Opozicija ide u Brisel na sastanak sa Evropskom komisijom, sve je bliža međunarodna istraga

Po drzavu tj. vlastodrzce da, ali po gradjane ne, nama donosi samo dugove.
Јеси ли стварно погледао шта тај програм све предвиђа? Хајде реци, зашто међа ничег доброг за грађане?

Ко да смо само ми у дуговима, свуд је тако, Друг Чаушеску је једино успео да врати дугове и сети се како су га мамонисти убили.
 
И зЛобица је тако прич’о па је црк’о к’о пацов у туђем затвору. ;)
Зато јер је био превише хуман према народним издајицама који си га послали у Хаг.
Данас је друга ситуација. ;)
 
Наравно. Јавиће у централу ,,Соко се јавља, стока је у кафани. Соко улази". :D

И све уз пригодну глазбу што се подразумева..
Зато јер је био превише хуман према народним издајицама који си га послали у Хаг.
Данас је друга ситуација. ;)

Он и ацо УЛТИМАТ ПАТРИјОТС!
 
Јеси ли стварно погледао шта тај програм све предвиђа? Хајде реци, зашто међа ничег доброг за грађане?

Ко да смо само ми у дуговима, свуд је тако, Друг Чаушеску је једино успео да врати дугове и сети се како су га мамонисти убили.
Orban je vratio odavno
I pokazao mmf-u izlaz
 
Хтео сам рећи управо оно што сам написао- издајници и страни плаћеници.

Ja ipak mislim da si napravio typo grešku i da si zapravo mislio na patriote rodoljube. Evo kako treba da bude:

Izdajnici i strani plaćenici - oni koji nas zavađuju sa zapadom, gde su naši prirodni saveznici, gde su svi Srbi i gde je ekonomska saradnja. Oni koji šire mržnju, guraju nas u siromaštvo, ratove i izolaciju i zbog kojih gubimo teritorije i beže nam ljudi (a beže na zapad, baš čudno).

Patriote rodoljubi - oni koji bi da sarađuju sa zapadom, žele da rešavaju probleme ne da beže od njih i teže da budemo deo kolektiva koje čine moderne uređene demokratske države sa visokim standardom, ljudskim slobodana i odličnim uslovima za život.
 
Ja ipak mislim da si napravio typo grešku i da si zapravo mislio na patriote rodoljube. Evo kako treba da bude:

Izdajnici i strani plaćenici - oni koji nas zavađuju sa zapadom, gde su naši prirodni saveznici, gde su svi Srbi i gde je ekonomska saradnja. Oni koji šire mržnju, guraju nas u siromaštvo, ratove i izolaciju i zbog kojih gubimo teritorije i beže nam ljudi (a beže na zapad, baš čudno).

Patriote rodoljubi - oni koji bi da sarađuju sa zapadom, žele da rešavaju probleme ne da beže od njih i teže da budemo deo kolektiva koje čine moderne uređene demokratske države sa visokim standardom, ljudskim slobodana i odličnim uslovima za život.
По твојој логици, они који су за независно Косово, за Србију у НАТО, за санцкије Русији, за одрицање од Републике Српске - то су за тебе патриоте, јел тако?
 
По твојој логици, они који су за независно Косово, за Србију у НАТО, за санцкије Русији, за одрицање од Републике Српске - то су за тебе патриоте, јел тако?

Ne baš... nego obrnuto.

Mi smo Kosovo izgubili upravo zbog zameranja zapadu, niko nas nije terao da se inatimo. Već sam rekao da inat ne vraća teritorije, već pametna politika.

Republiku Srpsku smo na putu da izgubimo na isti način, evo Dodik ide na "istok" po podršku za otcepljenje. Dakle, katastrofa u najavi.

U NATO treba da idemo naravno, tamo su sve moderne demokratske uređene države i sve naše komšije. Nismo gubavi, što bi bili izolovani.

A sankcije Rusiji, jbg, to je zajednička EU politika, znaš kako to ide, kako većina odluči. Možemo u njihovom parlamentu da glasamo protiv ako će ti biti lakše. Ali na kraju se uradi onako kako većina odluči. Ne bi bilo loše da obnoviš gradivo iz demokratije ;)
 
nisam bas ubedjen da ih "ne ferma ni 2%" :think:

51216257_2078017745570761_3456106835302416384_n.jpg

ГНУСНЕ ЛАЖИ ЗАПАДНЕ ПРОПАГАНДЕ! ;)
 
Da li bi smo mogli da pretpostavimo da čoveka možda prosto nerviraju Drugosrbijanci i titoisti iz Dilasovog okruženja? Možda prosto ima ljudi koje ozbiljno živcira to što Đilas nikako da se odredi prema Kurtijevim štovateljkama Mariniki i Nataši Kandić?

Mislim da bar polovina ljudi koja ovde javno podržava AV ili se pravi da ga podržava uopšte nije glasala za njega nego to radi iz revolta prema ljudima kojima je svejedno što se Đilas pravi slep na razne patriJote iz susedstva? Ako su Drugoj Srbiji u borbi sa “srpskim nacionalistima” saveznici nacionalisti iz susedstva onda nek se ne ljuti i na ovakve stvari, možda neko ne želi da bude slep na šovinizam iz okoline?
Klasično radikalsko lupetanje gde AV ima tapiju na patriotizam i ako je tom mrskom Kurtiju koji mu je navodni arhineprijatelj predao sve živo samo slepac to ne vidi
 

Back
Top