Moj pribor za pecanje....

Ako je bordo boje onda nije Spirex, uostalom saznaj prvo model pa da vidimo da li ce da ti zavuce, okvirne cene svih Shimano modela mozes videti na sajtu Formax-a (www.formaxstore.com) ali ja nisam cuo za taj model, niti mi lici na nesto bogzna sta, pre bih na tvom mestu dodao jos oko 1000-1500 dinara i kupio model SUPER, ima wormshaft i mnogo bolje slaze strunu a i jaci je!
Pozdrav :cool:
 
:super:pozdravljam :worth:forumase!pratim vas vec izvesno vreme ali nisam imao primedaba!!! pa se tako sad javljam pitanjem ili molbom da mi pomognete:dash:doduse opreme imam za sportski ribolov pa bi da kupim jedan stek koji vec i posedujem al mi treba jos jedan :bye:(ima nas vise sto pecamo) pa da imamo delova!!1:mrgreen:da neduzim pricu ako ima neko da prodaje SHIMANO Beast Master 1300(I.model)bio bih vam zahvalan,:worth::klap:posto nemogu da ga kupim novog!:evil:
0e00003553j
a evo na sta mislim.hvala unapred.BISTRO!!!:super::kpozdrav:
 
:super:zavisi koje stapove mozes da kupis u Makedoniji?:sad2:ako imas sve vrste onda nije problem:whistling:i bilo bi dobro da napises koju vrstu ribe :!::!::!:lovis?misim kolka je i to:udriglavu:i najvaznije kolko ces da das konvertibilnih evrica :rtfm:za njega:klap:ovi moji :guza:imaju uglavnom vise stapova:hahaha1:pa zavisi od vode i ribe koji ponesu na istu:bye::arrow:ima kad pecaju i preko 100m:metla:daljine.:vatromet::vatromet::vatromet:pisi pa ti javim par modela:bye:
 
Pecam na vestacko jezero "Strezevo"(crvenoperka najveca do 1kg,karas iste velicine,mahje sarane )Za velike sarane imam drugi pribor tri pracke od 3,6m 3libri sa rodpodom.Isto pecam i bele mrene na "CRNA REKA" koje moguce da imaju i do3kg.Moj drug iz Beograda je video CORMORAN masinice za feeder ribolov u Banjici -sportski centar, dve vrste stapova Nemacki 3,9m sa tri vrha i Madjarski 3,6m jaci za sarane.Treba da ide u neku drugu prodavnicu u subotu .Racunam da dam oko 100e a mozda i vise ako ima bolji kvalitet.Dobio sam DVD od Dragana (FEEDER X-TREME) i tako doznao o feeder ribolovu.Inace ja sam iz Bitolja blizu Grcke gde ima puno jezera i mnogo ribe (som,saran,stuka....) a niko ih nelovi posto jedu samo morsku ribu.Sa novim biometriskim pasosem sigurno cu ici tamo na pecanje.Hvala ti puno!
 
:bye:za taj ribolov ti treba MEDIUM stap,ako moze da ti nabavi DAIWU ili SHIMANO:super:Daiwa AQUALIGHT 12PQ oko 120-130erica:mrgreen:a Shimano Beast Master AX Feeder oko 60 gr.tezine bacanja,:per:e taj ti je oko 100 evra,a masinice bome ako oces da traju:mazi:kupuj Spro BLUE ARC 9000-ke te su ti oko 70-tak evra komad.ja ih imam :worth: ako oces CORMORAN Corcast SUPER Match 8 Pi.injih imam 4 kom.pa ako ti treba...javi:pivce:
 
VARALICARSKE masinice da stavlja na feeder stap??? Flore, vidi ispod teme match stap, i malo iznad Moj pribor, tamo sam preporucivao neke masinice, u sustini treba ti plitka spulna(e), brza masinica (bar 6:1), pozeljno borbena kocnica, Shimano ili Browning prave odlicne...
Pozdrav :cool:
 
Cerekaj se koliko hoces, nadmenost ti kod mene nece doneti nista dobro, pogotovo sto si do pre neki dan pitao za savet a sad bi da se podsmevas onima od kojih si ga trazio, kad pitas lepo objasnicu ti koja je masinica za match/feeder/bolonjez na belu a koja za varalicu/dubinku na grabljivice!! :roll: :evil:
Pozdrav :cool:
 
