Mojih ruku delo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pod imenom Mile Albijanic ,eto otkrio sam i ime...imam i radova koje bi rado izbriso sa sajta, ali poznavaoci umjetnosti prepoznace one prave...ribe su sa najnovije izlozbe u Herceg Novom...pozdrav.
 
VIRGINIJA:
Na zalost nemam nishta u kompu,videcu shto pre da ih fotkam pa prebacim.I odmah ih stavljam!
Ali ako zelish da vidish kako radim imaces priliku kad budu izlagane ikone sa kolonije,na kojoj smo bili Zogi82 i ja.Nadam se da ces doci.

@Zogi82 kad ce te izlozbe?
Da nije kolonija u manastiru Tresije?
 
ruska crkva2.JPG


Radjeno je prema crtezu jedne ruske crkve koja je srusena.
 
Svidjaju mi se one "Dinje u vocu". Ima neke Gogenovske atmosfere u toj slici, ako mogu tako da kazem. Zamerka se odnosi na one sljokice i sjajnu trakicu, moglo je da prodje i bez njih.
 
Ja sam u umetnosti poprilicno svestrana,sto bi rekli ljudi "ne drzi me mesto",bavim se svacim.Od slikanja,stampe i dizajniranja kostima,do rada na instalacijama i izrade neobicnih lampi,primenom svega ovoga.Volela bih da prikazem svoj rad,ali nazalost u kompu imam samo pocetne skice obradjene u foto shopu,koje ne znam da postavim ovde. :-?
 
Na faksu. Studiram fresko slikarstvo na Akademiji SPC za umetnosti i konservaciju.
Drago mi je sto ti se dopada. Ako imas volje ima i nacina. Mozes i ti pokusati. Mnogo je zahvalna ali i teska
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top