Moja prijateljica, ja i njen muz

'Švaler

Početnik
Poruka
39
jedna moja poznanica, nemica, rekla mi zasto se razvela. Kaze, bila sa drugaricom do 2 po ponoci pa kad se vratila u stan , muz se "usudio" da je pita "Schatzi, toliko sam brinuo, gde si se zadrzala ?"............"odmah sam mu dala razvod".
Mislim da je lik dobro prošo koliko se sećam negde je pisalo da se g-dja Merkel vratila kući i pitala g-dina Merkel da odu na pivo, što je ovaj odbio, onda je ona učtivo pitala ponovo pa kad ga nije ubedila spakovala svoj kofer i rekla odoh na pivo, nemoj da me tražiš ... ne sećam se razloga imala je neki dobar razlog...
neznam zašto Vam ovo govorim, u svakom slučaju ovo ne može da škodi...

a bre Milun

Elita
Poruka
23.568
Mislim da je lik dobro prošo koliko se sećam negde je pisalo da se g-dja Merkel vratila kući i pitala g-dina Merkel da odu na pivo, što je ovaj odbio, onda je ona učtivo pitala ponovo pa kad ga nije ubedila spakovala svoj kofer i rekla odoh na pivo, nemoj da me tražiš ... ne sećam se razloga imala je neki dobar razlog...
neznam zašto Vam ovo govorim, u svakom slučaju ovo ne može da škodi...
pa to je "muster" odnosa muskarca i zene na zapadu. Posto emocije ne postoje u tom satanizovanom svetu, odluke o "odlasku" donose se na osnovu prakticnih detalja, u ovom slucaju, "ugrozavanje licnih sloboda i stvaranje psiholoskog pritiska na zrtvu pitanjem, gde je zrtva provela celu noc".
O hladnoj supi, carapama na podu ............da i ne govorim. Sve to moze biti razlog za razvod, rastanak, odlazak................Reci cemo, to je samo zavrsnica jer pravi razlozi su sasvim drugi, ali nije tako, jer se ovakve odluke donose isuvise cesto u zivotu jednog zapadnjaka. Otici ce kod druge osobe i u roku od nedelju dana, ponoviti isti recept odlaska od te osobe.

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Upravo zbog toga što mi je prigovarano da ne dozvoljavam da se uđe u moju privatnost i to samo zato što napišem tipa idem tu i tu, ne pišem šta ću tamo da radim, kako mi je i slično, plus ogromne ljubomore koju osoba prosto nije mogla ni da kontroliše sam i ostavio poslednju.

O tome mislim baš sve najgore i ljudi ako imate problem, idite lečite se, nije sramota.

Keva

Elita
Poruka
23.706
Upravo zbog toga što mi je prigovarano da ne dozvoljavam da se uđe u moju privatnost i to samo zato što napišem tipa idem tu i tu, ne pišem šta ću tamo da radim, kako mi je i slično, plus ogromne ljubomore koju osoba prosto nije mogla ni da kontroliše sam i ostavio poslednju.

O tome mislim baš sve najgore i ljudi ako imate problem, idite lečite se, nije sramota.
Mislis da je u svima njima problem a ti super?

Licno, ako neko nije u stanju da istrese i najmracnije delove svog uma, sta ima uzalud gubim vreme.

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Mislis da je u svima njima problem a ti super?

Licno, ako neko nije u stanju da istrese i najmracnije delove svog uma, sta ima uzalud gubim vreme.

U kojima svima njima, izvini?

E, ovako, to istresanje najmračnijih delova uma mi podjednako ide na falus kao i ono "ja sam direktan i iskren!" dok je taj neko zapravo bezobrazan i nekulturan. Znači, imati partnera nije samo imati ga u dobru i to je sasvim u redu i svima jasno, biće i teških momenata, biće svega, ali isto tako morate da razumete da vaš partner NIJE DUŽAN da trpi vaša prethodna iskustva, vaše probleme, strahove, naročito one na kojima ni vi sami ne radite ili se i ne trudite dovoljno. Ok je imati neki problem, biti svestan problema, raditi na tome i onda tražiti neku dozu razumevanja, vremena, ali ako neko ima nešto što će da istresa na tebe redovno, periodično ili kako god, idi, druže i leči se, nemoj maltretirati nedužan narod.

