Microsoft

Pa ja ne koristim odavno klasičan HDD za sistem.
To ja za vas pišem da se ne mucite.
Vidite kako radi android brzo, e pa tu vam je isto nand tehnologija...
Zamisli kako bi se to vuklo da je na hdd-u nekom očajnom...
Iskreno samo malo mučni glavom.
Prolaze godine a ti ćeš sve više kukati kako je w10 očajan ali na tvom HW 😆
Čak sam turio ssd i u tom netbook-u koji ima Malte ne vrednost kao taj ssd.
Jbg.
SSD everywhere 😀

I Android je mnogo OPTIMALNIJE napisan?
Zatim, Ja neću da menjam WC-školjku kada se proizvođačima školjki digne ona stvar, nego kada JA HOĆU da je MENJAM!
 
Kada već pitaš: Moj komšija koristi neko Android govance, a Win10 koristi jedino kada treba nešto da skenira! I kako ga retko uključuje, nakupi se apdejta pa prođe i SAT vremena dok sve to odradi, a njemu treba MINUTA da skenira neki hebeni komad papira! :super::super:
A što ne skenira na Androidu kad mu je Win toliko loš?

A da, ne radi skener. :lol:
 
I Android je mnogo OPTIMALNIJE napisan?
Zatim, Ja neću da menjam WC-školjku kada se proizvođačima školjki digne ona stvar, nego kada JA HOĆU da je MENJAM!
Jel jeste? Sta misliš ?
Vidi koliko zauzima samo sistem.
E onda pomisli na one koji uzmu telefon sa 16GB interne memorije. 😆 Tuga

Screenshot_20200217-134200.png
 
Foske, gledaj i čudi se :per:


Samo ti nikako da ga nateraš da radi kod tebe, ovaj lik čak i drajvere modifikovao samo da radi ova Lumia sa full w10 :aha2:
?? Kome god da sam instalirao Win10, prvo traži da mu maknem sve te gluposti sa Start menija! Jedino je pametno da na desni klik lakše i brže dođeš do 'sistemskih' postavki! Ostalo je trač, truć, treć.....
 
Ma ne! Jedino sam zaključio: Majkrosoft bi trebao kupiti patentna prava za Android i to implementirati na PC-mašine! Vidi se da oni nisu dorasli tim stvarima! :zcepanje: :zcepanje:
?? Kome god da sam instalirao Win10, prvo traži da mu maknem sve te gluposti sa Start menija! Jedino je pametno da na desni klik lakše i brže dođeš do 'sistemskih' postavki! Ostalo je trač, truć, treć.....
Ćuti dobro je da možeš da ukloniš haha.
 
проблем је у томе што РЕАЛНО ти то не треба у животу - само ти троши време на глупости и одвлачи пажњу на још глупље ствари
mozda ces se zacuditi ali ja dosta stvari radim preko telefona..na prvom mestu vrsim emulator aplikacija.
 
Win 10 krade podatke. Ne mozes ni one reklame da sklonis. Pucaju im update i. Evo skorasnji je brisao podatke sa desktopa, pre njega prazan start. Kazu zbog pada servera. Sta ima on da se konektuje na njihov server kada hocu lokalnu pretragu... Strasno. Da nisam vezan za neke aplikacije koje nisu podrzane na linuksu odavno bih rekao do vidjenja. A i to ce se uskoro desiti.
 
Win 10 krade podatke. Ne mozes ni one reklame da sklonis. Pucaju im update i. Evo skorasnji je brisao podatke sa desktopa, pre njega prazan start. Kazu zbog pada servera. Sta ima on da se konektuje na njihov server kada hocu lokalnu pretragu... Strasno. Da nisam vezan za neke aplikacije koje nisu podrzane na linuksu odavno bih rekao do vidjenja. A i to ce se uskoro desiti.
Pa ceo search enigine radi preko Binga i daje hibridne rezultate ako nisi znao.
Zato nije radilo kako valja.

Jbg free w10 , sta si hteo :mazipsa:
 
Pa ceo search enigine radi preko Binga i daje hibridne rezultate ako nisi znao.
Zato nije radilo kako valja.

Jbg free w10 , sta si hteo :mazipsa:
Pa da, i zato je taj sistem postao sprdnja. Hajde za regularne korisnike je manje vise sve jedno, to rade i mobilni softveri, ali kada je u pitanju zastita i velike kompanije... Bice zanimljivih narednih nekoliko godina.
 

Slične teme


Back
Top