Кремљ: Срби су заслужили поштовање, посебно Република Српска и Додик

A kad nije bilo tako?
Kad nisu koordinisano vežbali Hrvati, Šiptari i muslimani iz BiH?
Šta ti tačno imaš nama ovde da izmudruješ što svima odavno nije jasno, a posebno Srbima prečanima?
Šta si ti umislio? Ti si neki super načitan lik pa si samim tim i neko ko kapira bolje od drugih koji su na svojoj koži osetili sve te sprege i spletke?

Ne trebaš ti Srbima iz RS da pričaš šta će da im se desi.
Znaju oni mnogo bolje od tebe šta im je činiti.

Ti nisi tupav ali jesi ostrašćen u nekim svojim mržnjama. A malo te i vozi narcisoidnost kao mnoge ovde.
Nije ovaj forum propao Mističe samo zbog loših rasprava već zbog vas narcisoidnih koji ne umete da vodite raspravu bez vređanja.

Jeste, najbolje je da sednemo i pokrijemo se ušima i da čučimo u ćošku jer, zamisli, napašće nas.
Kao da do sad nisu ''n'' puta to uradili i kad smo bili najkooperativniji.
Uči malo istoriju, postojala je ona i pre Drugog sv. rata.
Da si je učio, ne bi tako šamarao defetizmom i toretisanjem.
Колега Мистик озбиљно прети да пређе на аутошовинистичку страну.
 
Колега Мистик озбиљно прети да пређе на аутошовинистичку страну.
Kolega Mistik iz nekaog razloga mrzi Srbe preko Drine.
A to malo uvija u oblandu o brizi, a malo je otvoren.
Nesvestan da je i sam žrtva titoističke propagande, a toliko tupi o istoj.
 
Kolega Mistik iz nekaog razloga mrzi Srbe preko Drine.
A to malo uvija u oblandu o brizi, a malo je otvoren.
Nesvestan da je i sam žrtva titoističke propagande, a toliko tupi o istoj.
Приметио сам. Стално убацује у причу како су шесте личке уништиле некакву ,,светосавску елиту" у Србији која, заправо, није у то време ни постојала.
 
Приметио сам. Стално убацује у причу како су шесте личке уништиле некакву ,,светосавску елиту" у Србији која, заправо, није у то време ни постојала.
Pritom ne zna ili namerno zaboravlja da je ta šesta lička imala u svom sastavu , kad je krenula ka Srbiji, jedba 1500 vojnika. Usput ih je ko zna koliko izginulo, a ostatak do pune cifre kasnije je dopunjavan iz Srbije. Od Zlatibora, Milanovca, Valjeva...ona se suštinski samo zvala ''šesta lička'', a Ličana je u njoj bilo jedva par stotina. Ako se ne varam, oko 400 ih je bilo inicijalno, toliko iz Bosaske Krajine i oko 300 Dalmatinaca...kad je došla u Srbiju, najviše je u njoj bilo Srba iz Srbije.
I neće me mrzeti da ponovim 1000 puta.
Politički komesar šeste ličke je bio Dragoslav Mutapović. Čačanin.
Šta je taj radio u Lici osim što je ideološki usmeravao taj narod tamo koji je ostao bez kompletne podrške?

Što se svetosavske elite tiče, da, u pravu si. Cela vlada je bila jugoslovenska. Izjašnjavali su se kao Jugosloveni.
 
Što se svetosavske elite tiče, da, u pravu si. Cela vlada je bila jugoslovenska. Izjašnjavali su se kao Jugosloveni.
И сам врх Дражин су били Југословени и, добрим делом, масони.

И онда је то некаква ,,светосавска елита" за којом кука Мистик. Јес како да није.

Све остало тачно. :ok:
 
И сам врх Дражин су били Југословени и, добрим делом, масони.

И онда је то некаква ,,светосавска елита" за којом кука Мистик. Јес како да није.

Све остало тачно. :ok:
Da, evo i od ovog Pavlovića koji je bio u MI, deda je bio mason, a posle šef komunista Beograda.
Bio je predratna elita, Mistikova, svetosavska.
 
Da, evo i od ovog Pavlovića koji je bio u MI, deda je bio mason, a posle šef komunista Beograda.
Bio je predratna elita, Mistikova, svetosavska.
Управо тако.

Та прича о доброј предратној,па још ,,Светосавској" елити по мени је само чиста романтика, ништа више.
 
Тачно. Чак су и муслимани, који се боре против сатанизма, као рецимо Јеменски Хути, наши савезници.

Duh pokojnog Homeinija je jos ziv u srpskim patriotskim njedrima, ua Amerika, cionisti, i onaj diktator MBS!
 
Duh pokojnog Homeinija je jos ziv u srpskim patriotskim njedrima, ua Amerika, cionisti, i onaj diktator MBS!
Жив је у недрима муслимана који бране своје земље од америчких ционистичких агресора и окупатора.
 
Жив је у недрима муслимана који бране своје земље од америчких ционистичких агресора и окупатора.

Другосрбијанска мука, не зна више како да опљуне Србина... :kafa:
 
Dobro poredjenje.

I Gandi je ubijao Zulu plemena po Africi na strani engleskih kolonizatora, pa posle postao patriota.

Od slugerisanja zloj Trilaterali do patriote, isto kao Dodik
Gospodin Dodik nikoga nije ubio.Gospodin Dodik jeste duša Bosne.
 
Dodik jeste дошао на крилима Америке, али је структура у РСрпској услед рата већ била промењена, тако да је било доброг прочишћења титословена и југословена, за разлику од Србије.

Да ли треба рећи да би и нама требало једно прочишћење...
 
Dodik jeste дошао на крилима Америке, али је структура у РСрпској услед рата већ била промењена, тако да је било доброг прочишћења титословена и југословена, за разлику од Србије.

Да ли треба рећи да би и нама требало једно прочишћење...
R.Srpska je toliko dobro prociscenja, da i dalje zavise od budzeta Republike Srbije i crnih fondova nase Sluzbe, pa njihovi vladari tamo moraju da se slihtaju ovim nasim izdajnicima i slugama Trilaterale i Zapada.

Mnogo je dobra to stvar ja sam slobodarski protiv zapada, ali me zapade finansiraj.
 
šta je srpsko Putin oteo? ništa

Sa druge strane zapad nam je oteo teritoriju i resurse vredne hiljade milijardi

Не може он да скапира да нема западних вредности без западног интереса.

ДругоСрбијанер једино не зна где је ту српски интерес
 

Back
Top