Milioni ljudi u opasnosti - održan tajni sastanak. Imaju užasan plan

Sirenje naseg (otrovnog) uticaja!

Cuo sam vec par prica - dodje neki direktor stranac ovde sa Zapada, kazu nasi ga pokvare za 6 meseci - muvacina, izvlacenje para itd, otvore mu vidike. :mrgreen:

Постали су сисице...од Американаца, то су им господари.

Ако ће они да се угледају на своје робове Србе, а не на своје господаре Амере, онда су у тешкој пропасти и декаденцији
 
Ponavlja se 1905. i pacovi moraju da se brane....pomoći će im engleska i ostale evropske monarhije postavljanjem merdevina da mogu da skoče na komšije....

И ви деца комунизма сте мртви, као и Немци ... никаква култура иза вас није остала... осим у мртвим музејима ... :hahaha:
 
Постали су сисице...од Американаца, то су им господари.

Ако ће они да се угледају на своје робове Србе, а не на своје господаре Амере, онда су у тешкој пропасти и декаденцији
To je Dragas najboje opisao - Zapad je na prvom mestu DUHOVNO mrtav, odatle je krenuo sav ostali raspad i trulez.

Samo nismo ni mi daleko, i hitamo ka tom Zapadu (mislim na kopiranje njihovih svetonazora, ne politicki - u sustini to se svodi na Novac je Bog a ja, pojedinac, hocu sve i hocu sad, po mogucstvu bez ikakvog truda) prilicno brzo.
 
И ви деца комунизма сте мртви, као и Немци ... никаква култура иза вас није остала... осим у мртвим музејима ... :hahaha:
Ne lupaj mistik....Iza nas je ostao deset puta bolji svet, od pacifizma do tehnologije, sad ste u robovlasničkom društvu samo zbog nas Srba....
 
Ne lupaj mistik....Iza nas je ostao deset puta bolji svet, od pacifizma do tehnologije, sad ste u robovlasničkom društvu samo zbog nas Srba....

Иза Вас и 1944.г. није ништа остало, као скаквци сте.

Требало би да схватиш, да се вас случајних комунистичких Срба, ваши преци гаде и стиде.

Ви сте брука светосавља и српства

Историја вас неће опрати
 
Иза Вас и 1944.г. није ништа остало, као скаквци сте.

Требало би да схватиш, да се вас случајних комунистичких Срба, ваши преци гаде и стиде.

Ви сте брука светосавља и српства

Историја вас неће опрати
To je baš jadno, dečače...možeš ti bolje ako se potrudiš...
 
Далеко смо ми од Немаца
али петина Београда би стала,
када бисмо протерали Индусе који возе неке линије ГСПа.

А цео Београд би стао
када би шофери аутобуса и трамваја били само Београђани !
a kad bi mi ostali bez crnogorci, sve one vile na Dedinju i Senjaku zarasle bi u korov................a mi ostali bez vlade, ambasadora, direktora,.........pa i presednika.
 
ima i gore..........znam neke koji su svoju decu zadnjih godina poslali u ameriku.
Ajd, onaj hitlerov rat bio pre 80 godina al ovo sa amerikom bas taze.........a opet, nekima ne smeta da im deca odlaze u ameriku i tamo, svojim radom, pomazu americka ubijanja dece po svetu. Ako nista, bar imaju toliko pameti da razlikuju zlo od dobrog..............za to im ne treba veci IQ od 30, al izgleda da je njihov IQ daleko ispod 30.
 

Back
Top