Милорад Додик: Република Српска је за мене држава

A sta je to "narod"? Raja,ljuCtvo ili nacija?
Vidis, neko rece da sam ja Ciganka i ad kao takva ne bi trebalo da se javljam na forumu.
Pretpostavimo da jesam. Ciganka kojoj je vekovima Srbija jedina drzava.

Da li ja kao srpska Ciganka imam pravo da kazem neku rec o Srbima iz Bosne ili Hrvatske ili je to pravo rezervisano samo za potomke
(uglacvnom Vojvodina) casnih Srba i SrBkinja?

Ти Србе из босне треба да помињеш са поштовањем.
 
Svako ko se protivi nasim stavovima je Rom!
E, al ti lupas ili samo bezuspesno pokusavas da nekog isprovociras.
Ona se tako izjasnila a sada kaze "mi Srbi iz Srbije".

Da si stavio upitnik, jos bih i razmela, ali ti stavljas usklicnik i ja bih se samo nadovezala i rekla
da mi u Srbiji uospte ne zelimo nikakve dodirne tacke sa vama.

Mozda tebi na forumu izgleda sve malo drugacije ( u principu ovde i nema ljudi iz Srbije pa tako zamisljate da su ovi uz Panceva,
raznorazna deca uspesnih Bosanaca po Srbiji neki reper za javno mnjenje), ali ja sam stvarnost, ja znam kako dise Srbija jer
sam ja iz Srbije. Nikako vam nije naklonjena,. Nas velikI ( srpski) slikar, Mica Popovic, rece onomad ( pre dvajes ,trijes godina)
"jeblo ih veslo koje ih prevezlo". Zasto ne pravite svoju drzavu? Zasto da se ujedinjujemo? Da biste se jos vas 10.000 naselili u Beograd?

Niko ( barem ja ne znam zivog coveka, al ni mrtvog) iz Srbije i ne zna tacno gde je Banja Luka. Ne zato sto je glup, nego ga ne zanima.
 
A sta je to "narod"? Raja,ljuCtvo ili nacija?
Vidis, neko rece da sam ja Ciganka i ad kao takva ne bi trebalo da se javljam na forumu.
Pretpostavimo da jesam. Ciganka kojoj je vekovima Srbija jedina drzava.

Da li ja kao srpska Ciganka imam pravo da kazem neku rec o Srbima iz Bosne ili Hrvatske ili je to pravo rezervisano samo za potomke
(uglacvnom Vojvodina) casnih Srba i SrBkinja?

Ko je koje vere meni ne smeta ako je covek,ima boljih i casnijih roma nego sto su neki srbi,svako ima pravo na svoje misljenje i da sebe
svrstava tamo gde misli da mu je lepo ali ne na stetu drugih i to pravo nebi trebalo niko da mu uskracuje.
Dakle ja postujem tvoje misljenje ali ako se sa tobom ne slazem nije znak da te mrzim.
Narod je kolateralna steta politicara,kad oni grese strada narod ili narodi.
 
Da si stavio upitnik, jos bih i razmela, ali ti stavljas usklicnik i ja bih se samo nadovezala i rekla
da mi u Srbiji uospte ne zelimo nikakve dodirne tacke sa vama.

Mozda tebi na forumu izgleda sve malo drugacije ( u principu ovde i nema ljudi iz Srbije pa tako zamisljate da su ovi uz Panceva,
raznorazna deca uspesnih Bosanaca po Srbiji neki reper za javno mnjenje), ali ja sam stvarnost, ja znam kako dise Srbija jer
sam ja iz Srbije. Nikako vam nije naklonjena,. Nas velikI ( srpski) slikar, Mica Popovic, rece onomad ( pre dvajes ,trijes godina)
"jeblo ih veslo koje ih prevezlo". Zasto ne pravite svoju drzavu? Zasto da se ujedinjujemo? Da biste se jos vas 10.000 naselili u Beograd?

Niko ( barem ja ne znam zivog coveka, al ni mrtvog) iz Srbije i ne zna tacno gde je Banja Luka. Ne zato sto je glup, nego ga ne zanima.