Znači ako ima ispade bolesne ljubomore jer joj je bivši ovo i ono, onda odeš i rasčistiš sa bivšim, ne je*eš mene koji ti ništa nisam uradio, niti pomislio, samo zato što si ti isprojektovala u svojoj glavi ili te seća na nešto, to već nije moj problem. A nakon više objašnjenja da ja zaista nisam dužan, niti želim da trpim u nedogled te momente, sad je slobodna kao ptica, pa izvoli rasčišćavaj sa kim to već imaš da čistiš, ja taj podrum nisam ni zaprljao.

Da rezimiram, ako ste već svesni nekih problema, onda budite svesni i da sa druge strane imate živu osobu koja ima puno pravo da živi normalno i oseća se lepo pored vas, nisu vam ljudi plaćene institucije da vas popravljaju.

Keva

Elita
Poruka
23.706
U kojima svima njima, izvini?

E, ovako, to istresanje najmračnijih delova uma mi podjednako ide na falus kao i ono "ja sam direktan i iskren!" dok je taj neko zapravo bezobrazan i nekulturan. Znači, imati partnera nije samo imati ga u dobru i to je sasvim u redu i svima jasno, biće i teških momenata, biće svega, ali isto tako morate da razumete da vaš partner NIJE DUŽAN da trpi vaša prethodna iskustva, vaše probleme, strahove, naročito one na kojima ni vi sami ne radite ili se i ne trudite dovoljno. Ok je imati neki problem, biti svestan problema, raditi na tome i onda tražiti neku dozu razumevanja, vremena, ali ako neko ima nešto što će da istresa na tebe redovno, periodično ili kako god, idi, druže i leči se, nemoj maltretirati nedužan narod.

Znači ako ima ispade bolesne ljubomore jer joj je bivši ovo i ono, onda odeš i rasčistiš sa bivšim, ne je*eš mene koji ti ništa nisam uradio, niti pomislio, samo zato što si ti isprojektovala u svojoj glavi ili te seća na nešto, to već nije moj problem. A nakon više objašnjenja da ja zaista nisam dužan, niti želim da trpim u nedogled te momente, sad je slobodna kao ptica, pa izvoli rasčišćavaj sa kim to već imaš da čistiš, ja taj podrum nisam ni zaprljao.

Da rezimiram, ako ste već svesni nekih problema, onda budite svesni i da sa druge strane imate živu osobu koja ima puno pravo da živi normalno i oseća se lepo pored vas, nisu vam ljudi plaćene institucije da vas popravljaju.
Pa rekao si i ovu, znaci ne desava se prvi put, a cim je upleteno vise razlicitih ljudi to implicira da se ponavlja...siguran si da je to pravi odgovor na pitanje zasto?
Cini mi se da ti njih raznim stvarima i sasvim dosledno drzis na distanci.

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Pa rekao si i ovu, znaci ne desava se prvi put, a cim je upleteno vise razlicitih ljudi to implicira da se ponavlja...siguran si da je to pravi odgovor na pitanje zasto?
Cini mi se da ti njih raznim stvarima i sasvim dosledno drzis na distanci.

Gde sam rekao?

Šta znači distanca? Dođe mi muško društvo, ja kažem doći će večeras taj i taj, jel treba znači da napišem i koliko će ostati, o čemu ćemo pričati, šta su tačno popili, šta smo pričali? Ili je dovoljno samo reći ko će biti prisutan? Mislim, banalizujem, ali ja ne vidim šta znači to nemanje distance, jedino da aktiviram go-pro na glavi, pa da se ne brine nikad niko.

Keva

Elita
Poruka
23.706
Gde sam rekao?

Šta znači distanca? Dođe mi muško društvo, ja kažem doći će večeras taj i taj, jel treba znači da napišem i koliko će ostati, o čemu ćemo pričati, šta su tačno popili, šta smo pričali? Ili je dovoljno samo reći ko će biti prisutan? Mislim, banalizujem, ali ja ne vidim šta znači to nemanje distance, jedino da aktiviram go-pro na glavi, pa da se ne brine nikad niko.
Javlja mi se, naicice uskoro neka koja ce te laditi najstrasnije, a ti ima da se zaljubis ko tetreb :D ommmm

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
A mozda sam i previdela, koncentracija mi i inace nije sjajna, jos kad sam raspolozena :mrgreen:
Ne, ne, krajnje ti je vreme da odlepis.

