Misljenje

i napravio pistolj.Samo sto tigar ima zube i reflekse da bi se branio od drugih vrsta,a covek je napravio pistolj da bi ugnjetavao svoju(ustvari niije bitno za sta ga je napravio,vec za sta se koristi)

pa vidis moguce je i da covek odumre zapravo, i da bubasvabe dominiraju planetom onda..
Jel su onda bubasvabe najmocnija vrsta? Ne mozes da geldas to bas tako..
 
pa vidis moguce je i da covek odumre zapravo, i da bubasvabe dominiraju planetom onda..
Jel su onda bubasvabe najmocnija vrsta? Ne mozes da geldas to bas tako..

COVEK TRENUTNO DOMINIRA ZEMLJOM,I PO OSNOVNIM ZAKONIMA BIOLOGIJE,PRE ILI KASNIJE MORA DA IZUMRE(kao dinosaurusi)da bi ga nasledila neka tamo deseta vrsta,nisi ti sada otkrio ameriku,nas su to ucili jos u osnovnoj,iako ja licno verujem u to koliko i u boga:mrgreen::mrgreen:
 
COVEK TRENUTNO DOMINIRA ZEMLJOM,I PO OSNOVNIM ZAKONIMA BIOLOGIJE,PRE ILI KASNIJE MORA DA IZUMRE(kao dinosaurusi)da bi ga nasledila neka tamo deseta vrsta,nisi ti sada otkrio ameriku,nas su to ucili jos u osnovnoj,iako ja licno verujem u to koliko i u boga:mrgreen::mrgreen:

Ali bubasvabe nemaju nikakve veze sa covekom, iz totalno drugog "drveta" su...
Sa druge strane covek dominira jedino po unistavanju prirode i koriscenju resorsa, po svim ostalim kriterijumima covek ne dominira :lol:
Tako da je ta dominacija vrlo relativan pojam.
 
ja opet ne vidim tvoju poentu.
shta ocesh da kazhesh? Da je rat dobra stvar? Da treba da budemo zahvalni na 50 miliona mrtvih u drugom svetskom ratu jer smo hvala bogu dobili jachi kompjuter?



imash i ti kandzhe i zube prijatelju :D :D :D

Jozef Mengel...onaj nacisticki monstrum...koji je svojim rukama ubio mnogo jevreja...doprineo je vecem napretku medicine...nego sto je doprineto u poslednjih 1000 goidna...on mozda jeste ubio(odgovoran za smrt)...desetina hiljada jevreja.....ali je neposredno spasao milione zivota....zato sto je testirao sve organe...reakciju ljdui na materije...bio jedan od prvih koji je sprovodio prave operacije...maltene pola medicine se zasniva na njegovim radovima.....on je zao...ali iz ove perspektive njegovo zlo je donelo mnogo dobra.....
 
pa ne vidim kako se tvoja tvrdnja onda moze osporiti. Znas dovoljno je da kaes samo sve je korumpirano, niti se to moze opovrgnuti niti dokazti. A to znaci da taj iskaz ne moze biti tacan. Jer da bi bio tacan mora postojati mehanizam da ga opovrgnem.
Isto tako mozemo da kaemo za skoro sve da je to samo laz. Recimo elektricitet ne radi tako kako se kaze, nego radi tako sto nam isisava dusu (:lol:) i korumpirana vlast nas je ubedila da koristimo to, da bi nam isisavala duse :lol:

Jedini nacin da znam dal je genetika tacna ili ne, jeste da sam postanem naucnik i da onda izvrsim neko istrazivanje, pa opovrgnem neku teoriju. Drugacije ne. BArem sto se tice stanovsista naucnog metoda.

Da ali to je teoriska fizika....koju nije moguce testirati...samim tim ona moze biti osporiva..
 
znachi ubijanje, ugnjetavanje, unishtavanje, sve je to sasvim u redu dokle ti sebi mozhesh da napravish radar?
e bravo za tebe. :ok:
.
Eh sta bi mi bez tebe dusebriznika i zastitnika planete zemlje... Ma daj,od kada tebe briga za ljudski rod i unistenje? Kako napreduje nauka,tako napreduje i naoruzanje jer to ti je garant bezbednosti i prosperiteta,ja sada da imam dosta para,a da nemam kamere,kera,pistolj i pomoc policije i da nemaju krivicne kazne mislis da me komsije nebi pokusale da pokradu ili ubiju? Naravno da bi,zato oruzije i sila je garant opstanka! Covek je bice kojem nijedna zivotinja ne moze ni da prismrdi,ako ima orudje u stanju je da dobije bilo kog zivotinjskog protivnika! Coveka jedino moze da unisti covek,a rat je nuzno sredstvo za cvetanje ekonomije,jer kad je rat dolazi do poboljsanja tehnologija,naucnih dostignuca,rasta ekonomije jer trupama treba obezbediti hranu,oruzije,sirovine naftu...
 
