Molim vas budite iskreni

Gazdarica:
Rekoh ti vec da ti moras da nadjes nacine za rjesavanje sopstvene konfuzije... Mozda bi ti pomoglo da probas, mozda i ne bi...
Bila sam u shemi sa likom, koji je imao slicne dileme... Godinama ga je proganjala zelja da proba seks sa muskarcem... Kada je to najzad uradio, shvatio je da su ipak zene one koje ga iskljucivo zanimaju... Od tada je miran sam sa sobom... I to je ono sto je najbitnije, u krajnjoj liniji -> da spoznas sebe!

I kako se odrazio tvoj odnos prema tom tipu kad ti je rekao svoje dileme i kad je probao? Izvini ako je pitanje suvise licno ali zanima me zenski stav po tom pitanju.
Ja ne verujem da bi se uvukao u gay pricu, prosto se ne osecam tako, volim zene i privlace me ali sa vremena na vreme bih imao potrebu da popusim nekom tipu i to je to, nikakva poznanstva i emocije, kazem ne verujem da bih bio u gej prici.
 
Kako se odrazilo na nas odnos?
Postovala sam ga zbog hrabrosti da istrazi sebe...
A, i rado bih ga gledala sa tipom, da se to eksperimentisanje desavalo u vrijeme kad smo nas dvoje bili u shemi... :mrgreen:

Storm, u pravu si, nije on prvi koji se pojavio sa ovakvim dilemama...
 
Gazdarica:
Kako se odrazilo na nas odnos?
Postovala sam ga zbog hrabrosti da istrazi sebe...
A, i rado bih ga gledala sa tipom, da se to eksperimentisanje desavalo u vrijeme kad smo nas dvoje bili u shemi... :mrgreen:

Gazdinka, još da mi kažeš u koliko si sati rođena pa da se zabrinem ako se poklapa samnom :) Isto ovo bih i ja odgovorila, bez slova razlike :)


Dečko, uopšte se ne uzbuđuj... ako nađeš nekoga sa kime ćeš ostvariti svoje fantazije, uživaj i ne brini... Sve će se razjasniti jednog dana kada upoznaš pravu ženu ili pravog muškarca.... Do tada, diši punim plućima i uživaj u životu :)
 
Gazdarica:
Kako se odrazilo na nas odnos?
Postovala sam ga zbog hrabrosti da istrazi sebe...
A, i rado bih ga gledala sa tipom, da se to eksperimentisanje desavalo u vrijeme kad smo nas dvoje bili u shemi... :mrgreen:

Storm, u pravu si, nije on prvi koji se pojavio sa ovakvim dilemama...

Pa eto, drago mi je da si pozitivno prihvatila iskrenost i hrabrost.
Kao mislis rado bi ga gledala sa tipom? Bas me zanima sta bi ti bilo zanimljivo da gledas?
Osim toga, ima nesto sto me je dodatno da tako kazem zagrejalo da isprobavam: cuo sam od dosta njih da muskarac mnogo bolje pusi tipu nego zena. Mislim da bi me jako uzbudilo to kad bih znao i osecao da nekoga lozi to sto ja radim i da je ne neki nacin obostrano mada kazem mrzeo bih bilo kakav emotivni i licni odnos.
 
Mislim sta reci ........ ti imas ozbiljan problem momak , da sam na tvom mestu otisao bih kod neuropsihijatra ili bih se bacio sa mosta .... brate nista lepse nema od zenskog bica , a ti ako volis da pushis uzmi pakovanje virsli pa izvoli ,a kad ti to bude malo uzmes onu veliku mortadelu .... nije tesko biti fin zar ne :)))))) !!!
 
whitenicky:
Mislim sta reci ........ ti imas ozbiljan problem momak , da sam na tvom mestu otisao bih kod neuropsihijatra ili bih se bacio sa mosta .... brate nista lepse nema od zenskog bica , a ti ako volis da pushis uzmi pakovanje virsli pa izvoli ,a kad ti to bude malo uzmes onu veliku mortadelu .... nije tesko biti fin zar ne :)))))) !!!