A sta ti mislis odakle sam ja?!
A ti sa tvojim uslicnikom, odakle si?
Republika Srpska je za mene isto sto i Republika Srbija!
Srbi su za mene Srbi sa obe strane Drine i ja tu ne pravim nikakvu razliku! To su moja braca i sunarodnici!
 
A sta ti mislis odakle sam ja?!
A ti sa tvojim uslicnikom, odakle si?
Republika Srpska je za mene isto sto i Republika Srbija!
Srbi su za mene Srbi sa obe strane Drine i ja tu ne pravim nikakvu razliku! To su moja braca i sunarodnici!

Pa sta to mene briga? Voli ti koga god hoces, ali kakve veze to sa mnom ima.

Ja sam ti replicirala samo zato sto si tvrdio da sam Ciganka pa nemam prava da se javljam na ovim topicima.
Inace, za mene boodale i ne postoje niti ikada i citam sta pisu.
 
Au, pa zar RS nije već postala KoNtinent ??

Lupa Dodick kao i obično pred izbore, kakav kretenizam je izjava da je za Deyton a konstantno ga podriva, krši i tumači na pogrešan način, itd.

Da ponovovimo za ove Dodickove ovčice i uvjerimo ih da Dodick izmišlja i slabo tumači Deyton a i mnoge druge sporazume :

Republika Srpska nije država!


"U svojstvu konačnog autoriteta u pogledu tumačenja Daytonskog sporazuma, sukladno Aneksu 10, želim nedvosmisleno pojasniti nekoliko stvari.

Postoji samo jedna država na teritoriji BiH, a to je upravo BiH.

Ustav BiH je apsolutno jasan u tom pogledu; štoviše, ova činjenica je navedena u preambuli i u prvom stavu prvog člana Ustava.

Suverena država BiH primljena je jednoglasno u članstvo Ujedinjenih naroda 1992. godine. Ustav, također, apsolutno jasno navodi da Republika Srpska nije država, nego entitet koji je dio suverene države BiH", navodi se u Inzkovoj izjavi.

Nadalje, istakao je Inzko, Ustav BiH ne ostavlja prostora ni za kakav „suverenitet” entiteta, a entitetske nadležnosti ni na koji način nisu izraz državnosti.

"Pored toga, Daytonski mirovni sporazum ne sadrži nijednu odredbu po kojoj bi RS mogla da bude država u budućnosti.

BiH nije državna zajednica, niti je unija država. BiH je jedinstvena, suverena država čija je sadašnja unutrašnja struktura utvrđena Daytonskim mirovnim sporazumom.

Nigdje u međunarodnom ili domaćem pravu entiteti u BiH nisu definirani kao „države”.

Suprotne tvrdnje koje iznose visoki javni dužnosnici pravno su neosnovane, činjenično netačne i destabilizirajuće", naveo je visoki predstavnik za BiH.

http://www.aa.com.tr/ba/balkan/68302--valentin-inzko-republika-srpska-nije-drzava

Ode visoki prdavac u 3pm

http://forum.krstarica.com/showthread.php/571213-Ambasada-Njemacke-OHR-ima-negativno-dejstvo

Ko ce onda da vam prica pricice... :sad2:
 
Pa sta to mene briga? Voli ti koga god hoces, ali kakve veze to sa mnom ima.

Ja sam ti replicirala samo zato sto si tvrdio da sam Ciganka pa nemam prava da se javljam na ovim topicima.
Inace, za mene boodale i ne postoje niti ikada i citam sta pisu.

Prvo nisam napisao Ciganka nego Romkinja.
Drugo, nisam nigde napisao da nemas prava da pises nego da dajes izjavu kao "mi Srbi iz Srbije".
Pri tome mislim na moralno pravo.
To bi bilo kao kad bi ja na pr. otisao na nekom madjarskom forumu i javno se odrekao Madjara iz Rumunije u ime Madjara iz Madjarske.
Sve, pa taman i da zivim u Madjarskoj to bi bilo neprimereno.
 
Prvo nisam napisao Ciganka nego Romkinja.
Drugo, nisam nigde napisao da nemas prava da pises nego da dajes izjavu kao "mi Srbi iz Srbije".
Pri tome mislim na moralno pravo.
To bi bilo kao kad bi ja na pr. otisao na nekom madjarskom forumu i javno se odrekao Madjara iz Rumunije u ime Madjara iz Madjarske.
Sve, pa taman i da zivim u Madjarskoj to bi bilo neprimereno.

