Quantcast

Modni žiri

sensimilija

Domaćin
Poruka
3.187
Upravo sam slucajno videla voditeljku na RTS i sokirala sam se pa rekoh da preko PrtScr podelim to sa vama.
Ako neko moze neka mi objani kako je moguce da se u banku ne ulazi sa golim ramenima, otvorenim prstima...a voditeljka na nacionalnoj televiziji izgleda gore nego pevaljka sa Granda. Bukvalno joj se vidi zadnjica, uslikala bih i to al'me mrzelo da cekam da prodje ovaj skrol dole. Ima i ogroman prsten na desnoj ruci tako da se dobro i zakitila :lol:
voditeljka se verovatno oblaci tako da ne bude da su pare koje daje na solarijum pet puta nedeljno uzalud bacene :/
zaista sam je retko kad videla prikladno i lepo obucenu.. mozda cak i nisam.

Abell

Iskusan
Poruka
5.758
Dobro, na Nedu sam se vec navikla...
Sto se tice voditeljke slagalice, ocaj... I uvek se ruzno obuce, sto nema veze sa sponzorima, jer se druga voditeljka bas lepo oblaci, a isti su im sponzori...
Mirka mi se uopste ne svidja...
Ova iz Bg hronike je no comment... Rada se mnogo lepse oblaci, mada nju ne mogu zvucno da propratim...

Poslednja izmena:

/una/

Domaćin
Poruka
3.006
Au koliko slika :)
Mirka mi je inace simpaticna moram da priznam, i lepa je ova lila boja, ali sve zajedno mi se ne svidja.
Neda Ukraden kao i inace, najgore od svega su mi ove carape :confused:
Voditeljka hronike je sto neko rece uvek gola i meni ne smeta to toliko kad je vidim samu, al kad pored sedi gost sa dzemperom na sebi mnogo smesno izgleda. I odvratan mi je kontrast plave kose i tamnog tena i jos tamnijeg pudera.
Milka Forcan je elegantna i uvek lepo izgleda, al je ne volim ovako, al bih folela da budem u poslu uspesna ko ona, samo za nekog barem truncicu boljeg poslodavca i tako... Uz Milku uvek kod mene ide prica jer je sto se na srpskom lepo kaze PR :lol:

Kejt Mos u epizodi neznamstajojbisemjaknekojajedivna

Za Penelopu nisam sigurna sta mislim, al naginje ka ok

/una/

Domaćin
Poruka
3.006
Ja mislim da je problem kod ovih materijala sto na fotografijama jeftino izgledaju isto kao vecina carapa boje noge, zato uvek zanemarim to, al tebi se mozda nesto drugo nije dopalo? :)

Deena

Primećen član
Poruka
569
Ja mislim da je problem kod ovih materijala sto na fotografijama jeftino izgledaju isto kao vecina carapa boje noge, zato uvek zanemarim to, al tebi se mozda nesto drugo nije dopalo? :)
Ne smem da odgrovorim jer sam najgora hejterka na ovim stranama :lol:
Prvo ne svidja mi se sto joj je sminka losa. Kosa joj je vezana i zalizana, a to joj je najjaci adut.
Drugo nakit, deluje golo. Trebalo je napraviti neku bolju kombinaciju.
Trece nema figuru za ovu haljinu. Ok, posle porodjaja razume se da ima visak kg, ali zasto to istice?
Cetvrto ni haljina mi se ne svidja, ovo plavo naginje ka teget sa crnom vrpcom koja glumi neki kaisic. Nemam pojma ko je kreirao, a ko god da je ovo nije za Penelopu.
Da nije ovih vestackih zuba i namazane koze ne bih imala u sta da pogledam, a inace je smatram lepom.

