Млада Србија се буди - Недоречено о Зорану Ђинђићу

Pa znaš šta i ti da si imala školovanje kao i on videla bi jedan vek unapred;) ne želim da kažem da nisi obrazovana,da me ne razumeš pogrešno, već da je čovek imao dobrih šansi koje je iskoristio.;)

Нећу да одустанем јер не могу да схватим да се толико лоше разумемо.
(сад би ја требало да кажем, који ти део лоше иде....и сл., а нећу. Потрудићу се да некако на српском кажем, јер сам се (на жалост то у Србији ништа не цени), бар исто толико школовала);

Никакве шансе, опет на жалост, Зоран Ђинђић није искористио.
Напротив, убили су га у моменту када је такав визионар Србији био најпотребнији !

А на почетку ове теме, постовах:
"Зоран Ђинђић није убијен зато што је био глуп!"
 
djindjic je bio klasichan shibicar i prodavach magle,samo skockan u odelu
tuzno je koliko ova zemlja ima glupih ljudi koji su progutali njegovu ne preterano inteligentnu zvaku ispod koje ima jedno veliko nishta
ali dosta tome daje ceo kult muchenishtva koji razne strukture radi lichnog koristoljublja oko njega stvaraju evo vec 6 godina nakon atentata
nije on ubijen zbog nekih tamo vishih politichkih pitanja nego je to bio prost mafijashki obrachun izmedju njega i dotadashnjeg"heroja petooktobarske revolucije"
borba oko plena,politichkih pozicija i za zivu glavu jer je hteo da se reshi dela kriminalaca kojima se okruzio i koji su mu pomagali da skine slobishku a isti mu ipak doshli glave pripomognuti ekipicom iz okruzenja mu,jer ni jedan atentat te vrste u istoriji nikad nije obavljen bez pomoci iznutra
i to mu dodje to a dileje mogu da nastave da citiraju nebuloze koje je prosipao za radnike koje je transparentno pljachkao efikasnim privatizacijama lol

Sve je ovo sporedno, poanta je da je ubijen PREMIJER jedne države, P R E M I J E R
 
djindjic je bio klasichan shibicar i prodavach magle,samo skockan u odelu
tuzno je koliko ova zemlja ima glupih ljudi koji su progutali njegovu ne preterano inteligentnu zvaku ispod koje ima jedno veliko nishta
ali dosta tome daje ceo kult muchenishtva koji razne strukture radi lichnog koristoljublja oko njega stvaraju evo vec 6 godina nakon atentata
nije on ubijen zbog nekih tamo vishih politichkih pitanja nego je to bio prost mafijashki obrachun izmedju njega i dotadashnjeg"heroja petooktobarske revolucije"
borba oko plena,politichkih pozicija i za zivu glavu jer je hteo da se reshi dela kriminalaca kojima se okruzio i koji su mu pomagali da skine slobishku a isti mu ipak doshli glave pripomognuti ekipicom iz okruzenja mu,jer ni jedan atentat te vrste u istoriji nikad nije obavljen bez pomoci iznutra
i to mu dodje to a dileje mogu da nastave da citiraju nebuloze koje je prosipao za radnike koje je transparentno pljachkao efikasnim privatizacijama lol

tipican tekst tipicnog patriote tipicne radikalsko - domacinske "pricala mi baba kurana" propagande za tipicnog srbu sa naravno , tipicno malim prosekom inteligencije.......

aj se pronadji i ti u spisku onih koji su zeleli smrt zorana djindjica......


policija
vojska
tajne sluzbe
politicki protivnici
ratni zlikovci
ratni profiteri
lazne patriote
popovi
mafija
sverceri
radikali
polupismeni
nepismeni
glupavi
tupavi
cetnici
pocetnici
nacisti
nacionalisti
mira
marko
sloga
voja
pera
zika

takodjer, preporucujem pod 14 i 15.......:think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sve je ovo sporedno, poanta je da je ubijen PREMIJER jedne države, P R E M I J E R

ispravicu te..........poenta je , da je ubijen covek .......na stakama, polupokretan, iz zasede, mucki.............

delo kojim se dici bar pola srbije........nazalost:think:

junacki do bola.......u duhu ratnicke siomigadjura srpske tradicije.....:roll:
 
A zašto si sarkastičan, znaš, mi nikako da shvatimo da nije ubijen samo Zoran Đinđić, ubijen je premijer jedne države i sama ta činjenica svakom normalnom čoveku tera led u koske.

