Miroljub Petrovic, psihoanaliza.

Ovo je, po rečima bivših saradnika Miroljuba iz Instituta za izučavanje religije, i po rečima Nixe Zizua, Miroljubova nova žena. Miroljub je inače krije i laže, u svom klasično-pilićarskom podmuklom fazonu za idiote, i negirao je, iako je izgleda opšte poznato. Prvo se sprdao da mu je to tetka, pa obrisao poruku i sad negira na svom forumu jer mu ne odgovara da se zna za nju iz više razloga.

Tema - Mač i carstvo Miroljuba Petrovića:

https://pavlescg.bosnianforum.com/t193p175-mac-i-carstvo-miroljuba-petrovica#10957

Pesma nove žene, obrada pesme Lazarica u Miroljubovoj produkciji:


Zar mu ovo nije ćerka ?
 
Zar mu ovo nije ćerka ?
Nije, ja sam uspeo da stupim u kontakt sa njegovom cerkom, devojka je stvarno pristojna i na mestu, primetio sam da dosta njih proziva bas njegovu cerku i lupetaju gluposti koje nemaju veze sa mozgom, sve u svemu kakvo god misljenje da imas za M. Petrovica jednostavno je njegova porodica normalna kao i svaka druga, svojim je izjavama od sebe vise napravio sprdju nego ozbiljnog govornika koji zastupa odredjenu ideologiju.

Poznato je takodje da se Miroljub dodvorava vlasti konkretno SNSu, sad to moze da bude iz vise razloga, moguce je da iza sebe ima veoma kriticnu biografiju, pa ne bi da zakaci robiju, njegov argument za podrzavanje SNSa svodi se na to da je svaka vlast od Boga i da podrzavanjem drzavnih udara vise se destabilizuje zemlja nego sto ona napreduje, sto i ima smisla, ali ne mora bas da im se uvlaci u dupe, mogao je da ostane neutralan.
Drugi razlog sto podrzava vlast je verovatno sto kao takav moze da nastupa na televizijama sa nacionalnom frekvencijom i da prica sta hoce (pink, happy, prva...)
Iskreno ne znam po kojim ce se on to planinama i rekama kupati i setati kad mu rio tinto unisti pola nacionalnih parkova Srbije, **** ga SNS.

hvala, pozdrav!
 
Ako nešto mrzim, to je kad čovek od drugog čoveka na seljački način pokušava da napravi budalu. Ali onako nedorečeno, dvosmisleno, uvijeno i podmuklo, kroz šegačenje, a ne direktno, ljudski da se ophodi.

Pa tako neki petar123 pita Miroljuba konkretno pitanje:

Miroljube ovi na vikipediji su napisali da vam je Jovana Petrovic druga zena jel to istina ili izmisljaju, izvinite ako je pitanje previse licno.

A Miroljub mu ne odgovara konkretno sa 'nije' i dokazom da nije, nego kaže:

Vikipedija je najobjektivniji izvor informacija, oni nikad ne lazu, tako da im treba sve verovati.

Ne vidim da bi mu kruna pala s glave da prizna, ali je nevesta mlada i privlačna pa se i drugi motivi uvlače u priču i kose sa Miretovom izvikanom strogom moralnošću.

Dobro su preneli ovi sa Instituta za izučavanje religije, a što mu je napisao jedan razočarani sledbenik kog je naravno odmah obrisao:

mp10.png
 
Lik samo troluje ceo sistem, internet i zaradjuje od toga. Koristi internet, mobilni, kola, autobus, struju sve sto je Gospod dao preko nekih ljudi. Jel tako? Hteo ne hteo mora nesto da se kupi u supermarketu ne moze se sve sam proizvesti na selu. Sela vise nisu niti ce biti kao nekad. Sve vise se zagađuje priroda.
 
Lik samo troluje ceo sistem, internet i zaradjuje od toga. Koristi internet, mobilni, kola, autobus, struju sve sto je Gospod dao preko nekih ljudi. Jel tako? Hteo ne hteo mora nesto da se kupi u supermarketu ne moze se sve sam proizvesti na selu. Sela vise nisu niti ce biti kao nekad. Sve vise se zagađuje priroda.
Veoma je štetan i poguban po uticaj na omladinu.
 
Pogledajte kako se psihopata naslađuje onim što će Bog navodno da uradi ženama. Naravno to je teška glupost ovo što Miroljub čita, ali pogledajte taj ludački sjaj u njegovim očima.

Čovek ima ozbiljne psihičke probleme. Ovo ne zvuči nimalo naivno. Svako ima slobodu govora, samo da ne predje sa reci na dela.
 

Back
Top