Моја земља Црна Гора и Србија

Слика кажу говори 1000 ријечи. Официри Црне Горе и Србије у ослобођеној Ђаковици. Слога чуда ради.

RG-1158-015.jpg

Даће Бог, да једног дана опет заједно ослободимо нашу свету земљу, Косово и Метохију.
Онамо, 'намо... да виђу Призрен!
Та то је моје - дома ћу доћ'!
Старина мила тамо ме зове,
ту морам једном оружан поћ'.
 
Iver ne pada daleko od klade, sto nije slucaj sa tvojim bratom od strica. Ko zna, mozda je on zapoceo tu svadju, ne znam, to su ipak porodicne stvari i to necu da ulazim, ali jedno je sigurno, ni tvoj otac, ni djed, a ni ti se nijeste izjasnjavali kao Srbi, nego ste se posrbili prije 20 godina isto kao Muslimani sto su su nekad izjasnjavali kao Crnogorci, pa su se prije 40 godina predomislili. Dokazi su popisi stanovnistva u poslednjih 60 godina.

I jos jedna stvar, ja imam u daljoj rodbini ljude koji se izjasnjavaju kao Srbi, medju kojima je i moj brat od ujaka( ne rodjenog), sa kojim se gledam skoro svaki dan, a njegov djed po ocu je iz Kosjerica. Onda moj najbolji drug se izjasnjava kao Srbin i meni to ne smeta, a ni njemu. Popricamo i o politici ponekad, naravno ukrstaju nam se stavovi, ali njegov stav postujem onakav kakav je, zato sto on nije zaslijepljen mrznjom kao vecina vas na forumu. I vise imam medju mojim drustvom Srba nego Crnogoraca, i oni znaju isto koliko i vi za moje stavove. A ima i nekoliko ljudi na forumu koji su Srbi i koje postujem, da ne bi bilo predrasuda.

Sve u svemu, ja ljude ne gledam po politici, niti cu ikad, a ljudi koji mene gledaju po politickim stavovima, ne mogu ih smatrati dobrim ljudima, no ih mogu smatrati samo iskompleksiranim maloumnicima, i prema njima osjecam iskreno zaljenje.

Toliko od mene, idem na predavanje, pa cemo diskusiju nastvaviti.

чудно а видиш и ја тебе жалим и немогу те сматрати добрим човеком када ти непоштујеш свога деду у прадеду Србска држава је настала на територији где сада ти живиш а ако ниси Србин онда можеш једино да будеш турац невидим које би друго могао да имаш порекло.
 
Поздрав браћо,

јављам се из Подгорице да вам напишем два три слова. Листам овај форум и примијетио сам да многи од вас падају на пропаганду и зло сјеме које је посијано међу народ са стране. Вријеђате једни друге, дијелите се, неслога, псује свако сваког, због прљавих политичара дијелите српски народ на шумадинце, босанце, херцеговце, црногорце, војвођане и стотине других, а непријатељ трља руке и радује се вашој неслози. Падате на провокаторе који дођу ође и потписују се као срби а псују све српско, по дјелима њиховима ћете их познат!

приджавај се овога:
- не дијели народ
- не омаловажавај друге
- поштуј Цркву и свештенике и слушајте што вам они зборе
- не заборави традицију, своје село, ђедове, поријекло


поздрав из Подгорице, обала ријеке Рибнице Немањића град

Kralj_Nikola.jpg

Здраво био . Живели .

П.С.
Неко рече и Хрватска . Ја кашем хебес хрватску .
 
provokator si ti,kralj Nikola je bio jedan od najvecih Srpskih nacionalista i rodoljuba svoga doba,napisao je Onamo Onamo i u svim spisima,proglasima,pjesmama sto je ostavio za sobom se vidi da je zivio za Srpstvo i ujedinjenje Srpstva...lik previse gledas TV CG ,slusas Milove istoricare,Serbu Rastodera, a ako si srbijanac onda su ti cedini narkoman,i tadicevi krimosi zajedno sa b92 pomutili razum,cudis se kako se neko proda milu za 100 evra pa puna je srbija takvih za cedin ldp glasa 250 000 ljudi ,izdajnik je presednik,postoji tv stanica koja siri otvorenu antisrpsku kampanju iz centra BG a ima nacionalnu frekfenciju,i gomila drugih medija i takozvanih nevladinih organizacija,kad je tako strasno u srbiji ne treba se cuditi sta se dogada u drugim srpskim zemljama


ово ко да сам ја написао и још боље свака ти част брате србине и жив ти мени био па да дочекамо и нас двоје кад ће да Бањалука буде највећи град западне Србије.ЖИВЕЛИ:worth::worth::worth:
 
чудно а видиш и ја тебе жалим и немогу те сматрати добрим човеком када ти непоштујеш свога деду у прадеду Србска држава је настала на територији где сада ти живиш а ако ниси Србин онда можеш једино да будеш турац невидим које би друго могао да имаш порекло.