А откуд ти то да сам злобан ???
Само сам поставио питање, у чему је проблем ???

Убијени су многи Председници и многи Премијери многих Држава,
који су много дуже владали и много више допринели својим Отаџбинама ...
Подсетићу само на Индиру Ганди, Беназир Буто, Кенедија ...
Пре неки дан настрадаше 5-6 министара у терористичком нападу ...

Чему и докле то идолопоклонство ???
И после Тита - Тито ...
И после Ђикија - Ђики ???

Друже Ђики, ми ти се кунемо .... Итд. итд ...
 
izgleda da svako ima neku svoju istinu.....

Istina je samo jedna, a ta je da je premijer ubijen.
I sada namesto da kao trezveni ljudi porazmislimo o tome kakav nam je državni aparat u kojem je takvo šta moguće mi raspravljamo o tome kakav je on premijer bio namesto da se diskutuje o tome kako je moguće da nam neko ubije premijera.
Nisam nešto čula da je neko iz obaveštajnih agencija nadrapao zbog toga
 
tipican tekst tipicnog patriote tipicne radikalsko - domacinske "pricala mi baba kurana" propagande za tipicnog srbu sa naravno , tipicno malim prosekom inteligencije.......

aj se pronadji i ti u spisku onih koji su zeleli smrt zorana djindjica......


policija
vojska
tajne sluzbe
politicki protivnici
ratni zlikovci
ratni profiteri
lazne patriote
popovi
mafija
sverceri
radikali
polupismeni
nepismeni
glupavi
tupavi
cetnici
pocetnici
nacisti
nacionalisti
mira
marko
sloga
voja
pera
zika

takodjer, preporucujem pod 14 i 15.......:think:

samo da znash prijavio sam te za ovo vredjanjei lazno potpuno izmishljeno aludiranje da sam zeleo nechiju smrt
sramota od nekog ko se poziva zorana vizoionara da koriti takav jezik mrznje i flagrantnog nipodashtavanja ljudi drugachijih politichkih pogleda kao manje inteligentnih:((
 
Poslednja izmena od moderatora:
Нећу да одустанем јер не могу да схватим да се толико лоше разумемо.
(сад би ја требало да кажем, који ти део лоше иде....и сл., а нећу. Потрудићу се да некако на српском кажем, јер сам се (на жалост то у Србији ништа не цени), бар исто толико школовала);

Никакве шансе, опет на жалост, Зоран Ђинђић није искористио.
Напротив, убили су га у моменту када је такав визионар Србији био најпотребнији !

А на почетку ове теме, постовах:
"Зоран Ђинђић није убијен зато што је био глуп!"

Ja mislim da dovoljno dobro govorim srpski ali ipak me ti nećeš razumeti jer čitaš šta ti odgovara.
Sa obrazovanjem koje je stekao mogao je da vidi dosta u napred i ne samo obrazovanjem, već je ceo sklop okolnosti njegovog života i okruženja u kom je rastao uticalo na to da malo ‚‚više‚‚ vidi od nas koji takve mogućnosti nismo imali.... nema tu nikakve enigme, niti je on bio vanzemaljac koji se slučajno našao ovde.;)
 
samo da znash prijavio sam te za ovo vredjanjei lazno potpuno izmishljeno aludiranje da sam zeleo nechiju smrt
sramota od nekog ko se poziva zorana vizoionara da koriti takav jezik mrznje i flagrantnog nipodashtavanja ljudi drugachijih politichkih pogleda kao manje inteligentnih:((

ma , roDZaCHe, samo da znas koliko me zabole sto si me ti prijavio.........:roll:

vidim , prepoznao si se iz cuga........to ti pricam , bre..:mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sve je ovo sporedno, poanta je da je ubijen PREMIJER jedne države, P R E M I J E R

pa shta?
premijer ubijen u zemlji,bivshi predesnik u stranoj drzavi u zatochenishtvu(prvo isporuchen shto je i otvorilo pandorinu kutiju pa makar bio u pitanju i crni djavo)ceo vojno-politichki vrh koji je branio zemlju od agresije isporuchen..itd.,itd. pa nikom nishta
po chemu je to ubistvo premijera gore od svega drugog navedenog?
 