E hvala ti na odgovoru a sad ako bi mogao da me zaobidjes i ides na druga mesta da prosipas svoje dusebrizje.
Zbogom ortak
 
Malo_usamljen:
Evo ovako.
Mozda mi pomognete misljenjem i savetom. Zeleo bih da izbegnem zlonamerne komentare. Cenite barem sto sam iskren.
Mene sasvim normalno privlace zene i nemam problema po tom pitanju ali ponekad osetim jaku biseksualnu potrebu. To je tako bilo od detnjstva ali nisam obracao paznju na to, a u pubertetu je bilo katastrofa. Ukratko, od uvek mi se javljala zelja da popusim tipu. Nekako mi je penis fetis. Jos kao klinac sam se uzbudjivao kad vidim da neko ima lep i velik penis. Nista drugo me kod muskaraca ne privlaci, samo penis. Ne osecam nikakve emocije prema muskom svetu i nista me drugo ne zanima osim lepog penisa u ustima. Samo retki tipovi me privlace i to po nekad i to samo ta varijanta. Ima perioda kad to sasvim zaboravim i interesuju me samo zene i kad pomislim vec da sam normalan spopadnu me te misli. Dva puta sam probao i ne mogu da kazem da je bilo ni lepo ni ruzno, mozda sam bio preplasen a i osecao sam se glupo. I dalje mi se to mota po glavi. Imam moralne kocnice po tom pitanju i to me mozda sprecava da stvar sam sa sobom isteram do kraja i vidim o cemu se radi.
Takodje imam mastanja o sexu sa parom. gde je muskarac bi orjentacije kome bi sa ribom zajedno radio oral.
Eto tako,
molim vas recite sta mislite i oprostite ako sam vam upropastio dan.
Pozdrav

Напредне идеје имаш батко...
 
Malo_usamljen:
Evo ovako.
Mozda mi pomognete misljenjem i savetom. Zeleo bih da izbegnem zlonamerne komentare. Cenite barem sto sam iskren.
Mene sasvim normalno privlace zene i nemam problema po tom pitanju ali ponekad osetim jaku biseksualnu potrebu. To je tako bilo od detnjstva ali nisam obracao paznju na to, a u pubertetu je bilo katastrofa. Ukratko, od uvek mi se javljala zelja da popusim tipu. Nekako mi je penis fetis. Jos kao klinac sam se uzbudjivao kad vidim da neko ima lep i velik penis. Nista drugo me kod muskaraca ne privlaci, samo penis. Ne osecam nikakve emocije prema muskom svetu i nista me drugo ne zanima osim lepog penisa u ustima. Samo retki tipovi me privlace i to po nekad i to samo ta varijanta. Ima perioda kad to sasvim zaboravim i interesuju me samo zene i kad pomislim vec da sam normalan spopadnu me te misli. Dva puta sam probao i ne mogu da kazem da je bilo ni lepo ni ruzno, mozda sam bio preplasen a i osecao sam se glupo. I dalje mi se to mota po glavi. Imam moralne kocnice po tom pitanju i to me mozda sprecava da stvar sam sa sobom isteram do kraja i vidim o cemu se radi.
Takodje imam mastanja o sexu sa parom. gde je muskarac bi orjentacije kome bi sa ribom zajedno radio oral.
Eto tako,
molim vas recite sta mislite i oprostite ako sam vam upropastio dan.
Pozdrav



Jel imas devojku?...Jel si u vezi?
 
E ybg...Kad mogu cure da se lizu i niko se ne buni (barem mushka populacija ne),onda zashto i ti da ne popushish onaj koji ti je anatomski lep...grozno sam ovo kazala,ali tako je...Srecno u tvom otkrivanju konachnog seksualnog opredeljenja!
Peace!
(World peace :D)
 
Malo_usamljen:
Evo ovako.
Mozda mi pomognete misljenjem i savetom. Zeleo bih da izbegnem zlonamerne komentare. Cenite barem sto sam iskren.
Eksperimentisanje ne vodi u "reku bez povratka". Mnogima se dešavaju slične stvari. Nisi ništa posebno, niti neobično. Neki to preskoče, neki uskoče ... ali to ne mora imati tragične posledice na dalje životne tokove.

Realna je mnogo gadnija opasnost u odnosu sa devojkama nego sa mladićima. Muški ti mogu svašta reći, ali to ne utiče toliko na psihu koliko neka zlobna rečenica "povređene" devojke. Takve rečenice umeju da preteraju čoveka "preko granice". Na jednom od malo starijih topica se pojavila priča devojke koja je ismejavala svog bivšeg "nesposobnog i neodlučnog" dečka koji se pokazao totalno smušenim, pa se cela forumska ekipa udružila u sprdanju sa dečkom (nekako su ženske prednjačile, čak i one koje sada na ovoj temi izgledaju tako saosećajne).

Jednostavno, neke stvari prođu, neke ne... pusti sve da ide svojim tokom... i pažljivo biraj osobe oko sebe...
 
Hm, moram da priznam da sam i ja bila u slicnoj dilemi...no, nekako se nije namestilo da budem u situaciji da probam sa istim polom, tako da sam, moze se reci, tu "ambiciju" ostavila za mastarije...;)
Cini mi se da, i da sam probala, ne bi mi to bitno promenilo seksualnu orijentaciju - ipak "prva ljubav zaborava nema" :)...mada, opet- nikad ne reci nikad ...
 

Back
Top