Милошевић је УБИЈЕН да би се сакрила....

Ovo će biti najverovatnije.

Samo i da je živ, i da sve ispriča, ili napiše, za šta je to danas relevantno? Šta mislite da bi se promenilo?

Evo taj Račak. Znalo se odmah da je nameštaljka, a danas to zna svako ko hoće malo da istraži stvar na internetu.

Da li će neko odgovarati za to? Neće...

Da li će Amerika, Nemačka, Šiptari reći "Jeste, lagali smo, nije toga bilo" ...Neće...

Jednostavno, više nije relevantno...laž koja je odigrala svoju ulogu, ciljevi su ispunjeni...

Vreme se ne vraća nazad.

Što se obećanja tiče, eto mlati Karadžić godinama Holbrukovim obećanjima, što je izgleda i istina, pa koga briga za to?
Svetski mocnici zato se i zovu mocnici, jer svoje ciljeve ostvare.
Ipak, nije irelevantno, jer treba stvari nazvati pravim imenom. Odatle potice svaka ideja za promenom. Vazno je znati i biti svestan sustine stvari. To je prvi korak.
 
o cemu bi ti pisala da je milosevic ziv?:dash::dash:



О ди си бре Адеме, кућо стара, од када те не "видех" овде . Помислила сам да те однела попЉава:zcepanje:

Имам нешто за тебе,

2epqzwm.jpg


135239.jpg



1_7963.jpg
 
Теби, стрип мајсторе, нешто стварно није добро!
Излупај бенседин и алкохол, можда ће те смирити. Или си већ излупао али и претерао те исписа (и исцрта) оволико небулоза.
Благо теби, ти си сретан човек!

Posto vidim da si veoma dobro upoznat sa svim dogadjajima, da te podsetim da scenario a nazalost moram Ti reci da ti zivis u rezultatima tog scenarija :rotf::rotf: i verovatno i koristis medikamente koji tako drago nudis drugima.:think:

I kad bi jos uspeo da odgovoris sa cinjenicama,:ok: onda bi se moglo i reci imas pravo, kada uspes sa argumentom da pobijes ( nemoj lebati da koristis oruzje- puske, mitraljeze i ostalo, hahaha ;) ) to sto sam i napisao, tada bih Ti rekao " bravo majstore u pravu si":hahaha:

A jes , sretan sam , Zivim tako daleko od sr...a i BOGUMI LEPO MI JE, sto jes jest.:super:
 
Najveci Izrod Srpskog i i svih Naroda sa prostora bivse zemlje. :rtfm: :evil:

Osoba koja je sprecila da se Nato tuzi a stime ni obicni narod koji je ubijen ,nije mogao da podigne tuzbe.

......
:


Да ти ниси побрк`о неке лончиће. Управо за време Слобе је написана ТУЖБА против НАТО,...а ови петооктобарци су је, чим су зајахали 2000.,.... брже боље повукли и још много тога..

Пустили су шиптаре на слободу (оне из затвора убице, киднапере)

И све остало што си навео су ту тоталне небулозе. Узми бре па мало читај, ако ништа, набави ову књигу "ОПТУЖУЈЕМ". Макар ћеш њом да попуниш те празнине у мозгу :lol:


.
 
ОТРОВ И НЕМАР​

Шта, као посматрач са стране, мислите да се заиста догодило Милошевићу?

- Лично сумњам на отров. Ако се узму у обзир околност и време његове смрти, односно тренутак када је Милошевићева одбрана била веома јака, а заснована осуда тешко изводљива, јер је потпуно разорио доказе које је тужилаштво извело - постаје јасно да се Трибунал нашао пред проблемом. Нису могли ни да га осуде, ни да га пусте. Али, као што сам већ рекао, ово никада не бих могао да докажем. Милошевић је од једног лекара сазнао да су му у систему пронашли лек „рифампицин“, а да нико није знао чему тај лек у том тренутку служи. Тај препарат има два својства - да третира туберкулозу и лепру, али је такође и лек који метаболизира остале лекове и убрзава њихово избацивање из тела. Можда је коришћен како би маскирали употребу неког другог лека?!



И психички притисак је сигурно одиграо улогу у активирању срчане аномалије?

