mind control

gost 114587

Elita
Poruka
23.661
ovako...
tokom vikenda sam bila sa prijateljicom koja inace zivi u nemackoj i studira nesto poput nase vise kriminoloske. ponela je par knjiga jer se sprema za neke bitne ispite i ja sam ih onako delimicno prelistala cisto poredjenja radi sa nasim udzbenicima. naletela sam na knjigu dr johansona koja se bavi psihologijom u polju kriminalistike. prijateljica mi je malo prevodila naslove i konstatovala da je izuzetno zanimljiv odeljak sa nazivom "kontorla uma".
naime, dr johanson je sa svojim americkim kolegama sa univerziteta harvard napravio mali eksperiment na ljudima. u dogovoru sa jednim sinepleksom u teksasu za vreme trajanja filma u delicu sekunde su pustali tekst "kupi coca colu cim se zavrsi film" sto naravno nije bilo vidljivo za ljudsko oko. na kraju filma svi gledaoci su kupovali coca colu. :eek:
sta vi mislite o ovome? da li nas na taj nacin kontrolisu drzavne televizije, kao i one popularne? da li je bezbedno gledati tv? kakve li nam informacije salju??
 
O takozvanim subliminalnim porukama ne znam mnogo.
Ljudsko oko je sporo za mnogo stvari,ali navodno podsvjesni dio uma registruje te poruke.
A to da li je bezbjedno gledati TV?
Jok.Radio sam 7 godina u jednoj TV kući.
Količina gluposti koja se može vidjeti na prosječnom srpskom TV kanalu je dovoljna.
Bez ikakvih kontrola uma.
Kao što već napisah,reklame tipa Brrr!!! za Koka kolu izazivaju smijeh,kod mene.
A šta i da li nešto kriju,osim robotizacije homo spendiensa(potrošača),nemam pojma.
Većina nas ionako se pali kao hepo kocka na sapunice,saobraćajke u Tunguziji,ili
gladnu afričku djecu.
Dok se par stotina metara od nas,u našem sokaku,komšije ubijaju zbog kazana rakije,
pijani tatini sinovi kose po 10 ljudi džipom,a pola Srba ima poderan tur.
U,džebo te, uozbiljio sam se.
Mora da me kontrolišu,iako gledam Atletico Madrid.
Ajd da vidimo šta će reći drugi...
 
E moji spameri, pa ljudi koji pricaju o Reptilima se ubise pricajuci o MIND CONTROL, a vi tek sad naceli tu temu.

Evo vam sta kaze covek koji je navodno bio programer uma za Iluminate i koji kaze da su oni reptili. Takodje kaze da TELETABISIMA PROGRAMIRAJU DECIJI UM:

 
Poslednja izmena:
e sad, necu da pričam nešto što ne znam.. ali čuo sam da ako ljudsko oko npr. može da registruje 5 slika u sekundi (mada može mnogo više) koka kola je u reklamu ubacila 6 sliku, koju naravno uopšte ne vidiš, i koja te ćera da kupiš koka kolu .. moj savet je, da kupujemo kolu vrnjci, jer oni čak i nemaju para za reklamu .. xD
 
Ja sam za taj nacin podsvesne sugestije cuo odavno tako da se sigurno s tim eksperimentisalo.
Ako je rec samo o slici koja se umece u regularan TV program frekvencijom koju ljudsko oko ne moze da registruje (tacnije koju ljudski um ne moze da razluci) to se pretpostavljam moze proveriti relativno jednostavno snimanjem programa i naknadnim pregledom frejm po frejm ili usporeno.

Da li to rade kod nas - sumnjam, sto neko rece dosta je i ovo sto nam pustaju, napravili su haos medju ljudima (ne da nesto sazaljevam iste te ljude, ali da ih pumpaju glupostima stoji), a u inostranstvu ne znam.

