Младић се воза Транссибирском железницом

Да ли ће полиција проверити ову информацију

  • Да само нека иду

  • Неће није у Србији

  • Нека иде сам Брамрец


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Кажу да су преко оног броја за издају добили податак да се Младић воза Транссибирском железницом

Што не иде Брамерц да га тражи :think:

Лепо на воз па једно 9.288 километра шта је то за њега могао би успот да поведе
и ове наше мало да се провозају а не да малтретирају његову породицу годинама.

Имају четри трасе неколико временских зона па од Москве до Јапанског мора
пут под ноге .

Ако су тако ажурни као што кажу онда нека иду да провере ипак то им је задатак.

Кажу да све информације морају проверити ајде брате пут под ноге ,можда се врате паметнији.Мало виде света :zcepanje:

Шта мислите јел ће да иду?

 
Map_Trans-Siberian_railway.png

Шта је ово за нашу спремну полицију ,нека иду сад када већ све проверавају
Нек провере и пола земљске кугле .
 
Nemoj da ih teraš da ga traže ,to samo nas košta o našem trošku to rade,a pošto će malo duže da putuju povešće i familije svoje pa ako im se svidi a poneće malo više našeg novca sa sobom da imaju za trošak ,možda se i ne vrate.Posle ćete tek da vidite muku bez njih.

Знаш ти који је то пут ево

Главна траса железнице саобраћа између Москве и Владивостока преко Сибира. Железница је дугачка 9.288 km и грађена је између 1891-1916. године. Протеже се на преко 8 временских зона и потребно је седам дана да се пређе цела дужина железница, што је чини трећом железницом по дужини на свету, после Доњецк-Владивосток и Москва-Пјонгјанг.

Друга траса, Трансманџурска железница, која иде успоредно са Транссибирском и која иде скроз до Тарскаје (око 1.000 km источно од Бајкалској језера). Од Тарскаје, Трансманџурска железница иде југоисточно ка Кини и продужава до Пекинга.

Трећа траса, Трансмонголска железница, која се састоји из Транссибирске трасе до Улан Удеа на источној обали Бајкалског језера. Од Улан Удеа Трансмонголска железница продужава јужно ка Улан Батору и Пекингу.

Четврта траса под називом Бајкалскоамурска железница (БАМ), протеже се од Транссибирске линије код Бајкалског језера, ка Пацифику.

Колико им треба да све ово пређу СИБИР РУСИЈУ ,КИНУ ДО ЈАПАНСКОГ МОРА а не зна се на којој је станици изашао:zcepanje: или није ни изашао.

Ја сам зато да иду али о Хашком трошку ,нека се брате колективно покупе и тутањ.
 
Знате како је готивно возати се железницом ,музика ,клопа уживанција,песма мало и вотке друштво ...Када одем у пензију и ја ћу се возати где ћеш лепши угођај.

"....Videli ga drugovi
pa za njim i oni
potrčali, zahuktali
ko pravi vagoni
ćihu - ćihu
ći - hu - hu..."
train.gif
 

Back
Top