Moja seksualna mastanja

Setio se jedne moje seksualne mastarije..
Komsinica ima jednog jako namrgudjenog muza,i tu je 24 sata skoro..
Da joj pustim por da se naguzi izmedju raskovane tarabe po mraku, dok joj muz seta kroz dvoriste..:rotf:
i ja samo pridjem do rupe na tarabi.:rumenko: ..Vrh! :rotf:

ti se vise lozis na to da pobedis druge muzjake nego na ribe...evo predlazem ti da nadjes nekog najgoreg mafiozu u kraju i da mu kresnes zence ma bices u ekstazi ako te ne ubije:lol:
 
ti se vise lozis na to da pobedis druge muzjake nego na ribe...evo predlazem ti da nadjes nekog najgoreg mafiouzu u kraju i da mu kresnes zence ma bices u ekstazi ako te ne ubije:lol:
Predator jbg..:roll:
Te se sve khhmm..mm sa strane, a oni ni ne sumnjaju,,jer ih imaju po nekoliko.;)
Zena im samo za setnju ili sto je je voli padre ili madre mia..
 
Poslednja izmena:
Rizik je moje drugo ime
Nije zanimljivo ovako..kad je sve i previse jednostavno.:lol:
a moze me ga napadne neka mackica misleci da je neka zivotinjka pu,pu..ne daj boze neka dzukela, jos ako je gladna.:sad2:
 
Poslednja izmena:
Predator jbg..:roll:
Te se sve khhmm..mm sa strane, a oni ni ne sumnjaju,,jer ih imaju po nekoliko.;)
Zena im samo za setnju ili sto je je voli padre ili madre mia..

ti ustvari pomazes jadnim zenicama:sad2::lol:

- - - - - - - - - -

Rizik je moje drugo ime
Nije zanimljivo ovako..kad je sve i previse jednostavno.:lol:
a moze me ga napadne neka mackica misleci da je neka zivotinjka pu,pu..ne daj boze neka dzukela, jos ako je gladna.:sad2:

al bitno je da taraba nije suvise visoka da ne vidis ko je sa dr strXD
 
au...pa recimo...nemojte citati iskvarice vam se kroz vid mozak ovo je perferzno:
JA NECU PISATI NIKAKVE NEPRISTOJNE STVARI< ZNACI NEMA DETALJA< SAMO FORMALNO::
recimo ona ima 18, ja imam curu i dovedem je kuci dok mi je cura tu i objasnim da je lijepo da zadovolji moju curu i mene, sve to sa njom super obavim i kazem joj da sto se mene tice mozemo sa velikim zadovoljstvom opet da radimot to...i nagovorim je da bude . kako se to kaze . ponosna i sve, ali da mi brate dovede neku drugaricu njenu da imam seks sa njom i drugaricom njenom, da dokaze da je zensko pravo koje bi ti dovelo drugaricu pricajuci joj istinu kako ako ti je ona dala to znaci da si zasluzio da ti da i drugarica, i ona pristane, ali prije nego sto uradi ja joj kazem nesto bolje, posto joj majka ima 36...da joj upoznam majku, dovedem ih obije kuci i da budu lijepo obucene, i sad posto joj majka nosi rukavice one damske mrezaste nagovorim da joj ih skine zubima tu od 18, pa onda pocnem njenu majku dok me ona zadovoljava, sve tu ima jos da se ubacuje detalja, i na kraju je nagovorim da pristane da joj se onda pred majkom popisam usta.... je li dobro ovo?
 
au...pa recimo...nemojte citati iskvarice vam se kroz vid mozak ovo je perferzno:
JA NECU PISATI NIKAKVE NEPRISTOJNE STVARI< ZNACI NEMA DETALJA< SAMO FORMALNO::
recimo ona ima 18, ja imam curu i dovedem je kuci dok mi je cura tu i objasnim da je lijepo da zadovolji moju curu i mene, sve to sa njom super obavim i kazem joj da sto se mene tice mozemo sa velikim zadovoljstvom opet da radimot to...i nagovorim je da bude . kako se to kaze . ponosna i sve, ali da mi brate dovede neku drugaricu njenu da imam seks sa njom i drugaricom njenom, da dokaze da je zensko pravo koje bi ti dovelo drugaricu pricajuci joj istinu kako ako ti je ona dala to znaci da si zasluzio da ti da i drugarica, i ona pristane, ali prije nego sto uradi ja joj kazem nesto bolje, posto joj majka ima 36...da joj upoznam majku, dovedem ih obije kuci i da budu lijepo obucene, i sad posto joj majka nosi rukavice one damske mrezaste nagovorim da joj ih skine zubima tu od 18, pa onda pocnem njenu majku dok me ona zadovoljava, sve tu ima jos da se ubacuje detalja, i na kraju je nagovorim da pristane da joj se onda pred majkom popisam usta.... je li dobro ovo?

:eek: ti mora da imas neku nadrkanu devojku koja ti naredjuje:rotf:ovo je bas....zanimljivo:lol:
 

Back
Top