Mislim da je to vise bio eksperiment s ciljem da se vidi da li i kako ljudi reaguju na takav nacin "informisanja", a da se prava opasnost krije u mogucim uredjajima koji ce to isto raditi putem radio emisije talasa koje ce ljudski mozak direktno primati i na taj nacin mogu diktirati raspolozenje, namere itd citavih grupa ljudi, tj mogu upravljati nama a da pri tome nemamo pojma sta se desava jer nista cudno ne vidimo niti osecamo. Mislim da su eksperimenti tog tipa takodje vec radjeni, ali nisam siguran i ne mogu to da dokumentujem (a ne gugla mi se sada). Koliko se secam cilj je bio da se u ljudima aktivira apatija, ravnodusnost, strah, naravno u cilju "odbrambenog rata hiljadama milja od moje kucice". Mislim da se 1999. pominjalo nesto tog tipa, kada je bio aktuelan NATO na ovim prostorima, ali stvarno nisam siguran.
 
Evo sta jos kazu o MIND CONTROL ljudi koji pricaju o Reptilima:

"Ko je kandidat za kontrolisan um :?:
6.3 miliarde ljudi na ovoj planeti.U Americi 280 miliona.1-2% ljudi iz celokupne populacije su specificno programirani,to je 63-126 miliona.U Americi samo,12-14 miliona,sto je 4-5%.Ovi brojevi su se do sad povecali. Svi se programiraju kroz subliminalne poruke,satelitski,TV,Radio,
video igrice.Sve to ima subliminalne poruke koje ti ne mozes da cujes ali tvoj mozak moze kroz frekvenciju u talasima koje ima.Ova vrsta programiranja se naziva generalno programiranje.
Specificno programirani ljudi su posebna prica.Oni se uzmu,fizicki i astralno i programiraju.Potrebni su im razni ljudi,znaci ne samo iz bogatih porodica.
Oni su im potrebni da bi im se ostvarili planovi,ili po potrebi.Potrebni su im i zbog njihove religije koju oni praktikuju.Od specificno programiranih ljudi se nalaze ljudi koji su njihovi vrhunski magovi ili izvoditelji njihovih rituala.To je zbog toga sto oni ne mogu da izvedu to sto je potrebno.
Nemaju psihicke sposobnosti i ne mogu da izvedu to,i zbog toga su im potrebni ljudi sa jako visoki stepen psihickih sposobnosti da izvedu to.
Da bi bilo lakse da podnesu sve sta se radi,memorija im se blokira,pored toga i da ne odaju tajne.A i da se osoba ne seti njegove/njene sposobnosti da izvede nesto,jel se to znanje moze koristiti i u suprotnosti.
Ovakve specificno programirane osobe koje izvrsavaju ovo se uce od detinjstva.Vec do 17-18 god mogu da budu na prilicno visokoj poziciji ali ne na najvisoj.Najveci procenat ljudi koji su specificno programirani imaju plavu kosu i plave ili zelene oci,crvenu ili crveno braun kosu sa plavim ili zelenim ocima.Ove je naj lakse programirati. Ljudi koji su programirani a imaju braun kosu i oci ili neku drugu varijaciju su programirani zato sto imaju recessive gene
i u familiji su im bili programirani ljudi.Specificno programirani ljudi
narocito imaju visoki IQ.Imaju razne talente i sposobnosti. "
http://forum.superzona.org/index.php
 
Poslednja izmena:
E moji spameri, pa ljudi koji pricaju o Reptilima se ubise pricajuci o MIND CONTROL, a vi tek sad naceli tu temu.

Evo vam sta kaze covek koji je navodno bio programer uma za Iluminate i koji kaze da su oni reptili. Takodje kaze da TELETABISIMA PROGRAMIRAJU DECIJI UM:


pored teletabisa deci programiraju um i Diznijevim crtacima

724488_CD_L_F.jpg

disney_sig.jpg


Walt Disney - ili kako su celom svetu uvalili Paju Patka u mali mozak
http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/the_disney_bloodlinept1.htm

DETAILED SCRIPT ON HOW

THE DISNEY FILM FANTASIA IS USED

FOR PROGRAMMING TRAUMA-BASED

MIND-CONTROLLED SLAVES.


