njima dace ti sex. Ali mislim fora je u vezi itd, ne u seksu. Sex se podrazuemva, ali glavno bojno polje je veza xD
Ti imas poremecaj vrednosti, tebi je seks ispred veze. A sex je sam po sebi beskoristan- ne dobijas apsolutno nista time.
 
Poslednja izmena od moderatora:
vagina je dosta jevtina
proslo je vreme kada si morao biti sarmantan da bi ih kresnuo.

ako je tako jeftina ( a beskorisna je da se razumemo) zasto se ti onda uopste zalis? :lol:
a i nije bas tako jeftina. Uostalom rupa je rupa. Poenta u seksu je da to bude sa devojkom koja je lepa i koju volis. Seks je u masti(u znacenju koje mi dajemo tom cinu) , ne u guranju u rupu.
 
sa 20 godina su i meni uspevali po nekada da isperu mozak sa tim zenskim frazama
sve je u sysama, goozi i vagini
uz punije usne naravno
te price o sarmu, boji glasa, duzini trepavice itd su zenske gluposti

:lol:
Nemam reci. Znaci po tebi je ok da ides redom i spavas sa nekim debelim odvratnima itd, koje se daju svima? To je po tebi uspeh :lol:
Stvarno se nadam da trolujes :D
 
ko je spominjao odvratne i debele?
pi-cka mora da vredi da bi je ja punio...

brate... ja kapiram da si ti u problemu, ono uhvatile te godine.. Ajde necu da te bedacim, skontaces vec sam da nije sve tako jednsotavno
Samo da ti kazem, zvucis kao ja pre godinu dana :lol: . A imaj u vidu da ja imam 20 godina :lol:
Uostalom to sto ti radis, najvise pomaze zenama, njima upravo i trebaju takvi. Rusis nam musku koheziju :(
 
Tema je odlična, ali ma koliko bila tolerantna na NNov "stil" pisanija, preterao ga je. Za ono za šta bi bio banovan na drugim podforumima, ovde nije dobio čak ni opomenu ali očekujem od njega (kao obrazovanog mladog čoveka kakvim se predstavlja) da poštuje izvesna pravila lepog ponašanja i ne prelazi granice dobrog ukusa. Može se stav izneti i bez vulgarizacije napisanog....
 
Tema je odlična, ali ma koliko bila tolerantna na NNov "stil" pisanija, preterao ga je. Za ono za šta bi bio banovan na drugim podforumima, ovde nije dobio čak ni opomenu ali očekujem od njega (kao obrazovanog mladog čoveka kakvim se predstavlja) da poštuje izvesna pravila lepog ponašanja i ne prelazi granice dobrog ukusa. Može se stav izneti i bez vulgarizacije napisanog....

onda banuj njega. Kazni njegove postove. Ako vec pisemo ise nas na temi, gde je tu logika da svi budemo kaznjeni zbog postavljaca? Mislim ono objasni mi samo, ne ljutim se ako mi das logicno objasnjenje.
 
onda banuj njega. Kazni njegove postove. Ako vec pisemo ise nas na temi, gde je tu logika da svi budemo kaznjeni zbog postavljaca? Mislim ono objasni mi samo, ne ljutim se ako mi das logicno objasnjenje.

Hm, u pravu si......Zašto da trpe ostali zbog njega.....:think:
Onda ovako, postavljač će da dobije packu ako ponovo zabrlja a ostali će nesmetano pisati na temi....:D

Kako sam samo diiivnaaa....:zaljubljena:
 
kome se yebe da li ces ti zatvoriti temu, udariti packu ili sta vec.
ovo je muski deo foruma a ja licno nikoga ne vredjam
Moj nacin pisanja najverovatnije nije womenfrendly, ali i dalje stoji cinjenica da nikoga ne vredjam
Ako zena za sex kaze d aje vodjenje ljubavi(tako bljutavo zvuci) valjda mogu i ja da kazem da je za mene sex nabijanje zene na *****?
 
Tema je odlična, ali ma koliko bila tolerantna na NNov "stil" pisanija, preterao ga je. Za ono za šta bi bio banovan na drugim podforumima, ovde nije dobio čak ni opomenu ali očekujem od njega (kao obrazovanog mladog čoveka kakvim se predstavlja) da poštuje izvesna pravila lepog ponašanja i ne prelazi granice dobrog ukusa. Može se stav izneti i bez vulgarizacije napisanog....

niti sam mlad(33 godine)
niti sam obrazovan nesto posebno
klasicno srpsko seljace
valjda i mi prosecni smemo da damo svoje misljenje?
 

Back
Top