Milos Kovic konacno izneo istinu ko je bio glavni u rusenju nacionalne price-Milos Jovanovic

Akset

Primećen član
Poruka
545
Milso Kovic u dugom gosotvanju kod Branimira Nesica. Prvo je pricao o nacionalnoj izdaji sadasnjene i bivse vlasti. Onda je dosao na temu ne samo ovih, nego i proslih iybora. Svedocenje za istoriju. Milos Jovanovic ne samo da je sada mesecima blokirao ujedinjnje nacionalnih snaga vec i pred prosle izbore.
Mesecima je blokirao razgovore, da bi onda navuako glupavog Stefana Stamenkovskog na sastanku da odbije dogovr, sto je on jedva docekao.
 
Milso Kovic u dugom gosotvanju kod Branimira Nesica. Prvo je pricao o nacionalnoj izdaji sadasnjene i bivse vlasti. Onda je dosao na temu ne samo ovih, nego i proslih iybora. Svedocenje za istoriju. Milos Jovanovic ne samo da je sada mesecima blokirao ujedinjnje nacionalnih snaga vec i pred prosle izbore.
Mesecima je blokirao razgovore, da bi onda navuako glupavog Stefana Stamenkovskog na sastanku da odbije dogovr, sto je on jedva docekao.

Ma šta kažeš

Miloš "pogini šta ima veze" Ković je živ

Ja sam mislio da je on prvi otišao na Kosovo i davno poginuo.
 
Ona nie ali jeste njen muz ali u dogovoru sa Milosem Jovanovicem.
Milos Jovanovic je sve blokirao mesecima, godinama.


Poslusati svedocenje Kovica koji je bukvalno svaki detalj tog sastanka opisao i sve pre toga sta se desavalo.

Iza svega stoji Djilas-Vucic azdaja.

A da sačekaš da Zavetnici kolektivno pristupe SNS-u pa da nastaviš sa pričom
 
Ona nie ali jeste njen muz ali u dogovoru sa Milosem Jovanovicem.
Milos Jovanovic je sve blokirao mesecima, godinama.


Poslusati svedocenje Kovica koji je bukvalno svaki detalj tog sastanka opisao i sve pre toga sta se desavalo.

Iza svega stoji Djilas-Vucic azdaja.
Decenijama...sad smo nasli ko je kriv ali da to nije Tito....
 
A da sačekaš da Zavetnici kolektivno pristupe SNS-u pa da nastaviš sa pričom

Koga zabole za zavetnike koji su prsli jer ih umakac u studentkinje nauvkao da ispadnu debili. Poslusati Kovica, prvo je Milos odvuako Stefana u stranu pa je onda tek Stefan odbio. A iza svega stoji stara osovina Djilas-Vucic, koja ce Srbiju do kraja razvaliti.
Umakac godinama i mesecima vec razbija nacionalnu pricu.
 
@Starika frende, što te nema na temi i forumu, navrati malo.

Nego, ozarila se šiparica kada je čula riječi Председникa Републике Србије, Господинa Председникa Александpa Вучићa...

Председниче Републике Србије, Господине Председниче Александре Вучићу, ne pozivaj zmiju u kuću svoju, pa sve i da ti je namjera zarobiti je!
Sjeti se što se dogodilo u Edenu!
E pa ti si Republiku Srbiju pretvorio u Eden, ne dozvoli da je otrovnica račvastog jezika ruši!
Čuvaj se Milice Zmijice da te za srce ne ujede!

🫀🪱
 
Pravo sotonsko lice Milice Zmijice Švalerčice:

milica-zavetnica-tuca-1000x666-1.jpg
 
Milso Kovic u dugom gosotvanju kod Branimira Nesica. Prvo je pricao o nacionalnoj izdaji sadasnjene i bivse vlasti. Onda je dosao na temu ne samo ovih, nego i proslih iybora. Svedocenje za istoriju. Milos Jovanovic ne samo da je sada mesecima blokirao ujedinjnje nacionalnih snaga vec i pred prosle izbore.
Mesecima je blokirao razgovore, da bi onda navuako glupavog Stefana Stamenkovskog na sastanku da odbije dogovr, sto je on jedva docekao.

Pogledao sam video, taj deo oko dogovora, praktično nije rekao ništa više od onoga što smo već znali. Miloš je hteo da se sarađuje sa Đilasom (jer mora tako), Zavetnici su odbili.

Po meni je Miloš imao racionalan predlog. Možda nije popularan predlog, ali je reacionalan. Jer bez saradnje desnice sa evropejcima nema promene vlasti. To je valjda svima jasno. Sad je samo pitanje da li hoćemo da se pravimo mutavi ili ne.

Druga stvar, da je samo Miloš bio problem, svi ostali su mogli da se okupe bez Miloša, zar ne? I tako bi prešli cenzus. Međutim, odbili su racionalan predlog i odbili su da se udruže. Sad ako se ponove izbori, ostaje im ista dilema. Isto će morati da progutaju knedlu pa da se udruže, i isto moraju da sarađuju sa Đilasom ako hoće da menjaju vlast. Tako da ne vidim šta je Miloševa greška, prosto lik je došao i rekao im kako stoje stvari. A oni se nadurili ko deca jer im ruši sneška.
 
Milos Jovanovic nije samo sada rusio jedinstvo ako si sve pogledao.

Razgovori sa Djilasom ili bilo kim idu nakon izbora a ne da se to gura u predizborne uslove. On je to znao i svesno je to gurao i jedva docekao da sve pukne. Lepo je i to Kovic rekao.
Svako ko radi na razbijanju ili slabljenje opozicije prima finu svotu za tako nesto, tajkun djilas isto ne znam sta se vise petlja u politiku malo se para nafatirao.
 
Opozicioni ljudi treba da budu neokaljani i casni ljudi, neki kazu ma to je MI, ne ne slazem se sa tim zato sto i sam Nestorovic kao jedan od vodja i glavnih je vec promenio nekoliko politickih stranaka a medju prvim strankama mu je bio SKJ, posle je bio i SPO i u JUL-u i DSS....cak se suska da je bio i u SNS ali za to nije sigurno.
 
Opozicioni ljudi treba da budu neokaljani i casni ljudi, neki kazu ma to je MI, ne ne slazem se sa tim zato sto i sam Nestorovic kao jedan od vodja i glavnih je vec promenio nekoliko politickih stranaka a medju prvim strankama mu je bio SKJ, posle je bio i SPO i u JUL-u i DSS....cak se suska da je bio i u SNS ali za to nije sigurno.
Uuuu neokaljan i castan u Srbiji?
Pa jos da te neko ne zapljuje.....
Kako je to moguce?
Pa nije moguce....
Jer castan i posten je van dobrih pozicija za posao i za zaradu , znaci da ili ne radi ili rinta ko konj za bedne pare i naravno da je neugledan, glup i nije uopste in...

Dakle dajte ono sto je forsirano i favorizirano proteklih 30 godina da se gleda, a to nije ni castan ni posten nego uvlakac i takticar...
 

Back
Top