Misljenje o ovom laptopu

Interesuje me misljenje o ovom laptopu, da li je neko imao iskustva

predlozi kritike sve je dobrodoslo

hvala unapred

Xiaomi Mi Laptop Air 13.3" Global EU - Garancija 2god
Sve zavisi sta se ocekuje od laptopa…? Ali ona varijanta "sve pomalo"-nije dobra..Znaci meni bi kao fotografu znacio na terenu ali samo da prebacim I BRZINSKI osnovno sredim fotke, nista veliko..I meni tako nesto zavrsava masina sa :
1. bar 4.8 Gb RAMa
2. sto BOLJIM ekranom u msilu reporiukcije boje/vidljiuvsti na suncu
3. da nije ogroman..
Ali ja to sve posmtram kao USPUT, ne kao glavnu masinu..
4. ja tako nesto nalazim polovno za smesne novce
E sad kad pocnu zahtevi "ova igrica, ona igrica.." gotovo nema kraja vec
Da se ima novaca-https://www.microsoft.com/en-us/p/surface-pro-5th-gen/8nkt9wttrbjk?activetab=pivot%3aoverviewtab
 
Interesuje me misljenje o ovom laptopu, da li je neko imao iskustva

predlozi kritike sve je dobrodoslo

hvala unapred

Xiaomi Mi Laptop Air 13.3" Global EU - Garancija 2god

Ovo je Notebook a ne laptop.Prednost notebook-a je sto je mali,lagan,tanak,dizajnerski gledano lep.Zato je cena malo naduvana naspram specifikacija.Moje misljenje je da za te pare mozes izvuci mnogo vise ako biras bas laptop.No ako si ljubitelj Apple fazona i slicno i ako zelis bas notebook onda prva opcija Apple-ov macbook ako ti skupo onda ovaj kinez,mada ni on nije bas za dzabaka.
 
Ovo je Notebook a ne laptop.Prednost notebook-a je sto je mali,lagan,tanak,dizajnerski gledano lep.Zato je cena malo naduvana naspram specifikacija.Moje misljenje je da za te pare mozes izvuci mnogo vise ako biras bas laptop.No ako si ljubitelj Apple fazona i slicno i ako zelis bas notebook onda prva opcija Apple-ov macbook ako ti skupo onda ovaj kinez,mada ni on nije bas za dzabaka.
Prenosivost. ALi je onda Microsoft Surface Pro bolja varijanta. Aple je bruka za video obradu. I ekrani su im generalno extra. I na tabletima i na laptopovima I na PC.
 
Interesuje me misljenje o ovom laptopu, da li je neko imao iskustva

predlozi kritike sve je dobrodoslo

hvala unapred

Xiaomi Mi Laptop Air 13.3" Global EU - Garancija 2god
MacBook Pro

mbp16touch-space-select-201911

2.6GHz 6-Core Processor
512GB Storage
AMD Radeon Pro 5300M

  • 2.6GHz 6-core 9th-generation Intel Core i7 processor
  • Turbo Boost up to 4.5GHz
  • AMD Radeon Pro 5300M with 4GB of GDDR6 memory
  • 16GB 2666MHz DDR4 memory
  • 512GB SSD storage¹
  • 16-inch Retina display with True Tone
  • Touch Bar and Touch ID
  • Four Thunderbolt 3 ports
2100 eura
 

Back
Top