Moj prvi put(drugi dio)

filozofzauvek

Zainteresovan član
Poruka
112
Vrata se otvorise i pojavi se ona.Imala je kratku haljinicu koja je pokazivala njene zgodne noge.Ja se napalih ko magarac zinuvsi gledajuci u nju.Zatvori usta uce ti musica!-rece mi ona smejuci se mojoj reakciji.-Ahhh,je li to za mene,aahhh crvene ruze moje omiljene bas si sladak hvala ti! Zagrli me cvrsto i poljubi me u usta(Wow,mogu reci da se ljubi za destku)Ona ostavi cvece u vazu i izadje iz kuce.-Gde idemo sad?upita ona mene dok smo se drzali za ruke i smejali se.-Idemo kod mene,nema nikog tako da nam niko nece smetati-rekoh joj ja dok sam je stezao oko struka i drzao rukom za guzu.-Hihihihi,ti si bas nestrpljiv je li,ne mogu da verujem da cemo uraditi to! Kad smo dosli do moje kuce,ja je odvedoh u moju sobu.Nikog nije bilo kod kuce tako da nam niko nece smetati.
Udje ona skocivsi na moj krevet -Imas super sobu,a i krevet ti je odlican, veoma elastican-izjavi ona i pope se na krevet.-Sta to radis silazi odatle,otici ce opruge.-Hajde penji se,ne boj se za krevet ovo nije nista kako ce biti kasnije kad predjemo na stvar!Popeh se na krevet i pocnemo skakati,gore -dole kao budale neke.Dok smo mi skakali skrivena kamera je radila koju je metalac postavio dan pre.-Sta rade,sta rade?poce zapitkivati jedan drug Metalca koji je bio na kompu i gledao akciju.-Ma jos nista ,samo skacu po krevetu kao nenormalni!-Uaaa,ajde u akciju kreni jbt,ne mogu da verujem!poce se derati Metalac na komp.Hajde lezi pored mene,hocu da legnes pored mene go,tako da skini sve sa sebe!Mene je bilo malo sramota,ali na kraju sam skinuo sve osim gaca dok se ona skinula u grudnjak i gacice.Na drugom kraju,Metalac,Smoki i Kiki su poceli navijati za mene kao navijaci nekog kluba.-Pokazi joooj brate,ti si kralj, samo napred care,je*i je.Meni se vec bio digo kad je ona skinula grudnjak,tako da sam morao da skinem gace.Skinuo sam gace i poceo ih vrtiti oko sebe,onda sam ih bacio na krevet kod nje.-Mmmm,tako si sexy samo nastavi odusevi me!povikala je ona dok je sedela na mom krevetu polugola.Bacio sam se na pod i poceo raditi sklekove.(Sta to radi,pa ja nemogu da verujem,on radi sklekove umesto da je****-povika Metalac.Jao koji car-izjavi Smoki.Ovo se ne vidja svaki dan drugovi-rece Kiki koji je pusio cigare.)Kad sam uradio jedno 30 sklekova, uspravih se.Pogledao sam je u oci,video sam da sam joj poseban,da je nasmejavam,da nisam kao drugi momci.-Hajde dodji,hocu to da uradim sa tobom jer te volim-rece mi ona dok je stavljala ruke oko mog vrata.Ja je uzeh za zadnjicu i podigoh je.Poceo sam je ljubiti kruznim pokretima oko usta i vrata.Spustao sam se nize do njenog cveta mladosti.Legao sam na nju i poce daulazim u nju polako ali sugurno kao lopov u neciju kucu, krenuo sam da provaljujem u nju, sa svojim kljucem sam otvorio njenu zakljucanu bravu.I daaa,napokon je bila moja,samo moja.Uzdisala je od zadovoljstva,zabijajuci svoje nokte u moja ledja,dok sam je ja ljubio strasno.Ljubio sam je svuda,lizao je kao neki klinja sladoled.Osecao sam se sjajno, kao da letim a nisam imao krila.Zavukala se pod posteljinu i pocela me zadovoljavati.Osecao sam da cu eksplodirati,-AAAAHHHHHH,toooooooooooo,daaaaaaaaa,da da da da! Sve je bilo gotovo.Lezala je na mojim grudima gledaju ci me ocima pune ljubavi.-Volim te! rece ona i poljubi me u obraz i nasloni glavu na moje grudi.(To je tako romanticno zar ne momci.-rece Metalac.Njih dvojica se slozise gledajuci hipnotisano u ekran.) I tako sam konacno postao pravi iskusan musakarac i nisam se bojao da pridjem ni jednoj devojci na faksu.Od tad sam imao mnogo devojaka i malih slatkih avantura.
 

Back
Top