nije mi jasno o chemu se tachno ovde raspravlja, o moralnom ili ekonomskom ili koznakom aspektu svega ovoga, al nije ni bitno, dosta se spamovalo.
ova tema je prvenstveno o emosima. Svi postovi posle ovog koji budu bili nevezani za temu bice obrisani.
 
E ovako,posto znam nekoliko ljudi koji su Emo-si ili kako vec da napisem...
Zanima me kakvo vi imate misljenje o nima.
Moje misljenje je sledece,da ljudi batale da ih maltretiraju i uznemiravaju jer je stvarno zalosno i tuzno.Nije mi samo jasno sta su skrivili pa da ih mrzi toliki svet.
Ova tema mi je pala na pamet,jer sam odgledao klip na youtubu pa reko aj da je otvorim
P.S. Nisam emo,ali cu uvek da budem na njihovoj strani bez obzira na sve!!!
Evo i klipa...pa nek neko kaze da nije zalosno :''''(

Vidj ovako...Eosi su ti jedna grupa dece koji se ZESTOKO proseravaju.Mislim, oni upadaju u neke zalosne faze zato sto su videli kuce kako sepa?Navodim banalana primer, ali zaista je tako.Oni se zbog banalnih stvari izuzetno sekiraju.A cesto i izvrsavaju samoubistva.Zbog cega?Zato sto ih je riba ispalila?Ma daaaaaaj.
Bato, video si jedan klip i odmah zauzimas odbrambeni stav prema njima?Njima ne treba odbrambeni stav, nego batine.E sad, da ne isapadne da sam ja huligan, Obrazovac, terorista ili sta vec, trebaju im roditeljske batine.I treba im se pomoci da izgrade stav.A ne da se zbog najbanalnijih stvari sekiraju.
Pa cekaj, zar ostatak sveta ne muce problemi?I gori nego sa kojima se oni suocavaju, pa niko ne dobija poriv za samoubistvom.Mislim da njima fali paznja, pa tako pokusavaju, tim ponasanjem, da je skrenu na sebe.
 
Vidj ovako...Eosi su ti jedna grupa dece koji se ZESTOKO proseravaju.Mislim, oni upadaju u neke zalosne faze zato sto su videli kuce kako sepa?Navodim banalana primer, ali zaista je tako.Oni se zbog banalnih stvari izuzetno sekiraju.A cesto i izvrsavaju samoubistva.Zbog cega?Zato sto ih je riba ispalila?Ma daaaaaaj.
Bato, video si jedan klip i odmah zauzimas odbrambeni stav prema njima?Njima ne treba odbrambeni stav, nego batine.E sad, da ne isapadne da sam ja huligan, Obrazovac, terorista ili sta vec, trebaju im roditeljske batine.I treba im se pomoci da izgrade stav.A ne da se zbog najbanalnijih stvari sekiraju.
Pa cekaj, zar ostatak sveta ne muce problemi?I gori nego sa kojima se oni suocavaju, pa niko ne dobija poriv za samoubistvom.Mislim da njima fali paznja, pa tako pokusavaju, tim ponasanjem, da je skrenu na sebe.

E ja sam za to da im se pomogne da izgrade stav :)
 
Imam osecaj da pricas napamet Mafi. I ti i Monomax i ostala ekipa. Ali meni je postalo glupo da se mesam u tinejdzerski razgovor, ne znam sto. D:

Nego, za emose nisam cuo pre Interneta. Ne znam nijednog "emosa" licno. I cini mi se da je cela emo stvar obicna zajebancija. Proizvod namestenih YouTube klipova, namestenih muzickih aktova i 4chan-a.