- Сем неадекватне медицинске неге, и друге одлуке лекара у Схевенингену указују на понашање које превазилази нехат и прелази у намеру. Чим су одлучили да наставе са суђењем и да Милошевића изложе високом притиску, ризиковали су да га сам процес убије. Још једном ћу поновити: ускраћивање медицинске нега и неопходног за одржавање живота је - врста убиства са предумишљајем.



Ово се налази на почетку теме, па ...хм, мислим, није лоше да поновим,...


.
 
Svetski mocnici zato se i zovu mocnici, jer svoje ciljeve ostvare.
Ipak, nije irelevantno, jer treba stvari nazvati pravim imenom. Odatle potice svaka ideja za promenom. Vazno je znati i biti svestan sustine stvari. To je prvi korak.

Ko treba da bude svestan?

Na primer, desetine miliona ljudi u Americi su itekako svesne šta njihova država radi po svetu, da im se vojska bori i gine za interese multinacionalnih korporacija, a ne za odbranu njihovog načina života.

Ali većinu to jednostavno ne zanima.

Isto kao što nas u SFRJ nije zanimalo ko je koga napao u Iračko-Iranskom ratu, jer smo dobre pare uzimali kada smo agresoru- Sadamovom Iraku valjali oružje.

Isto bi tako bilo sa Miloševićevom istinom.

On da je stvarno znao nešto što može da ugrozi planove i akcije svetskih moćnika, bio bi mrtav 6. oktobra 2000.
 
Ko treba da bude svestan?

Na primer, desetine miliona ljudi u Americi su itekako svesne šta njihova država radi po svetu, da im se vojska bori i gine za interese multinacionalnih korporacija, a ne za odbranu njihovog načina života.

Ali većinu to jednostavno ne zanima.

Isto kao što nas u SFRJ nije zanimalo ko je koga napao u Iračko-Iranskom ratu, jer smo dobre pare uzimali kada smo agresoru- Sadamovom Iraku valjali oružje.

Isto bi tako bilo sa Miloševićevom istinom.

On da je stvarno znao nešto što može da ugrozi planove i akcije svetskih moćnika, bio bi mrtav 6. oktobra 2000.
Svako bi trebao da bude svestan. I jeste svestan, al "ne zanima" ih, jer beze od istine.
Sada znamo i da je unistenje Iraka samo jedan od neoimperijalistickih pohoda svetskih mocnika.
Nije ni to tako idealno kao ti zamisljas, da bi bio mrtav 6. oktobra. Oni su njegovim skidanjem s vlasti ostvarili glavni cilj, posle toga su mogli malo i da se opuste dok ga nisu konacno eliminisali.
Nije on mogao da ugrozi njihove planove, al opet, kako sam rekao, oni ne zele cak ni manje bitne svedoke i saucesnike, ne zele da ostave mogucnost za bilo kakvu iole organizovaniju grupu da se razvije u potencijalnog ugrozavatelja njihovog poretka.
 
Da , da pisu klinci, klinceze i .....,:zcepanje:

Daj molim te pronadji kada je i gde je za vreme Milosevica podignuta tuzba :rtfm: a sa druge strane da ti kazem da iz KANADE, Toronta pokrenuta akcija, tuzba protiv Nato, a pitas se kako znam, pa moja malenkost je bila ukljucena u to, Nasa Ambasada je izbegavala na sve nacine da se ukljuci u to i.....................I tuzba je podignuta ali nije se mogla procesuirati zbog OPSTRUKCIJE MILOSEVICA i njegovog rezima. Nazalost to je cinjenica.:evil:

Pogledaj samoje jedan sudski postupak protiv Nemacke i to LJUDI iz Okoline Kikinde su tuzili uz pomoc Nemackih strucnjaka jer ' JE PRONADJENA BOMBA sa Nemackom Oznakama, koja nije bila eksplodirala".

A da bi mi pokazala da sam napisao nesto sto nije tacno, molim te koristi se terminologijom i dokazima.

