Metal Hammer - UKINUT ! ! !

maja cmicak:
Stvarno ukinuto:shock: Pa ja trzila da kupim i na svakoj trafici mi kazu rasprodali smo ovaj broj
Pa sta sad da citam bravo girl


Pa da... To ti je isto...
isti koji finansiraju bravo gril, isto finansiraju i metalhammer...

U sustini metalhammer ti je drugacija verzija bravo girl-a

Jedini pravi metal casopisi su kod nas bili Cao, HM majstori i hard metal , mada on nije bio na srpskom al se kod nas prodavao...kolko znam...
 
ma dajte, svet o priestima??????? ma daj, prije cu dopustiti da me pokopaju duboko u pojam, nego da to vidim golim ocima (ili kroz sociva, ali ipak...). tu bi bilo oni su takvi oni su onakvi...
a iskreno mislim da ovi bendovi prave manje skandala i s....a....
dakle, sto je istina, istina je, ja jos uvijek...pjacem...
 
Samo mogu da kazem da mi i nije drago sto je Metal Hammer ukinut iz razloga sto je to bio jedini metal casopis kod nas (ali licno su ga shvatali samo pocetnici u metal muzici), posle famoznih rock expressa, metal expressa i explosive-a koji je trajao citava 2 broja.
Bez uvrede, ali Metal Hammer je bio retardiran. Pocevsi od pisma citalaca, prve stvari na koju se nailazi, do 13 pitanja poznatim licnostima (koje su poznate samo urednicima, kapiram).
Dalje, recimo, sta mi je fascinantno jesu njihove klasifikacije, kao, 25 najboljih gitarista...da da da. Tu listu kad sam video smejao sam se. Realno, umro sam od smeha. Takav pacenicki odnos jednih profesionalaca prema muzici je zaista nehuman i zahteva istrazivanje, jer, ja ne znam ko je pravio tu listu, medjutim cuo sam da urednici daju takve clanke mladjim narastajima metal hammera, koji su, eto tako, kompetentni da pisu clanke u novinama.
Sledeca stvar, takodje molim, BEZ UVREDE osobama koje slusaju i koje su poklonici, ali: Od kada su Korn i Slipknot METAL? Ne slusam doticnu muziku jer mi ne prija zvuk ali cinjenica je da osobe poput urednika koji su zagrizeni fanovi Metallice, kao i vecine metal scene 80-tih, nisu bas radile svoj posao kako treba. Takodje je bilo mesta za EMO punk, odnosno, razne americke tripove koji ne zasluzuju da budu u jednom velikom casopisu.

Eto, toliko od mene, a ja se iskreno nadam da ce Metal Hammer ponovo poceti sa radom, u skorije vreme, sto je pre moguce! :)
 

Back
Top