Mladji muskarac-starija zena

on ima 19...a ja 24...jako me privlaci, ali on je tek zavrsio srednju a ja zavrsavam fakultet!!! ne znam sta da radim..

Skoro svi su ti rekli da ..probas..a ja cu da ti kazem da ..ne probas..zaobidji maloga i ako je do probanja sada treba da probas one starije do 35.. ..sa njima je zabavnije..kada ti budes starija, onda vazi ...mladje je sladje..
 
Bila sam u wezi sa deckom koji ima 19 g.,ja imam 23.
Funkcionisalo je zahwaljujuci njegowoj ozbiljnosti i zrelosti...inace ne bi nikako..

Funkcionisalo..to mi je previse .mehanicki ..Koliki je procenat verovatnoce da su svi muskarci od 19 godina ..zreli i ozbiljni...sa 19 godina ni ti kada si ti imala toliko nisi bila spremna ni za sta ozbiljnije..a kamoli oni..
 
Slazem se ali ne moze se generalizovati..mnogo je vec verovatnoca da je muskarac sa 30 godina zreliji od onog od 19.. i tako..mozemo do sutra ..ali necemo..svako ima svoje izbore..moj je da ne bih sa muskarcem koji ima 19 godina bila partner osim u partiji remija..i tako..sve zavisi sta ocekujes od muskarca..ja ocekujem sve..sto jedan samosvestan i iskusan muskarac moze da pruzi..zeni..
 
meni tu cak nije ni stvar u zrelosti,
neki ljudi sa godinama postanu dosadni,tipa pobabe se/podede se u svojim ranim dvadesetim i to je bas tipicno za ljude ovde :neutral:...bila sam nedavno na slavi nekoj i pricajuci sa tim ljudima imala sam osecaj ko da pricam sa 50ogodisnjacima,nekako su im i teme bile za 50ogodisnjake,sa opaskom da su i originalni 50ogodisnjaci uglavnom dosta zanimljiviji ozbirom da imaju vise godina,znanja i iskustva pa mozes nesto pametno i da naucis od njih...znaci starmali fazon i mrtva atmosfera....mozda je samo do mene,volim drugacije...sto bi neko bio sa dvadesetak ono sto ce hteo ne hteo biti za nekih 30 godina...i uglavnom takva neka bedna iskustva imam sa tim mojim vrsnjacima i starijim...hc smaraci,dosadno ti kad ih vidis jer se prave da su nesto sto nisu...
ybg ne znam da li me neko razumeo na sta mislim,ali ne mogu sad sve da objasnjavam,sigurna sam da su se i drugi sretalim sa takvim pojavama.
 

Back
Top