Kupovina laptopa za dete

U kojoj prodavnici vi kupujete ? Ja sam totalno suprotno od ovoga što kažete doživeo što u manjim, što u većim prodavnicama.
Идите у Комтрејд па ми реците колико је упаљено лаптопова. Обично један.
Што се избора тиче, нпр BC group нема физичку радњу већ се све купује преко интернета.
Ни једна фирма не може да стави у радњу све што има у понуди.
Скоро сам узимао у Монитор.рс, задовољан. Видећемо за даље.

Идите у Комтрејд па ми реците колико је упаљено лаптопова. Обично један.
Што се избора тиче, нпр BC group нема физичку радњу већ се све купује преко интернета.
Ни једна фирма не може да стави у радњу све што има у понуди.
Скоро сам узимао у Монитор.рс, задовољан. Видећемо за даље.
Ja nisam imao problem ... žao mi je ako ste imali takvo iskustvo

Ne bih da se mešam u odluku o laptopu, ali da podsetim i da ima dobrih tableta. Pošto sam i sam bio sad u toj materiju i istraživao o tabletima mogu da dam predloge za Lenovo Tab M11 ili Samsung Galaxy Tab A9+. Mogu se uzeti na KP za ispod 200e. M11 ima i olovku. Oba su 11" ekran i imaju i desktop mode.

Ja nisam imao problem ... žao mi je ako ste imali takvo iskustvo
Нисам имао проблем ни ја, само објашњавам да фирме имају много тога у магацину а мало у радњи.
Поједине фирме буквално немају физичку радњу већ све иде онлајн.
Понуда је велика, просто је тако.
Некад су фирме продавале само компјутерску опрему, сад продају мобилне телефоне, лаптопове, десктопове итд. Нема места за толику робу већ је то све или у магацину или се набавља од добављача.

U cenu, da li ulazi program, windous, xp ili kako se već zovu ti programi i gde se to kupuje isto u radnji gde su laptopovi?
Da, da li noviji laptopovi imaju čitač cd i dvd?
Да ли добијате Windows или не зависи од модела.
Windows се може купити у радњи али то у принципу нико не држи.
У питању је Windows 11.
Новији немају DVD читач, једино да узмете декстоп или екстерни DVD уређај.

Ako ideš na polovne odlični su HP elitebook , kučište je od aluminijuma a baterija drži ok.
A za modele do 2 godine odllična je cena i lako može da se doda ram ili veći ssd , gledaj samo proc recimo i5 .

Back