djindjic je bio klasichan shibicar i prodavach magle,samo skockan u odelu
tuzno je koliko ova zemlja ima glupih ljudi koji su progutali njegovu ne preterano inteligentnu zvaku ispod koje ima jedno veliko nishta

ali dosta tome
da je ceo kult muchenishtva koji razne strukture radi lichnog koristoljublja oko njega stvaraju evo vec 6 godina nakon atentata

nije on ubijen zbog nekih tamo vishih politichkih pitanja nego je to bio prost mafijashki obrachun izmedju njega i dotadashnjeg"heroja petooktobarske revolucije"
borba oko plena,politichkih pozicija i za zivu glavu jer je hteo da se reshi dela kriminalaca kojima se okruzio i koji su mu pomagali da skine slobishku a isti mu ipak doshli glave pripomognuti ekipicom iz okruzenja mu,jer ni jedan atentat te vrste u istoriji nikad nije obavljen bez pomoci iznutra


i to mu dodje to
a dileje mogu da nastave da citiraju nebuloze koje je prosipao za radnike koje je transparentno pljachkao efikasnim privatizacijama lol

Нема се шта ни додати, а ни одузети ... :ok:

И сада би већ било довољно ...
Чему служи преметање костију људи који нису међу нама ???
Шта се тиме жели постићи ???
Провокација и бан за неког ко се упеца ???
 
А откуд ти то да сам злобан ???
Само сам поставио питање, у чему је проблем ???

Убијени су многи Председници и многи Премијери многих Држава,
који су много дуже владали и много више допринели својим Отаџбинама ...
Подсетићу само на Индиру Ганди, Беназир Буто, Кенедија ...
Пре неки дан настрадаше 5-6 министара у терористичком нападу ...

Чему и докле то идолопоклонство ???
И после Тита - Тито ...
И после Ђикија - Ђики ???

Друже Ђики, ми ти се кунемо .... Итд. итд ...

Pa dobro to je jak argument, pošto su ubijeni i drugi što da ne bude i on. Ja nešto nisam sigurna da si ti neki tinejdžer koji bi u sprdnji izišao sa takvim argumentom

Nisam nigde kazala da si zloban
 
Нема се шта ни додати, а ни одузети ... :ok:

И сада би већ било довољно ...
Чему служи преметање костију људи који нису међу нама ???
Шта се тиме жели постићи ???
Провокација и бан за неког ко се упеца ???

Pa ni Šeki nije među nama isto toliko pa mal'-mal' pa ti počneš o njemu :think:
 
pa shta?
premijer ubijen u zemlji,bivshi predesnik u stranoj drzavi u zatochenishtvu(prvo isporuchen shto je i otvorilo pandorinu kutiju pa makar bio u pitanju i crni djavo)ceo vojno-politichki vrh koji je branio zemlju od agresije isporuchen..itd.,itd. pa nikom nishta
po chemu je to ubistvo premijera gore od svega drugog navedenog?

Pa šta!! To je tvoj odgovor.

Nemam komentara
 
Kako ti reče ono malopre:

"hebiga bato, istina boli" :mrgreen:

jedno su chinjenice,drugo je vredjanje
ja nikog nisam vredjao pa nek mi ididada(koga znash kooolko zabole za zokija:lol:) obrazlozi shta nije istina u mom postu u kome je mene lichno vredjao
zoran nije bio okruzen krimosima?
nije vidio svoju dechicu na smotru"ubica koljacha i ratnih profitera" crvenih beretki?
legija mu nije bio "heroj 5.oktobra"?
moguce je ubiti premijera chak i ovakve banana drzave bez pomoci iznutra od njegovih saradnika?Kada je neshto slichnu uradjeno u istoriji a da nije bilo tako?
transparentne privatizacije koje je on zapoceo nisu pljachka drzavne imovine za krimose i tajkune porodichne prijatelje?
sve shto sma ja izneo je stanje stvari,ali mnogo lepshe zvuchi "zoki je bio borac za europu bla bla a ubishe ga amfilohije i vojislav i ostale sile mraka 90-tih":super:
 
ispravicu te..........poenta je , da je ubijen covek .......na stakama, polupokretan, iz zasede, mucki.............

delo kojim se dici bar pola srbije........nazalost:think:

junacki do bola.......u duhu ratnicke siomigadjura srpske tradicije.....:roll:

I to je po meni sporedno ali može biti dodatni argument za moju tezu o državnom udaru.
 