Cerekaj se koliko hoces, nadmenost ti kod mene nece doneti nista dobro, pogotovo sto si do pre neki dan pitao za savet a sad bi da se podsmevas onima od kojih si ga trazio, kad pitas lepo objasnicu ti koja je masinica za match/feeder/bolonjez na belu a koja za varalicu/dubinku na grabljivice!! :roll: :evil:
Pozdrav :cool:


:rtfm:pises pises,i nista ne kazes:confused::worth: napisi poentu:super:i da sam pito nesto onda odgovori na pitanje,,,a ja nisam pito nista samo sam drugaru poslo neke cinjenice...:per:
 
Cinjenice? Teeeesko, poslao si mu svoje misljenje, koje nije bas tacno, cinjenica je nesto 100% tacno, a to sto ti ne razumes sta hocu da kazem (cak ne treba ni da citas izmedju redova), je tvoj, veliki, problem!! :roll: ;)
Pozdrav :cool:

CORMORAN Corcast SUPER Match 8 i SPRO Blue Arc 9300i 9400 nisu moja misljenja nego cinjenice...i sa takvim masinicama se i dan danas peca na svetskim feeder takmicenjima ...moja mala skromnost,na kojima sam bio vec tri(3)puta ...pa ako malo zadjes u feeder visoki svet naici ces na te masinice...a sto se tice varalicarenja,zasto da ne ...neko moze i na to da lovi...nista nesmeta...inace necu vise da se konfrontiram stobom,sto ljudi sto cudi,..BISTRO:gace:
 
Ma da bre, video sam i ja da lik peca sarana na BlueArc 9400, sto NE ZNACI da je on pametan i da treba to uzeti kao CINJENICU, isto kao i tvoje iskustvo, jer za feeder, kao i match ribolov, trebaju daleki izbacaji, brzo privlacenje sistema (POSEBNO na takmicenjima gde i sekunde znace u svakom zabacaju), vrlo je pozeljna borbena kocnica jer se peca slabijim najlonima, ako iznenadi krupna riba, onda se preferiraju masinice sa zadnjom kocnicom jer se spulna lakse skida i brze zameni ako se uslovi ribolova promene i naravno kad kocnica nije napred manje su sanse da je ruke zaprljane od hrane, mamaca, zemlje... isprljaju tako sto bi upadalo svasta u diskove... da ne pominjem koliko je GENIJALAN lik koji na svetskom takmicenju peca masinicom koja ima prenos 5:1, ima prednju kocnicu, sva je od metala i tezi 320gr, ima razne sisteme za unakrsno i pravilno slaganje strune koju, naravno, nikad nece videti jer svi pecaju na najlon... ODLICAN ti je uzor!! ;) :roll:

Vidis ja nisam bio ni na jednom a kamoli TRI svetska takmicenja ali izgleda da znam ponesto o materiji, ako sam u zabludi nek ostali prosude, ti ocigledno nisi objektivan i ne komuniciras na kulturan nacin te sigurno neces priznati da sam u pravu i dzabe da te pitam, ali razmisli o ovom sto sam napisao i onda vidi ko je u pravu! :rtfm:
Pozdrav :cool:
 
[ ODLICAN ti je uzor!! ;) :roll:

:think:samo mi ti reci ko je tvoj uzor...???


samo mi nemoj reci da si sam sebi...:super:
posto po tvom odgovoru nista nevalja samo ono sto ti napises,vidi se i na drugim temama na kojima pises...:dontunderstand:kako neko nesto napise odma imas komentar...jeste forum je za komentarisanje i menjanje misljenja...al ne jednog coveka...:whistling:


inace da ti kazem,jak ti je komentar za:dobar za malo para:klap:reko sam ti prosli put,ako pises napisi do kraja...objasni ljudima cinjenicama:rtfm::rtfm:

a za mene je dobro ovo,a nije za male pare:Shimano Stradic gtm.2500 za bolonjez i 3000 za match:cool:

inace jako dugo sam pecao na Stradic 3000 fa,posto ovih nije ni bilo...pogotovo SPRO masinica:eek:

tako da ako oces materiju,za ono sto meni treba znam je budi siguran...a takmicenja netreba spominjati ako nije neko bio i takmicio se godinama...:hvala:

inace nisam covek koji je nedokazan...pogotovo bezobrazan...:ok:
 

Back
Top