Potrazi koje je znacenje proglasavanje 3 Jugoslavije i posledice takve odluke, Po medjunarodnom pravu.........:rtfm:

A sto se tice i ZUTACA, vec sam napisao da su nastavak destrukcije koje je Milosevic i njegova klika zapocela.:rtfm:

2007, na prestiznom Fakultetu u Kingstonu, Ont- Kanada , Izvesena je zastava kosova kao i znamenje DRZAVA KOSOVA, i od svih ucesnika tamo a bilo je i drugih nasih- VIDJENIH VELIKIH SE...a :think:, jedino je moja malenkost protestvovala i insinstirala da po UN rezoluciji 1422 TO NESME da se postavlja. E drugi Nasi tj Svoji zbog licnog iskustva i bojazni za njihova radna mesta, su me smirivali i govorili sta te briga- ne moj da talasas.:eek:

I kao rezultat, SVA ZNAMENJA O KOSOVU SU SKINUTA i 4 dana je proteklo u pretnjama od strane" ONIJEHA" a svoji- nasi su me izbegavali, jer bo da se ne vidi da se samnom druze.:rotf:
Pozvah Konzula u Torontu, Ambasadu u Otavi da se uputi DIPLOMATSKA NOTA Protesta i, sta mislite da se desilo, NISTA, VELIKO NISTA.:rtfm: :ok:

S moje strane Universitet je dobio moje licno pismo PROTESTA :rtfm: i nikom nista, a posle Kada je i Kanada priznala Kosovo, na protestnim sednicama, da ne imenujem ko je sve bio, tada i drvlje i kamenje :eek: ali sto se kaze; PROSO JE VOZ, GDE STE BILI .....:whistling:......... Sta je radjeno na prevenciji-- NISTA :rtfm:

Dakle bonbonice, sa moje strane 80-90 tih sam pokusavao da razum pobedi u Jugoslaviji i da se ne desi sta se desilo i nazalost Sve se to desilo a Ja sam sacuvao glavu, odlaskom za Kanadu ali ne kao OSOBA KOJA JE BILA PROGANJANA OD STRANE NJEGOVOG REZIMA, vec kao STRUCNO LICE- potrebno Kanadi .

O Propasti moje zemlje JUGOSLAVIJE, svu zaslugu ima samo on, sve ostalo je posledica njegove politike. UZROK a posledice su znane.:rtfm::ok:

da to je to

da i bit ce tako za dugo

tesko da ce se saznati njegova prava uloga u razbijanju Jugoslavije- Da li da se obogate samo njegove guzne muve..........

NAJVECI PROGON SRBA se desilo za vreme njegove vladavine i da i dan danas mladi beze iz Srbije a tako je i u svim bivsim republikama





.[/QUOTE]
 
И мислиш да ти се пружила прилика да неометано из далека (Канаде) попљујеш с' времена на време људе по Србији, стоко једна!

Cccc gde li se ti pronadje a jos se i javi.:per:

Ljude niko ne pljuje , barem Ja to ne radim, sto se tice te discipline , moram da priznam da si dobar,:bye:
 
Slažem se sa moderatorima na ovom forumu,
koji su očigledno odlučili da naslov ove teme,
iako isti sadrži insinuaciju, a ne i dokazanu činjenicu,
ostave nepromenjen.

Još će se Srbi preispitivati i prebrojavati nakon uzvikivanja "Slobo Slobodo",
ihaha ... jer prosto, toliko je Srba za to vreme nestalo ... broja im se ne zna.


Све време се питам, ко то ради "иза леђа",...ко је тај "локатор",...а оно сам се огласи :zper:
 
Da , da pisu klinci, klinceze i .....,:zcepanje:

Daj molim te pronadji kada je i gde je za vreme Milosevica podignuta tuzba :rtfm:....

Тужба против НАТО је поднешена за време Милошевића, али су је петооктобарци одмах повукли!!!


Савезна Република Југославија, чија је Република Србија правна наследница, је пред Међународним судом правде у Хагу подигла тужбу против земаља НАТО пакта које су учествовале у НАТО бомбардовању СРЈ 1999. године.
http://sr.wikipedia.org/sr/Спољни_односи_Србије


"Beograd je tužio Međunarodnom sudu pravde zemlje NATO tvrdeći da su one počinile genocid i nelegalno upotrebile oružanu silu tokom bombardovanja SRJ 1999. Tužba je podneta protiv SAD, Španije, Velike Britanije, Francuske, Belgije, Nemačke, Holandije, Portugala, Italije i Kanade."




Svilanović je povukao tužbu protiv NATO pakta koju je podnela prethodna vlast ispisanu na hiljadu stranica koje su napisali najpoznatiji srpski stručnjaci iz raznih oblasti, uz navođenje svih šteta koje su nam načinjene. Procenjena direktna šteta je iznosila 120 milijardi dolara!
http://www.koreni.net/modules.php?name=News&file=print&sid=1743
 
Тужба против НАТО је поднешена за време Милошевића, али су је петооктобарци одмах повукли!!!





