Moja prijateljica, ja i njen muz

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
16.965
Nije to sto ste pomislili :D

Izasle juce prijateljica i ja, caskamo tako neobavezno o raznim stvarima a njoj mobilni malo malo pa “klik-klik”, to je muz cima s porukama na svakih 15 minuta. Ironija je sto ju je on dovezao do mesta gde smo se nasle a bio je na 10 minuta (wd) od nas.
Vidi i ona da je bezveze pa pocne da prica o tome kako je stalno zivka, ako je negde krenula sama obavezno joj se javi da proveri jel sve u redu. On kad negde krene javlja se cim stigne… salje fotke gde god da je. I kao ne radi to zbog ljubimore, nego ni ona ne zna zasto. A jeste tako, znam coveka i zaista nije ljubimoran lik.
Oni nisu tema, bezveze bi bilo da ogovaram prijatelje sa vama, samo sam ih uzela kao primer. A sa njom smo pricale sinoc o tome, ja joj rekla da bi me cimanje i zivkanje cinilo nervoznom. Malo smo i o tome zasto on to radi, no nebitno.
Pitanje za vas - koliko se puta u toku dana cujete sa vasom drugom polovinom? Koja strana vise cima? O cemu pricate… generalno, ne mora u detaljima..

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.856
Ја сам дивљакуша, признајем, и све то ћију-ћију ме излуђује. Чујемо се када нешто треба, када нешто имамо да поделимо или када само пожелимо да се чујемо на кратко али без смарања. Ако га окренем и каже да је у друштву аутоматски прекидам са- ОК, уживај. Чућемо се после, нећу сигурно одузимати време које је издвојио да се види са неким.
Генерално одржавам односе у којима сам спокојна, где немам упитнике изнад главе, где нема манипулација... не мислим само на м-ж односе. И задовољавају ме само ако су питки, без притиска, на обостарно задовољство.
Такође сам од оних који ће се пре наћи са неким на пола сата него причати телефоном сат. Телефон ми служи за кратак договор а не распредање.

Mr No

Buduća legenda
Poruka
46.691
Ja zovem, ja cimam više. Zaboravlja šta treba da kupi, uradi, nazove, odveze, sačeka...zaboravko jedan pa onda ja napominjem.
Umesto odes i kupis. Lakse ti da ga cimnes sto puta.

Некада се осећам кучкасто, као да сам дресирала блиске људе, када ми кажу (мама, другарица, ко год)- Звала бих те али не смем :rotf:
А мени је телефонирање смор.
Ma, pale te. Ne veruj im.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.