Ono sto znam je da:

1. Postoje ljudi sa mentalnim oboljenjima. Deca i odrasli, vazi za svaki uzrast.
2. Britanci za sebe kazu da su emo kada su emotivni, kada pate od klinicke depresije, kada ih emocionalno stanje cesto onesposobljuje da funkcionisu normalno. Dakle, prolazno stanje ili mentalno oboljenje, muzicki ukus i stil oblacenja je nebitan.
3. Da za mentalna oboljenja i simptome, cesto kada su u pitanju mladji, postoji stigma.

I to je to.
 
Emosi ili emo su nastali negde 1980,prvo je nastala emo muzika tako sto se odvojila od metala ili rocka nzm tacno.E najvise je zahvatila ameriku pa kasnije i ostale drzave.Ima jos al me mrzi da pisem :\
 
znaci ako ti ne postanes emo u sledecih par meseci ja nzm........

xaxaxa necu da postanem emo jer mogu da se nosim sa mojim problemima.
Ali one frizure mi se opasno dopadaju xD
Nemoze osoba da postane emo ako ima jak karakter,kao na primer ako neces da pusis neces i gotovo...
Sto se mene tice ja mogu da budem sta hocu i niko mi to ne moze zabraniti,a i boli mene uvo sta ce drugi da misle o meni posle toga :)
 
xaxaxa necu da postanem emo jer mogu da se nosim sa mojim problemima.
Ali one frizure mi se opasno dopadaju xD
Nemoze osoba da postane emo ako ima jak karakter,kao na primer ako neces da pusis neces i gotovo...
Sto se mene tice ja mogu da budem sta hocu i niko mi to ne moze zabraniti,a i boli mene uvo sta ce drugi da misle o meni posle toga :)

Ma brate....tako mi zvucis.........nzm mozda i neces......nije ni bitno u svakom slucaju...
 
Za emo muziku znam, onako, povrsno, ali opet mi se cini kao da sudite strasilu, a ne realnoj osobi. Jer ne procenjujete grupu na osnovu interakcije sa osobom iz grupe, vec na osnovu nacina na koji su predstavljeni na Internetu.

Fanovi emo muzike su mozda *histericni* sto ne znaci da zasluzuju drugaciji tretman nego neko ko ne slusa emo muziku a pati od klinicke depresije i ostalih simptoma kao sto su samopovredjivanje.

Ako se pak, diskusija svodi na raspravu o tome kako treba tretirati mentalne bolesnike, uopsteno ili neke specificne mentalne bolesnike, onda govorimo o stigmi.
 
Imam osecaj da pricas napamet Mafi. I ti i Monomax i ostala ekipa. Ali meni je postalo glupo da se mesam u tinejdzerski razgovor, ne znam sto. D:

Nego, za emose nisam cuo pre Interneta. Ne znam nijednog "emosa" licno. I cini mi se da je cela emo stvar obicna zajebancija. Proizvod namestenih YouTube klipova, namestenih muzickih aktova i 4chan-a.

Ono sto znam je da:

1. Postoje ljudi sa mentalnim oboljenjima. Deca i odrasli, vazi za svaki uzrast.
2. Britanci za sebe kazu da su emo kada su emotivni, kada pate od klinicke depresije, kada ih emocionalno stanje cesto onesposobljuje da funkcionisu normalno. Dakle, prolazno stanje ili mentalno oboljenje, muzicki ukus i stil oblacenja je nebitan.
3. Da za mentalna oboljenja i simptome, cesto kada su u pitanju mladji, postoji stigma.

I to je to.

Ajde more?To mu dodje nesto kao da sam to procitao negde u novinama, naucio napamet i sad ovde vama deklamujem?
 
Za emo muziku znam, onako, povrsno, ali opet mi se cini kao da sudite strasilu, a ne realnoj osobi. Jer ne procenjujete grupu na osnovu interakcije sa osobom iz grupe, vec na osnovu nacina na koji su predstavljeni na Internetu.

Fanovi emo muzike su mozda *histericni* sto ne znaci da zasluzuju drugaciji tretman nego neko ko ne slusa emo muziku a pati od klinicke depresije i ostalih simptoma kao sto su samopovredjivanje.

Ako se pak, diskusija svodi na raspravu o tome kako treba tretirati mentalne bolesnike, uopsteno ili neke specificne mentalne bolesnike, onda govorimo o stigmi.

Da, slažem se, po meni, veći problemi su 'vaki slučajevi :lol:
http://www.srbijanet.rs/zvezde/domacica/49863-isekao-se-skalpelom-zbog-ljubavi-prema-karleusi.html
 

Back
Top