Moja prijateljica mnogo puši, ali stvarno.Kako je reducirati???

Ne pravi se mutav. Licni interes se nikada ne stavlja ispred osobe koju volis. A to sto je ti nisi osvestio koliko je pusenje cigareta nezdravo govori mnogo o tebi. Usao si u vezu sa njom, iako znas da ti smetaju cigarete, zbog cega?
Nije u pitanju "igra dominacije"...da je "nju discipliniram" i "devalviram"....vec smo od POCETKA, imali dogovor, gde ce da PUSI, kada smo zajedno.
 
Nije u pitanju "igra dominacije"...da je "nju discipliniram" i "devalviram"....vec smo od POCETKA, imali dogovor, gde ce da PUSI, kada smo zajedno.
Kako god, nije u pitanju diskriminacija, ali covek koji pusi u velikoj je opasnosti da oboli od teske bolesti. Pusaci su neodgovorni ljudi. Na tvom mestu bih se i ja osecao odgovoran, jer cu sutra da ostanem bez osobe koju nisam osvestio time koliko je pusenje stetno za njeno zdravlje.
 
Kako god, nije u pitanju diskriminacija, ali covek koji pusi u velikoj je opasnosti da oboli od teske bolesti. Pusaci su neodgovorni ljudi. Na tvom mestu bih se i ja osecao odgovoran, jer cu sutra da ostanem bez osobe koju nisam osvestio time koliko je pusenje stetno za njeno zdravlje.
Veruj mi na rec da mi pusaci znamo koliko je stetno po nas.Vise nego nepusaci,oscamo na svojoj kozi.Neko to priznaje neko ne,ali to je cinjenicno stanje.
 
Kako god, nije u pitanju diskriminacija, ali covek koji pusi u velikoj je opasnosti da oboli od teske bolesti. Pusaci su neodgovorni ljudi. Na tvom mestu bih se i ja osecao odgovoran, jer cu sutra da ostanem bez osobe koju nisam osvestio time koliko je pusenje stetno za njeno zdravlje.
Pasivni pusaci, su u jos goroj poziciji, jer aktivni, razviju neki vid "imunitete", bar, djelomicne.
 
To je samo truli izgovor. Kako zene, majke, pa i ocevi, puse, a bebu izveli iz porodilista u kolevci.

Ej, svoj porod i nesto najvrednije, unistavaju od 4 kgr mesa.
Nije izgovor,zato ti i kazem da neko priznaje a neko ne.
Ja licno od kako mi se rodio sin nisam zapalio u kuci,izlazio sam na terasu da zapalim...I sad kad je odrastao,zajedno izadjemo.Ako trujem sebe,necu da trujem njega.
U kuci gde se ne pusi ne palim nekad i po celo vece,postujem to da se ne pusi...
A oni koji nece da priznaju da je stetno,zaista imaju tu uzrecicu-ni nama nista nije falilo,a deda nije gasio lulu...
 
Preporuči joj da puši elektronske cigarete, manje dime i ne sadrže katran,koji je inače štetan za pluća.To su one koje mogu da se puše i u zatvorenim prostorima.
Moja koleginica puši te na poslu.Paklica i po na dan je mnogo. Ako bi prešla na elektronske,pušila ni manju količinu bez katrana i još nekih štetnih sastojaka za manje-više istu cenu.
 
Poslednja izmena:
Autorska tema...razveo sam se pre 11g.
Posle nekih nebitnih žena pre 10.5g sam sreo nju.
Upoznao sam je u njenoj firmi. Muž joj je natovario obaveze i zapalio za Ch da se ženi za papire. Dolazio sam još 2 puta da se upoznamo.
Čekao sam prvi proljećni pljusak da je povezam i od tada smo zajedno. Ostavila je muža. Dao joj je u "otpremnini" golem stan u centru i brdo keša.
Mira je iz enklave sa centralnog Kosova.
To je za SVE BIO ŠOK I SABLAŽNJAVANJE DO DANAS.

Nije u pitanju ekološko pušenje već čuri ko Turčin 1.5 paklu na dan.
Ja sam nepušač. Od uvek mi je to smetalo. Zadnjih 8 meseci sam konsterniran.

Da li sam je IZGUSTIRAO?
DA li da je prevaspitam ili se elegantno EVAKUIRAM?
M iebes pusacice
 
Znaci, po tebi, neka curi, i truje i mene, jer mi je "prijateljica"
...ne,
mislim da trpljeti neke neprijatnosti
uvijek su usljed necega
znaci,
vasa prijateljica ima za vas oblasti
usljed kojih pusenje je u domenu tolerancije
kasnije dolazi vas stav
prvo je,
koliko i u cemu i zbog cega pretezno cvjeta vase
prijateljstvo
...ni u braku nema netolerancije
ali, djeca...navike prije...vezanosti
Prijateljica ce svoje pusenje najzad
ispastati...misli...ili naplatiti...?
P.S.
...nema ljutnje...
 

Back
Top