During the 1950’s, ‘60’s, and ‘70’s at least 90% of the Illuminati’s trauma-based mind-controlled slaves were subjected to watching Disney’s Fantasia film in order for them to build the foundational imagery of the mind-control. Child mind-control victims had their eyes taped open, and then sat one-on-one with their primary programmers so that the programmers could give the scripts as the child watched Disney’s Fantasia over and over. What made Fantasia unique as a programming tool is that it had almost everything the programmers needed to create the foundational imagery for their trauma-based mind-control. To build a dependable alter system means that the worlds need a solid foundation. Fantasia has provided the means to get a solid foundation for the internal worlds that the Illuminati slaves build in their mind. It is also a masterpiece in coordinating color and music.

The Disney film Fantasia which premiered on Nov. 13, 1940 (at Broadway Theater in NYC) was a financial disaster as a movie, but was an Illuminati programming masterpiece. The film was released to theaters in ‘40, ‘46, ‘56, ‘63, ‘69, ‘77, ‘82, ‘85, ‘90 in order to catch every generation of children. The video was released in 1991. During programming much of the child slave’s mind will watch the film. One particular part (alter) will be forced to memorize everything in the film. This small part (small alter) is well hidden in each victim’s mind. This small alter, who has a vivid and total recall of the film Fantasia, is locked carefully away so that ONLY an access code will pull him/her up. Watching the videotape Fantasia is not going to pull this alter up. The programmers pull this alter up when they have a clean slate alter. When they are taking a clean slate of the mind, they will pull the clean part up and have the alter who has memorized Fantasia throw its memory onto an internal big screen. The internal Outer space (aka Rubicon) is shaped like an amphitheater, and functions as a big vast screen for replay. There is an internal ball or sun created via the lighting effect of the movie Fantasia, so that the movie appears projected in the mind as on a globe.

And the Fantasia film images hit this internal globe and go circular in the mind and spin through the system. The programmer will then say to the new part "THIS IS WHAT I WANT YOU TO CREATE. THIS IS WHAT WE NEED." In this fashion, Fantasia has provided the programmers with their primary tool for taking a dissociated clean slate part of the mind, and manipulating it to become a new workable part within the system. The young part that holds the entire Fantasia memory is strategically placed in the system so that it can be called up from anyplace in the system. No matter where the programmer is working in the system, he can access this small alter whose function is to remember the movie. Most of the system will go into a trance sleep if shown the movie. The front (as well as most of the system’s alters) will be totally amnesic to having ever seen the movie. Since the programming put in with Fantasia is so fundamental it should come as no surprise that the programmers have done an excellent job in protecting this programming from everyone, including the slave. Abreacting the film for many alters could rip the system apart, because after the film is memorized severe trauma begins to be overlaid and attached to the film. There may be some small alters that still carry tiny bits and pieces of memory of the movie, but only one will really remember it.
 
Poslednja izmena:
Milice, rendzerko i prijateljice moja.
Pokrenula si lepu temu, ali kome?

Vidi ....a vidite i vi, ljubitelji teorija zavere i sub poruka...

ovako.
Za koji god reklamni spot ili deo filma ili sta god sumnjate da ima submil poruke.
snimite ih na video rec, ili na hdd preko tv kartive ili nebitno.
Samo ih snimite nekako.

Onda cemo ih pustiti usporeno 100 puta, i videti te sub poruke.

Evo, ja se javljam prvi.
Ukazite mi gde su te poruke, imam vcr na tv kartici nakacen, pa cemo videti.