Ti si Rom, ne znas srpski? Zeza te ovaj akuzativ?

Nego neka sam ja i Romkinja, u svakom slucaju imam vise prava da govorim u ime Srba iz Srbije ( Romi su uzeli i religiju i imena srpska)
od nekakvh Dodikovaca.

A to sto si kao politicki korektan pa pises Romkinja ( a koja nema moralno pravo), to okaci macku o rep.
Ti si gadan rasista. Usput i nepismen.

Nego, ce navedes ti izvor gde ja rekoh da sam Romkinja?
Ili cu u svakom svom postu da pisem da si lazovcina?
 
A zasto sada Srbija? Taj referendum nikada ne bi prosao u Srbiji iz prostog razloga sto Srbe uopste ne zanima Banja Luka, Dodika
vide kao gnusnog lopova, bosanska mafija hara Srbijom, nema tu zelje za referendumom, ama bas nikakve.

Gresis u Srbiji zivi bar 1.000.000 srba poreklom sa tih prostora zato u Srbiji vecina srba je za ujedinjenje sa Republikom Srpskom.
 
Ti si Rom, ne znas srpski? Zeza te ovaj akuzativ?

Nego neka sam ja i Romkinja, u savkom slucaju da imam vise prava da govorim u ime Srba iz Srbije ( Romi su uzeli i religiju i imena srpska)
od nekakvh Dodikovaca.

A to sto si kao politicki korektan pa pises Romkinja ( a koja nema moralno pravo), to okaci macu o rep.


Ti si gadan rasista. Usput i nepismen.

Nego, ce navedes ti izvor gde ja rekoh da sam Romkinja?
Ili cu u svakom svom postu da pisem da si lazovcina?

A zasto uopste razgovaras sa ovim rasistom?
 
Zasto je rasisista?[/QUOTE
ako nisi to sama ukapirala,nema pomoci . Da ne trosim reci bez veze.

Prvo ja sam musko, jedino da se slikam ludog Milojka za avatara da to oni koji do sada nisu ukapirali
da shvete.Ako neko pokusava da deli srbe i omalovazava ih ma gde oni ziveli i ja sam protiv toga to nije rasizam.
 
Nemaš ti prava da govoriš u ime Srba iz Srbije jer iza tebe ne stoji ni jedan glasač.

U svakom slucaju, mnogo, mnogo vvise od tebe, a i situacija mi je jasna, za razliku od tebe i Dodika.
Ziv covek u Srbiji ne zeli zajednicu sa vama, vec nas 70 godina yebete u mozak, pa je sada dosta.

Zasto ne pravite samostalnu drzavu?
 
Ti si Rom, ne znas srpski? Zeza te ovaj akuzativ?

Nego neka sam ja i Romkinja, u svakom slucaju imam vise prava da govorim u ime Srba iz Srbije ( Romi su uzeli i religiju i imena srpska)
od nekakvh Dodikovaca.

A to sto si kao politicki korektan pa pises Romkinja ( a koja nema moralno pravo), to okaci macku o rep.
Ti si gadan rasista. Usput i nepismen.

Nego, ce navedes ti izvor gde ja rekoh da sam Romkinja?
Ili cu u svakom svom postu da pisem da si lazovcina?

Posle ovog "razgovora" tvoje misljenje o Srbima sa obe strane Drine je sada potpuno nebitno. :bye:
 
U svakom slucaju, mnogo, mnogo vvise od tebe, a i situacija mi je jasna, za razliku od tebe i Dodika.
Ziv covek u Srbiji ne zeli zajednicu sa vama, vec nas 70 godina yebete u mozak, pa je sada dosta.

Zasto ne pravite samostalnu drzavu?

Nemaš ti nikakva prava da govoriš u ime Srba. Kao što nemaju ni Kur*e u crnom. Izadji na izbore sa tom pricom pa vidi kako ces proci. Proci ces kao Ceda.

Pravimo samostalnu drzavu. Srpsku državu. Odakle ti uopste ideja da ce stranci ubrzo dozvoliti ujedinjenje Srpske i Srbije. A za ujedinjenje cemo imati referendum, kao sto je normalno.
 

Back
Top