Quantcast

Microsoft

openbox

Ističe se
Banovan
Poruka
2.401
Sta da ti kazem ... sve ti je danas u IoT fazonu.
не мора да значи - мисилм да полако губе нит ти што хоће иот... јер народ се полако буди.
погледај на улици ретко да видиш некога да држи мобилни на ушима углавном га држе испред уста као микрофон или са слушалицама...

Commie

Buduća legenda
Poruka
41.725
не мора да значи - мисилм да полако губе нит ти што хоће иот... јер народ се полако буди.
погледај на улици ретко да видиш некога да држи мобилни на ушима углавном га држе испред уста као микрофон или са слушалицама...
Otrcane fraze , lol.

To za sluske je neki gay trip ... naime navuku slusalice sa mikrofonom prikace na telefon uredno i drze telefon i kao pricaju u mic od telefona ... :hahaha:

IOT vec vlada.

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.205
Ne paranojisi , malo je to skuplja oprema :per:
Nije to za Srbsko podrucije , gde donirani skener zajebu nestrucni priuceni lekari da bi trcao privatno da odradis snimak.
?? Skuplji Windblowsi ( :zcepanje:) , nisu gore M$-poluproizvodi, dobri AV programi ili nešto treće? Čuo si kako je prošao eksperiment implementacije Windblowsa za upravljanje i kontrolu sistema američkog ratnog broda? :zcepanje::zcepanje:

openbox

Ističe se
Banovan
Poruka
2.401
Aee.. A zamisli frke kada hakeri slučajno ili namerno ulete (i) u tu medicinsku IoT opremu? Mengele će biti mala beba za njih!
можда могу већ да улете у вајфај интернет модеме које има свака кућа и ту да емитују шта хоће у коме дому хоће.
(ово би било пре 5 година параноја данас је стварност)
Marketing protiv osnovnih nacela dizajna, kvalitet, ergonomija, funkcionalnost i td...
100% ту још додај политичаре и ето несносног система!

све више мислим да ћу да се прогласим Амишем или ћу да оснујем њихов огранак!

Commie

Buduća legenda
Poruka
41.725
можда могу већ да улете у вајфај интернет модеме које има свака кућа и ту да емитују шта хоће у коме дому хоће.
(ово би било пре 5 година параноја данас је стварност)

100% ту још додај политичаре и ето несносног система!

све више мислим да ћу да се прогласим Амишем или ћу да оснујем њихов огранак!
Nije ni pre 5 godina bila paranoja niti išta novo pišeš.
Zato se i plaća hakerima da bi MS,Google i ostali zakrpili sistem tj da bi znali gde su im sistemi šuplji.
Pa onda par pametnih kaže kako nije pametno ažurirati sistem 😆

openbox

Ističe se
Banovan
Poruka
2.401
Pa onda par pametnih kaže kako nije pametno ažurirati sistem 😆
нису ажурирали, да су хтели да ажурирају држали би хр..
направили су нови систем - што је врло далеко од ажурирања..
проблем је што данас када кажу "ажурирање" мисле на шпијунажу - али доће и томе крај као и свакој другој људској пакости

Commie

Buduća legenda
Poruka
41.725
нису ажурирали, да су хтели да ажурирају држали би хр..
направили су нови систем - што је врло далеко од ажурирања..
проблем је што данас када кажу "ажурирање" мисле на шпијунажу - али доће и томе крај као и свакој другој људској пакости
Jok drzali bi Windows 1.0 a ne XP :lol:

openbox

Ističe se
Banovan
Poruka
2.401
тек је 98ца била "нешто" оно пре тога су се учили да програмирају
ствар је што је после 7це алат звани оперативни систем почео толико да отежава и онемогућава рад да је претходни ос остао бољи...

bmaxa

Ističe se
Poruka
2.891
Ne znam kako to... moji programeri svi imaju po dva IPS monitora, SSD diskove, ergonomske stolice i tastature, pikado za opuštanje, sofu da prilegnu kad su umorni... mislim da si odabrao pogrešnu firmu, šta da ti kažem... reci administratoru da ti reši problem i stavi brzi disk, šta misliš o tome? :think:
Znas kako, ne gledam ja to, nego mrzim open space i kratkorocne firme.

bmaxa

Ističe se
Poruka
2.891
Kakvo sad guglanje ako se ti konkretno zalis ? ;)

Prikazi dokaz , ubedi nas da je to kako tvrdis a ne izmisljotina.

130GB ne upise ni kada instalira sistem ... vozaj nekog drugog sa tim fantazijama :lol:
Toliko ces toga naci o problemima sa Win 10, da samo slepac ne bi mogao da vidi.
A 130GB je upisao bez problema. Prvo nijedan operativni sistem ne razmatram dok
ne pogledam prvo u virtualci sta radi. Drugo Win 10 stavi na HDD pa ces itekako da
osetis sta je gusenje masine. Sta mislis to nije opste poznata cinjenica?
Mislim sta mislis zasto se toliko gusi sa HDD-om? Zato sto upise par gigabajta?

Commie

Buduća legenda
Poruka
41.725
Druže mani prazne priče, da toliko upisuje svaki put do sada bi već imao par HDDova koji su mrtvi ili bi im bio heath na 50% u najboljem slučaju.
HDD je sam po sebi prevaziđena tehnologija, npr uporedi ga samo sa SSDom i vidi r/w performanse.
Koliko radiš imao si da kupiš jedan ssd do sada pa da se upoznala sa time...
Dakle prikaži nam više taj upis... izgleda ti samo upisuje a ne briše jel... 😆
Jel ti treba tutorial? 😆

I stavljao sam na HDD toliko instalacija win 10, eto kod sestre radi ltsb kao pesma na hdd-u iz 2006 god.
Sporiji je boot, otvaranje programa ...u odnosu na ssd.
Sve ostalo radi normalno.

Poslednja izmena:

Commie

Buduća legenda
Poruka
41.725
E ne ne svaki put. To sam jednom samo video. No kako god, kada ne gasis masinu to drljanje
po disku obavlja posle radnog vremena :P
Verovatno i kada ti je ugašen komp.
Eee trololo si za desetku.
Salim se , ti samo izmisljasš.
Jer da si imao taj problem ili ga imaš i dalje od kada bi napravio SS da likuješ.

Commie

Buduća legenda
Poruka
41.725
Linkovao bih nesto sto je retkost, pa treba dokaz. Dokaz za ono sto
i slepac vidi nije neophodan.
Sem tebe to još niko nije video.. :(
U virtualni tii upisuje 130GB ali na čemu svega ti...
Nisam skoro video tako neki biser.
Izgleda je to neka magična cifra.

Samo ti nama to pokaži jer smo mi slepci pa ne vidimo , zato imamo tebe da nas upozoris.
😆

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.