Momak mi se drogira-POMOC!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Covek koji se radi heroinom (u narkomanskom zargonu "pajdoman") tesko ce da prestane sa tim, jos ako se bode, male su verovatnoce, samim tim sto je poceo da ti uzima kes. Veruj mi, ne mozes mu pomoci, za svoje dobro, ostavi ga.
Najgore sto mozes da uradis je da mu kazes da izabere tebe ili heroin, izabrace heroin, sigurno. A i ako prestane, za dva dana ce opet uzeti. pricam iz iskustva) Ne zato sto mu je heroin drazi od tebe... jednostavno, zato sto je to heroin!!
Ja se drogiram, devojka koja mi je bila sve ostavila me je zbog toga... 'ebi ga.

*nemojte da trosite vreme na ono: majku ti narkomansku... itd, oguglao sam na to, ne dotice me, samo se bezveze mucite da kucate.

Za svoje dobro, ostavi ga, ne mozes mu pomoci
 
Nilaya:
Zdravo!
Zamolila bih vas za savet i pomoc jer ne znam vise sta da radim.
Moj momak uzima heroin,i to me uzasava,bojim se za njega,za nasu vezu,za sebe..
Molila sam ga da prekine.
Ne mogu da ga ostavim jer ga mnogo volim i jer nije losa osoba,jednostavno je bolestan.
Molim vas dajte mi neki savet jer ne mogu vise da izdrzim sve to..
Imamo lepu vezu,i lepo se slazemo,medjutim postoji neki panican strah u meni.
Muci me da gledam sta sve radi da bi dosao do novca..
Pomozite
dajte neki savet.
Pozdrav!
Ostavi ga sto pre!
 
mario80:
Extreme_Girl:
mario80:
saosecaj se sa njim, drogiraj se... :twisted:

haha,i sta to treba da znaci?Mnogo si mi ti pametan... :roll:

pa da ti nacrtam, ne bi shvatila nista...glupa si za odlikovanje... 8)

E decko da ti kazem jednu uzrecicu,meni drage osobe:"Bolje je da cutis pa da misle da si glup,nego da progovoris,pa da se u to uvere" :wink: Evo ti saveta(prijateljskog)za ubuduce...
 
Extreme_Girl:
mario80:
Extreme_Girl:
mario80:
saosecaj se sa njim, drogiraj se... :twisted:

haha,i sta to treba da znaci?Mnogo si mi ti pametan... :roll:

pa da ti nacrtam, ne bi shvatila nista...glupa si za odlikovanje... 8)

E decko da ti kazem jednu uzrecicu,meni drage osobe:"Bolje je da cutis pa da misle da si glup,nego da progovoris,pa da se u to uvere" :wink: Evo ti saveta(prijateljskog)za ubuduce...

nemoj da mi citiras svoju mamu kad dobijes keca....smisli nesto bolje... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
mario80:
Extreme_Girl:
mario80:
Extreme_Girl:
mario80:
saosecaj se sa njim, drogiraj se... :twisted:

haha,i sta to treba da znaci?Mnogo si mi ti pametan... :roll:

pa da ti nacrtam, ne bi shvatila nista...glupa si za odlikovanje... 8)

E decko da ti kazem jednu uzrecicu,meni drage osobe:"Bolje je da cutis pa da misle da si glup,nego da progovoris,pa da se u to uvere" :wink: Evo ti saveta(prijateljskog)za ubuduce...

nemoj da mi citiras svoju mamu kad dobijes keca....smisli nesto bolje... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kad dobijem keca?Znas li ti kad je bilo to vreme kad sam ja isla u skolu? :wink:
 
A zashto to ne bi moglo da se uradi na jedan drugi nacin??Ako ga volis (a mislim da ga volis) zasto ne bi pokusala da mu pomognes??Jes da se od toga retko ko izleci a i onaj ko se izleci postoji mogucnost da se opet vrati na isto....zasto ne bi kontaktirala nekog starijeg...ili nekog iz sluzbe za odvikavanje...imala sam ja decka koji se drogirao...ostavila sam ga ali nasao je drugu koja mu je pomogla da se odvikne a ja sam ga volela i kasnije sam se osecala krivaom sto to nisam bila ja...sada mu je dobro i nije vise u losem drustvu...a i drug je sa mnom...ko zna mozda se i taj tvoj izleci...samo treba da mu pomognes!!A ako ga pak ne volis onda batali i njega i sve :!:

Ma isti problem kao i sa mojim bivsim...ili mu roditelji nemaju vremena...na putu su rade i tako to kao sto je bio slucaj sa ovim ili....jednostavno ih ne zanima...ne mozete poreci da ima slucajeva kada deca uopste ne zanimaju roditelje.A i kako mogu da primete...u pocetku je neprimetno...tek kasnije se primeti ali tada moze biti kasno.Vidi i ja da dam pametan savet :D :D uglavnom me niko ne slusa ali kad me saslusaju u vecini slucajeva me poslusaju...i ko bi rekao da ja imam samo 13 god...hehe...

Moja baba bi rekla, eto ko...

Ybt, i ranije su postojala bolesna deca, ne samo danas...idupifkumaterinu... :dash: :ljutko:
 
Zdravo!
Zamolila bih vas za savet i pomoc jer ne znam vise sta da radim.
Moj momak uzima heroin,i to me uzasava,bojim se za njega,za nasu vezu,za sebe..
Molila sam ga da prekine.
Ne mogu da ga ostavim jer ga mnogo volim i jer nije losa osoba,jednostavno je bolestan.
Molim vas dajte mi neki savet jer ne mogu vise da izdrzim sve to..
Imamo lepu vezu,i lepo se slazemo,medjutim postoji neki panican strah u meni.
Muci me da gledam sta sve radi da bi dosao do novca..

Simple as that... :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top