Pa šta!! To je tvoj odgovor.

Nemam komentara

nije trebao da shuruje s krimosima i ubicama ako nije dovoljno sposoban da s tim izadje na kraj
a pokazalo se da nije
mnogo gore stvari su se deshavale u zemlji u istom periodu(mnoge zaslugom istog tog zokija) pa se o tome ne dize kukumavka i naricanje po medijima jer od toga nema direktne koristi
 
samo da znash prijavio sam te za ovo vredjanjei lazno potpuno izmishljeno aludiranje da sam zeleo nechiju smrt
sramota od nekog ko se poziva zorana vizoionara da koriti takav jezik mrznje i flagrantnog nipodashtavanja ljudi drugachijih politichkih pogleda kao manje inteligentnih:((

HA, HA, HA...
Šta kažeš, PRIJAVIO SI čoveka da te vredja ?
A ko si ti, geometriska figura, bar tako avatar kaže ?
Nije tebe čovek uvredio, jer niko ne zna ko si ti, već je uvredio tvoj avatar.
Vredjanje je, kad se neko ovde javno prijavi sa : svojom rodjenom slikom, imenom iz lične kare i t. d. A neko ga vredja, proziva.
A ovo šta ti pričaš je više burleska, no ozbilna prijava.

P.S. Zamisli oni koji ovde pišu i imaju nik Paja Patak, i kao takav traži zaštitu od moderatora zbog vredjanja, daj ljudi ne pravite komediju ovde.
 
jedno su chinjenice,drugo je vredjanje
ja nikog nisam vredjao pa nek mi ididada(koga znash kooolko zabole za zokija:lol:) obrazlozi shta nije istina u mom postu u kome je mene lichno vredjao
zoran nije bio okruzen krimosima?
nije vidio svoju dechicu na smotru"ubica koljacha i ratnih profitera" crvenih beretki?
legija mu nije bio "heroj 5.oktobra"?
moguce je ubiti premijera chak i ovakve banana drzave bez pomoci iznutra od njegovih saradnika?Kada je neshto slichnu uradjeno u istoriji a da nije bilo tako?
transparentne privatizacije koje je on zapoceo nisu pljachka drzavne imovine za krimose i tajkune porodichne prijatelje?
sve shto sma ja izneo je stanje stvari,ali mnogo lepshe zvuchi "zoki je bio borac za europu bla bla a ubishe ga amfilohije i vojislav i ostale sile mraka 90-tih":super:

nigde ja tebe licno nisam vredjao, roDZaCHe, nego si se sam prepoznao nepogresivo , iz prve..........

da si malo , ali bar malo ozbiljniji sagovornik, upustio bi se u objasnjenje svih gluposti koje si nabrojao, a koje si citao iz ebenog kurira i pravde dok si sedeo na noshi......bez ikakve zelje da malo , bar malo pokusas da razmisljas svojom glavom, ono, bez obzira koliko ti to bola i muke pricinjavalo.......:think:

ovako..........udri po trouglu, i uzivaj :think:
 
Ja mislim da dovoljno dobro govorim srpski ali ipak me ti nećeš razumeti jer čitaš šta ti odgovara.
Sa obrazovanjem koje je stekao mogao je da vidi dosta u napred i ne samo obrazovanjem, već je ceo sklop okolnosti njegovog života i okruženja u kom je rastao uticalo na to da malo ‚‚više‚‚ vidi od nas koji takve mogućnosti nismo imali.... nema tu nikakve enigme, niti je on bio vanzemaljac koji se slučajno našao ovde.;)

Апсолутно. :)
 
Pa ni Šeki nije među nama isto toliko pa mal'-mal' pa ti počneš o njemu :think:

Постоји једна битна разлика између њих ...

Сад ће неко рећи да сам злобан, морбидан, али чињенице су чињенице ...

Шешељ је наш најбољи политичар (по мом мишљењу наравно) ван земље ....
 
Лично сам апсолутно сигуран да га није убио било ко из Србије и да су умешане стране службе - али ми то за сада не можемо знати јер плаћеници немају намере да такве ствари обелодане... можда за коју деценију.

Не заборави да до данас ни убиство Кенедија није расветљено како треба... исувише све смрди на стране службе...

 

Back
Top