"Beograd je tužio Međunarodnom sudu pravde zemlje NATO tvrdeći da su one počinile genocid i nelegalno upotrebile oružanu silu tokom bombardovanja SRJ 1999. Tužba je podneta protiv SAD, Španije, Velike Britanije, Francuske, Belgije, Nemačke, Holandije, Portugala, Italije i Kanade."

zato je svilanovic sebi kupio mesto u medjunarodnim organizacijama do kraja zivota----to je moguce samo zato sto nema nekadasnje UDBE ili OZNE...a one su znale sta sa izdajnicima,,
 
Тужба против НАТО је поднешена за време Милошевића, али су је петооктобарци одмах повукли!!!

Pogledaj malo u arhivu i oko navodne tuzbe SR JUgoslavije,

Ja govorim o tuzbi gde su Profesori Prava iz razlicitih zemalja izvrsili svoju gradjansku duznost i tuzili Nato, s obzirom da sam radio u to vreme za Kanadsku drzavu ,imao sam relevantne dokaze, koji su dati .............

I nista nismo mogli uraditi a to sto je " navodno tuzen nato pred medjunarodni sud u Hagu" ,po izvorima,

Taj sud u hagu je oformljen zarad sudjenja u bivsoj Jugoslaviji iz domena POVREDE Rata protiv Covecnosti.

Bombardovanje Jugoslavije je moralo doci pod pitanjem u UN i za formiranjem posebnog suda za povrede MEDJUNARODNOG PRAVA i to je ono nasta Ja ukazujem.

Prava lica koji su pogodjeni prilikom ratnih dejstava u nato bombardovanju, mogu biti zastupljeni samo preko Drzave i drzavnih institucija a toga nije bilo.

Bombardovanje je bilo 1999 godine a ove izdajice su dosle 2001 godine, pa se postavlja pitanje bonbonice, gde je i kada je pokrenut postupak protiv nato i kada i gde je bilo na savetu pri UN discusije i zahteva za pokretanje postupka.

Da li sam i bio u tome , jesam , da smo se cudili inertnosti nasih jesmo. kazem MOJA ZEMLJA je bonbardovana u ime " dohvatiti Milosevica"istih onih koji su se zajedno sa njim i ljubili , rukovali i izjavljivali da je " To Coek sa kojim se moze dogovarati", setite se DEJTONA, procitajte o susretima njega i klintona, kao i sa drugim Americkim idiotima.

Bonbonice, meni je zao sto je on ( ako je to istina- odapeo u hagu ), NJEGA JE TREBALO RASCERETITI na sred TERAZIJA za svo zlo koje je napravio ne samo u Srbiji vec u u citavoj BIVSOJ MOJOJ ZEMLJI.




[BQUOTE]
 
Јесте бомбона и замисли Дачић недавно изјављује да ће открити убиство и позадину убиства Чурувије и да тај
случај нема везе са покојним председником и СПС!

И шта се дешава након тога :think:"Случајно" се пропушта квар у авиону у ком је Дачић.

Овом народу је доста ЛАЖИ које је сервирао ДОС време је за истину и за праву историју ,историју вам нећемо дати!
 
zato je svilanovic sebi kupio mesto u medjunarodnim organizacijama do kraja zivota----to je moguce samo zato sto nema nekadasnje UDBE ili OZNE...a one su znale sta sa izdajnicima,,


Да је само Свилановић:roll:. Било је њих још таквих и сада их има. Како који одради задатак за њих, он има обезбеђен посао и средства за цели живот. То се зове "ДОБРА УДАЈА" (читај ИЗДАЈА)




Pogledaj malo u arhivu i oko navodne tuzbe SR JUgoslavije,

Ja govorim o tuzbi gde su Profesori Prava iz razlicitih zemalja izvrsili svoju gradjansku duznost i tuzili Nato, s obzirom da sam radio u to vreme za Kanadsku drzavu ,imao sam relevantne dokaze, koji su dati .............

I nista nismo mogli uraditi a to sto je " navodno tuzen nato pred medjunarodni sud u Hagu" ,po izvorima,

Taj sud u hagu je oformljen zarad sudjenja u bivsoj Jugoslaviji iz domena POVREDE Rata protiv Covecnosti.