Za ziri Frida
http://4.***************/-q0aDYoPqq_w/TqPhVd5rwII/AAAAAAAACSg/xyAS3vRzYtQ/s640/freida-pinto-trishna-premiere-09.jpg

i sjajna Dzejn Fonda :eek:

Poslednja izmena:

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
J.Lo stajling u spotu "Papi"

nista sto nosi na sebi joj ne stoji.
stikla je previsoka, noge su joj debele i uzasno joj stoji ovaj model sorca, osim toga nema ni neki struk, te mi se cini sa slike da je sorc ovde u funkciji prikrivanja stomaka koji cini mi se ima, i na kraju ovaj cvor na kosulji koja mozda i ne bi bila losa da je nosi normalno izgleda tako jeftino...meni se licno ne svidja ovaj stil koji vuce na osamdesete ili sta li vec, ali njoj posebno lose stoji :neutral: jednostavno nema gradju i telo za ovo sto je pokusala da predstavi...:neutral: doduse ta zena se gotovo uvek neukusno oblacila i pokusavala da privuce paznju na pogresan nacin (zlatni tonovi, promaseni krojevi itd), te me vise nista ne cudi...

Deena

Primećen član
Poruka
569
lepa negovana zena koja lose glumi u dosadnoj kombinaciji
Smokvicica kaze malo ali efikasno. Nasmejala sam se slatko za komentar o Fondi, a Branku je do detalja opisala u jednoj recenici :lol:

Dzenifer me nesto nervira od kako je pocela da se prenemaze i vraca u period adolescencije. Od tih popularnih mi je ok Kejti Peri u novom spotu onako opustena, podrapana i cupava za promenu ;)

gost 183655

Veoma poznat
Poruka
11.280
Nekadasnja Chanel devojka je olicenje sofisticiranosti, prociscenog stila.

Za mene je ona otelotvorenje francuske senzualnosti i sika.

Prosto moram pomenuti njenu sedamnaestogodisnju cerku Ninu D'Urso. :)

Poput mame, veoma sofisticirana, klasicne komade nosi sarmantno i snazno.

Delic jednog editorijala koji predstavlja lepu paralelu. :)

Potpuno se slazem, obe nenametljivo dokazuju da devojka i zena mogu da kupe identican komad garderobe i da izgledaju neodoljivo na ravne casti.
Prva fotografija je zapravo deo kampanje ali sasvim nebitno, u pitanu je harmonicno street izdanje koje se postize bez previse truda. Imam osecaj da im je veoma udobno, obozavam kada osetim da se covek lagano krece kroz tkanine koje ga okruzuju.

Na fotografijama domacih zvezda smetaju mi potpuno identicne stvari, prejako rumenilo, previsoke stikle, previse sminke - frizure - utegnutosti, jedino Ivana Kukric deluje nesputano. Odeca je isuvise uzana, previse asocira na sex i nema ni mrve nonsalancije. Mislim da bi kolektivno nasa estrada trebalo da se opusti i pomalo razbarusi. Za moj rcaun nista gore od overdressed osobe, u zelji da sve istaknu istovremeno deluju vulgarno i jeftino.
Isto vazi i za Dzenifer. Dzejn Fonda mi se ne dopada iako je pristojna. Frida je takodje pristojna ali ja bih nosila nize stikle, jednostavno previsoke pojedu niske zene. Ne treba im to.

...Mekvin, po mom misljenju njegov najveci kvalitet je dar da izvuce iz zene ono najlepse:(

...fantasticna Kejt, uspela je mene, okorelog protivnika vencanica, da rastopi:lol:...

wild_child

Elita
Poruka
18.257
nista sto nosi na sebi joj ne stoji.
stikla je previsoka, noge su joj debele i uzasno joj stoji ovaj model sorca, osim toga nema ni neki struk, te mi se cini sa slike da je sorc ovde u funkciji prikrivanja stomaka koji cini mi se ima, i na kraju ovaj cvor na kosulji koja mozda i ne bi bila losa da je nosi normalno izgleda tako jeftino...meni se licno ne svidja ovaj stil koji vuce na osamdesete ili sta li vec, ali njoj posebno lose stoji :neutral: jednostavno nema gradju i telo za ovo sto je pokusala da predstavi...:neutral: doduse ta zena se gotovo uvek neukusno oblacila i pokusavala da privuce paznju na pogresan nacin (zlatni tonovi, promaseni krojevi itd), te me vise nista ne cudi...
Potpisujem.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.