Dakle?
 
ovako...
tokom vikenda sam bila sa prijateljicom koja inace zivi u nemackoj i studira nesto poput nase vise kriminoloske. ponela je par knjiga jer se sprema za neke bitne ispite i ja sam ih onako delimicno prelistala cisto poredjenja radi sa nasim udzbenicima. naletela sam na knjigu dr johansona koja se bavi psihologijom u polju kriminalistike. prijateljica mi je malo prevodila naslove i konstatovala da je izuzetno zanimljiv odeljak sa nazivom "kontorla uma".
naime, dr johanson je sa svojim americkim kolegama sa univerziteta harvard napravio mali eksperiment na ljudima. u dogovoru sa jednim sinepleksom u teksasu za vreme trajanja filma u delicu sekunde su pustali tekst "kupi coca colu cim se zavrsi film" sto naravno nije bilo vidljivo za ljudsko oko. na kraju filma svi gledaoci su kupovali coca colu. :eek:
sta vi mislite o ovome? da li nas na taj nacin kontrolisu drzavne televizije, kao i one popularne? da li je bezbedno gledati tv? kakve li nam informacije salju??




:think: Ako pishe u nemachkom udzbeniku onda mora da ima neshto.:think::think:
 
malo sam istrazivala na ovu temu i saznala da ovaj eksperiment koji sam navela u uvodnom postu nije ni prvi a ni jedini!!!
bivski savetnik americkog predsednika bila klintona rodzer brajans je u svojoj autobiografiji pisao o kontroli uma americkog naroda pred svaki rat koji su amerikanci nameravali da naprave.
 
malo sam istrazivala na ovu temu i saznala da ovaj eksperiment koji sam navela u uvodnom postu nije ni prvi a ni jedini!!!
bivski savetnik americkog predsednika bila klintona rodzer brajans je u svojoj autobiografiji pisao o kontroli uma americkog naroda pred svaki rat koji su amerikanci nameravali da naprave.

ma dobro jutro. Ljudi koji govore o iluminatima i reptilima stalno pricaju o KONTROLI UMA, a ti si ih stalno prozivala. Nadam se da si sada uvidela da price o svetskoj zaveri nisu toliko za ismejavanje i spamovanje.

obavezno pogledajte ovaj intervju sa strucnjakom za kontrolu uma, ciji je ujak bio predsednik SSSR. Intervju ima 12 delova

 
Poslednja izmena:
kad si vec kod rusije, u autobiografiji rodzera brajansa pise izmedju ostalog i da je dobio "otkaz" kada je zeninom rodjaku pomogao da pobegne u rusiju jer su agenti cia hteli da ga ubiju. on je u stvari i sam kreirao nekoliko eksperimenata ali se ne navodi kakvih, poslednji je odbio da uradi ili tako nesto, pa je za dlaku izbegao smrt.
 
Pa naravno da subliminarnih poruka ima svugde, to ne moraju biti samo slicice koje vase oko nije u stanju da "uhvati" vec i slike, objekti, reci koje na neki nacin mogu da uticu na vas.
Jedan lep primer je americka zastava, koja mora da se pojavi u skoro svakom njihovom filmu, mozda niste obratili paznju al zaista se cesto moze primetiti....
 

bravo Alexanna :D Kako si pogodila?

U svakom slucaju, nisam iznosio ovu poruku zbog toga sto ima seksualnu sadrzinu, vec da mozemo povezati to sto u zapadnim reklamama ima toliko seksualnih subliminarnih poruka mozemo povezati sa jednom recenicom iz "Istorije Galaksije":
Glavni i najopćtiji način porobljavanja čovekovog je da mu se životna energija (kundalini) drži aktivna samo na nižim čakrama (prve tri čakre) koje se odnose na osnovne instinkte opstanka, seksualnost i volju za moć.

ovo je takodje bila poznata reklama. Da li ovde neko moze da vidi subliminarnu poruku?

djflooring.jpg
 
hehe da to je malo poznatiji primer. Ali verovatno jedan od nacina kako vladari iz senke covecanstvu salju poruke koje idu u podsvest i sa takvim porukama da nam svest drze samo na seksualnoj chakri:

djflooring.jpg
GlassDown.jpg

Genijalno. Ponuditi kristalne case i razne usluge a ustvari ponuditi nesto drugo.
A jadne mušterije misle da zadovljstvo koje osecaju prilikom gledanja reklame, potice od lepote i sjaja kristalnih čaša . :hahaha:
 

Back
Top