Bombardovanje Jugoslavije je moralo doci pod pitanjem u UN i za formiranjem posebnog suda za povrede MEDJUNARODNOG PRAVA i to je ono nasta Ja ukazujem.

Prava lica koji su pogodjeni prilikom ratnih dejstava u nato bombardovanju, mogu biti zastupljeni samo preko Drzave i drzavnih institucija a toga nije bilo.

Bombardovanje je bilo 1999 godine a ove izdajice su dosle 2001 godine, pa se postavlja pitanje bonbonice, gde je i kada je pokrenut postupak protiv nato i kada i gde je bilo na savetu pri UN discusije i zahteva za pokretanje postupka.

Da li sam i bio u tome , jesam , da smo se cudili inertnosti nasih jesmo. kazem MOJA ZEMLJA je bonbardovana u ime " dohvatiti Milosevica"istih onih koji su se zajedno sa njim i ljubili , rukovali i izjavljivali da je " To Coek sa kojim se moze dogovarati", setite se DEJTONA, procitajte o susretima njega i klintona, kao i sa drugim Americkim idiotima.

Bonbonice, meni je zao sto je on ( ako je to istina- odapeo u hagu ), NJEGA JE TREBALO RASCERETITI na sred TERAZIJA za svo zlo koje je napravio ne samo u Srbiji vec u u citavoj BIVSOJ MOJOJ ZEMLJI.


Све време пишем да је у том периоду, одмах после бомбардовања предата Тужба против свих челница НАТО,
али ако имамо у виду да је бомбардовање завршено у јуну месецу 1999, а Милошевић склоњен ПУЧЕМ, 2000.године не разумем, какву 2001.годину спомињеш,...он је већ тада био у Хагу, а ови петооктобарци су одмах после избора 2000.те ПОВУКЛИ Тужбу .... (Значи ДОСовци нису дошли 2001. него 2000.године)


А ова твоја реченица на крају ме и није разочарала уопште, јер шта очекивати од некога ко МИ СОЛИ МОЗАК ЧАК ОДАТЛЕ ( живиш у Канади) па што ниси те 1999. године дошао у Србију да нам мало помогнеш
(морално, исто овако како и сада ПОПУЈЕШ)
 
Znaci i ti bi da si mogla , sipala bi soli na rascerecenog, jel da a zasigurno si imala tada dovoljno godina da bi mogla da razlucis razliku izmedju bonbone i soli.

Prebacih se za 5 oktobar 2000 i cuvenih reci dj da bi trebalo jis vise bacati pomoc srbima u opoziciji u vidu BOMBI, bonbonice.

Kako se ono ranije govorilo ; Sve je to od loseg vina a ti citaj " od Loseg m" i tako dan danas boli ne samo glava vec i ostalo.

More ne rece ti meni kada ste Pilota Sisica predali Italiji na sudjenje? Koliko godina je bio u njihovom zatvoru? koliko godina je bio u Srbskom zatvoru? i gde je sada taj koji je branio nebo od neprijatelja..........

Lepo, lepo kada mlade osobe se zdusno bore za ............ ali da li imas znanja i saznanja za tako nesto???????!!!!!!!!!!
 
Znaci i ti bi da si mogla , sipala bi soli na rascerecenog, jel da a zasigurno si imala tada dovoljno godina da bi mogla da razlucis razliku izmedju bonbone i soli.
Prebacih se za 5 oktobar 2000 i cuvenih reci dj da bi trebalo jis vise bacati pomoc srbima u opoziciji u vidu BOMBI, bonbonice.
Kako se ono ranije govorilo ; Sve je to od loseg vina a ti citaj " od Loseg m" i tako dan danas boli ne samo glava vec i ostalo.
More ne rece ti meni kada ste Pilota Sisica predali Italiji na sudjenje? Koliko godina je bio u njihovom zatvoru? koliko godina je bio u Srbskom zatvoru? i gde je sada taj koji je branio nebo od neprijatelja..........
Lepo, lepo kada mlade osobe se zdusno bore za ............ ali da li imas znanja i saznanja za tako nesto???????!!!!!!!!!!

Опет ниси пио Бенседин у подне!
Знаш ли шта ће да ти каже доктор сутра?
 

Back
Top