Moja prijateljica, ja i njen muz

lmihajlo

Aktivan član
Poruka
1.101
A kakvo je tvoje iskustvo pa ti lose bilo? Jedna zena? Da ga nisi usinuo? Hahaha
Da bilo je komično....posle sam video tu devojku u gradu i javila mi se.....ali eto i to se računa kao trojka....ja sam naravno više za varijantu jedan na jednu
Poruka je automatski spojena:

E to bi bilo bolje...ali neznam kako bi izašao na kraj sa dve zene

a bre Milun

Elita
Poruka
23.568
ali šta ima lošO u tome što je čovek pitao gde se zadržala jel se zabinuo? svašta :roll: mehanički brakovi
doticna dama se poziva na vise paragrafa..........na demokratiju, zastitu privatnosti, feminizam, .................
a bre da te bog sacuva sta ce sve da izmisle...........SAMO DA PRIKRIJU ONO NAJVAZNIJE: DA SU I MUSKI I ZENSKI ROBOVI KAPITALIZMA.

a bre Milun

Elita
Poruka
23.568
tačno tako
samo kad ovo ljudima objašnjavaš kažu ti da širiš teoriju zavere
e taj pojam "teorije zavere" vise ne pije vodu.
Ti koji su izmislili taj pojam, ofirali su se do daske.
(bila je to CIA koja je posle ubistva Kenedija htela da skrene paznju javnosti sa sebe sa je svaki pokusaj javnosti da dovede u vezu CIA i ovaj atentat, proglasen kao TEORIJA ZAVERE).Odtada pa do danas, TEORIJA ZAVERE je odigrala veliku ulogu u odbrani americkih monstruoznih aktivnosti po svetu...................UKLJUCUJUCI I AMERICKI NAPAD NA JUGOSLAVIJU U PROLECE 1991.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.