Prvo nauci da pises, pa mi onda pricaj o postenju.
 
Поздрав браћо,

јављам се из Подгорице да вам напишем два три слова. Листам овај форум и примијетио сам да многи од вас падају на пропаганду и зло сјеме које је посијано међу народ са стране. Вријеђате једни друге, дијелите се, неслога, псује свако сваког, због прљавих политичара дијелите српски народ на шумадинце, босанце, херцеговце, црногорце, војвођане и стотине других, а непријатељ трља руке и радује се вашој неслози. Падате на провокаторе који дођу ође и потписују се као срби а псују све српско, по дјелима њиховима ћете их познат!

приджавај се овога:
- не дијели народ
- не омаловажавај друге
- поштуј Цркву и свештенике и слушајте што вам они зборе
- не заборави традицију, своје село, ђедове, поријекло


поздрав из Подгорице, обала ријеке Рибнице Немањића град

Kralj_Nikola.jpg

Е а тебе сам оставио за крај ,могу само да ти честитам и да кажем браво Србине .И живео ти мени још 100 година и Аустроугарска је тела да раздвоји две србске земље ал колко ја знам није добро прошла па неће ни ово ********* .Посетите мало Јована И Деретића да видите ко су Срби .
 
ма једи говна.нећу ја са тобом причати о Србским коренима а овамо где ја живим је било велико шеталиште Цара Лазара и Царице Милице а за време турака још су емигрирали и људи са Косова Македоније и Црне Горе па ме немој учити о пореклу јер знам много боље од тебе а посебно ми не спомињи правопис јооој замисли ********* стварају Матерњи ............шта више рећи.

Sta je bilo, druze, te smo nervozni? :lol:
Jos smo poceli da se vrijedjamo? Vidim da nijesi vrijedan rasprave:bye:
 
Поздрав браћо,

јављам се из Подгорице да вам напишем два три слова. Листам овај форум и примијетио сам да многи од вас падају на пропаганду и зло сјеме које је посијано међу народ са стране. Вријеђате једни друге, дијелите се, неслога, псује свако сваког, због прљавих политичара дијелите српски народ на шумадинце, босанце, херцеговце, црногорце, војвођане и стотине других, а непријатељ трља руке и радује се вашој неслози. Падате на провокаторе који дођу ође и потписују се као срби а псују све српско, по дјелима њиховима ћете их познат!

приджавај се овога:
- не дијели народ
- не омаловажавај друге
- поштуј Цркву и свештенике и слушајте што вам они зборе
- не заборави традицију, своје село, ђедове, поријекло


поздрав из Подгорице, обала ријеке Рибнице Немањића град

Kralj_Nikola.jpg
Још један поздрав из Н.Сада брату Србину из јуначке Црне Горе(а не из кукавног монтенегра).Брате Србине тамо Вас је остало мало ал сте људи.Што се мене тиче разлике међу Србима нема .Србин из Војводине,Црне Горе,Босне,Маћедоније је увек брат Србин.А аутономаши ,дукљани и остали што се стиде свога српског имена су обичан људски и српски отпад и то ће остати све док не,,истребимо губу из торине,,
 
Још један поздрав из Н.Сада брату Србину из јуначке Црне Горе(а не из кукавног монтенегра).Брате Србине тамо Вас је остало мало ал сте људи.Што се мене тиче разлике међу Србима нема .Србин из Војводине,Црне Горе,Босне,Маћедоније је увек брат Србин.А аутономаши ,дукљани и остали што се стиде свога српског имена су обичан људски и српски отпад и то ће остати све док не,,истребимо губу из торине,,

подписујем.
 
па бре ја знам да си ти ********* који не поштује корене аји ја сам СРБИН а не српин.турцу.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Da je Vuk Karadzic ziv za muda bi te na trga javno objesio... :hahaha::hahaha::hahaha:
zasluzio si bonu kad si me ovako do suza nasmijao...

Ti em sto pojma nemas o mojim korijenima, em sto pojma nemas o pravopisu. Prvo nauci da pises, pa mi cemo onda pricati o korijenima.

Ti nemoj da vrijedjas krstarichine dvorske lude... Ko bi te nasmijavao da nije ovakvih... :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Nego lijepo daj bonu co´eku...
 

Back
Top