Nema tu možda si, kaži "za*ebala sam se, moj Araone" :D

Nemam ja problem da odlepim, to je čak i dobro kad ti se desi pa makar bilo i "tragično" za tebe, ali mi se nekako ne dešava, nekako i kad sam bio skroz po P.S-u imao sam problem, više ništa nije garant nekog normalnog odnosa.

Antihejter

Ističe se
Poruka
2.211
Nije to sto ste pomislili :D

Izasle juce prijateljica i ja, caskamo tako neobavezno o raznim stvarima a njoj mobilni malo malo pa “klik-klik”, to je muz cima s porukama na svakih 15 minuta. Ironija je sto ju je on dovezao do mesta gde smo se nasle a bio je na 10 minuta (wd) od nas.
Vidi i ona da je bezveze pa pocne da prica o tome kako je stalno zivka, ako je negde krenula sama obavezno joj se javi da proveri jel sve u redu. On kad negde krene javlja se cim stigne… salje fotke gde god da je. I kao ne radi to zbog ljubimore, nego ni ona ne zna zasto. A jeste tako, znam coveka i zaista nije ljubimoran lik.
Oni nisu tema, bezveze bi bilo da ogovaram prijatelje sa vama, samo sam ih uzela kao primer. A sa njom smo pricale sinoc o tome, ja joj rekla da bi me cimanje i zivkanje cinilo nervoznom. Malo smo i o tome zasto on to radi, no nebitno.
Pitanje za vas - koliko se puta u toku dana cujete sa vasom drugom polovinom? Koja strana vise cima? O cemu pricate… generalno, ne mora u detaljima..
U šta se ovaj svet pretvorio, dal da se smejem ili da plačem, ne znam.
Mene žena ne zove na posao, niti ja nju.
Štaviše, što se tiče i drugih, niko me ne zivka, ako je toga i bilo prekinuli su. Ja se na telefon inače ne javljam sa "Halo" nego sa: "Šta je?" :lol:

Paula

black cat
Poruka
8.183
Ne volim da smaram, ali volim kada tokom dana dobijem na vajber one .. kao srce, ili zagrljaj, ili neku fotografiju, nešto bilo šta... da znam da misli na mene i da smo u kontaktu. Ne mora to uopšte biti neki razgovor ako nemamo šta reći. To je sve bitno. Ne pitam gde ide i šta radi, ali volim da mi sam kaže, što i ja radim. Bitna je ta svakodnevna komunikacija. Neke stvari želim da znam, ali ne želim da pitam... pa sam na slatkim mukama. Ali i to je lepo. Još lepše kad prokljuvi šta me zanima, pa sam onda kaže.
I govorne poruke su ok ako imamo šta da kažemo jedno drugom.

Inače, pozivi, vajber, obični pozivi uveče pre spavanja... to mi je obavezno. dakle, telefon. Ćutimo, više puta smo tako zaspali, pričamo, čavrljamo kao da smo jedno pored drugog na jastuku. Ovo sve naravno kad ne živimo zajedno pa svako ide u svoj krevet.

Bobib

Aktivan član
Poruka
1.385
Nije to sto ste pomislili :D

Izasle juce prijateljica i ja, caskamo tako neobavezno o raznim stvarima a njoj mobilni malo malo pa “klik-klik”, to je muz cima s porukama na svakih 15 minuta. Ironija je sto ju je on dovezao do mesta gde smo se nasle a bio je na 10 minuta (wd) od nas.
Vidi i ona da je bezveze pa pocne da prica o tome kako je stalno zivka, ako je negde krenula sama obavezno joj se javi da proveri jel sve u redu. On kad negde krene javlja se cim stigne… salje fotke gde god da je. I kao ne radi to zbog ljubimore, nego ni ona ne zna zasto. A jeste tako, znam coveka i zaista nije ljubimoran lik.
Oni nisu tema, bezveze bi bilo da ogovaram prijatelje sa vama, samo sam ih uzela kao primer. A sa njom smo pricale sinoc o tome, ja joj rekla da bi me cimanje i zivkanje cinilo nervoznom. Malo smo i o tome zasto on to radi, no nebitno.
Pitanje za vas - koliko se puta u toku dana cujete sa vasom drugom polovinom? Koja strana vise cima? O cemu pricate… generalno, ne mora u detaljima..
Zena ce veliku ljubomoru da vam oprosti.
Ali to da niste ljubomorni nikad.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.