Xiaomi telefon guta fotografije - nestaju!

Sve su to krsevi i roba koja se prodaje po Srbiji je trecerazredna.Ne samo xiaomi vec i patike nike npr u uscu za 28.000 din ode djon za 2 meseca.Tako telefoni,auta,kruske,jabuke trule itd.Samo nam smece uvaljuju.Bio sam i preko i tamo opo kvalitet a digli cene.Nula bodova.
Tačno tako, ostavi mi prijateljica iz inostranstva neki wiko telefon da ga restartujem na fabrička i apdejtujem. Ja vidim ima 1,5 gb memorije i smejem se prvo a posle ukapiram da radi brže i bolje od mog kršomija koji šatro ima 3,5 gb radne mem 😡

Imam ozloglašeni kršomi koji mi svaku drugu fotografiju - obriše. Iako je podešen da ih snima on jednostavno napravljenu fotografiju obriše.

Dakle fotografišem, ona se pojavi u uglu i kada sledeći put pogledam nje nema. Nestane.

Koji je razlog ovom kretenskom ponašanju kineskog telefona? Moram više puta da proverim fotku ili da napravim nekoliko.

Sada osetno i glavi kada se aktivira kamera nego kada je telefon bio nov. Otprilike gutao je fotke od prvog dana ali u poslednje vreme je baš bizarno.

Зар ниси и пре шест месеци кршио кршаоми, и испада да га још увек имаш, а ја мислио, отарасио си се кршаомија још пре годину дана.

Tačno tako, ostavi mi prijateljica iz inostranstva neki wiko telefon da ga restartujem na fabrička i apdejtujem. Ja vidim ima 1,5 gb memorije i smejem se prvo a posle ukapiram da radi brže i bolje od mog kršomija koji šatro ima 3,5 gb radne mem 😡
Ovako ja imam sbb paket 300 mbs/30 brzinu trebalo bi da radi razarajuce ali je losiji od slovenackog telemaha 35/8 mbs.Proverio ocenio uverio se.Dosta losiji nas sbb samo nas farbaju ciframa.
Lazu i mts i yetelovci sve Vucici.
Nude muda za bubrege i lazu im prodavci gde stignu i kako stignu.
A o mehanicarima necu da trosim reci ni ovde ni preko.Retkost naci postenog.
Usce nike sop i svi nike sopovi po srbiji izuzetne prevare cak ne prihvataju ni reklamacije na novu robu.
Inspektori sve njihove ekipe i ne mozes nista.Cuti nista ne kupuj,odes u Rovinj na more malo se opustis i tako to .
Gde god se okrenes "nista" duplo nista.

Не гута телефон фотографије, него их негде складишти.
Podešen je da snima na memorijsku karticu ali mi smrdljivi kinez krade fotografije! 😡
Screenshot_2024-07-08-19-32-27-573-edit_com.miui.securitycenter.jpg

Poslednja izmena:
Imam ozloglašeni kršomi koji mi svaku drugu fotografiju - obriše. Iako je podešen da ih snima on jednostavno napravljenu fotografiju obriše.

Dakle fotografišem, ona se pojavi u uglu i kada sledeći put pogledam nje nema. Nestane.

Koji je razlog ovom kretenskom ponašanju kineskog telefona? Moram više puta da proverim fotku ili da napravim nekoliko.

Sada osetno i glavi kada se aktivira kamera nego kada je telefon bio nov. Otprilike gutao je fotke od prvog dana ali u poslednje vreme je baš bizarno.

I treba pola da proguta...ionako se ljudi (pogotovo zene...) bolesno previse fotkaju i slefiraju...izgibose fotkajuci se...

...

Jel to onaj isti telefon od pre 4-5 godina? Ako je isti kupi stvarno drugi ne muci se vise. Ja taj telefon zamisljam da je u delovima i da mora da se drzi sa dve ruke inace se raspada :p

Izdvoj minimum 200 -250 e sve ispod toga stvarno ne valja da se uzima na duze staze. Tel. od 150 e ima super da te sluzi mozda prvih 6-7 meseci, a onda ima da pocinje kosmar, koju god marku da izaberes, samo sebi ides na stetu.

.
Ако хоћеш да чуваш фотографије, купи фотоапарат.

Не може шпорет да буде и пегла.

Теоретски може, али не иде...

.

Батали то. Пређи на нешто друго.

Back