Metal Hammer - UKINUT ! ! !

sto se tice prvog paragrafa, totalno se slazem, nisam nikakav ekspert za metal, tako da neke stvari ne mogu da komentarisem, ali zar nije malo nezahvalno praviti listu najboljih ovih ili najboljih onih?

uz to, ne mogu da se slozim da slipknot i korn nisu metal
 
Jesu, naravno, kao sto su, recimo, na 25 najboljih albuma svih vremena pre nekih savrsenih albuma na sedmo mesto stavili bend Mastodon i album Leviathan, bend za koji bas i nisam cuo pre toga, a kad sam skinuo da poslusam samo sam jedno rekao "haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"...
Ja zaista ne znam ko sastavlja te liste jer su pre svega liste subjektivne, objektivno se na taj nacin ne moze razmisljati. Jedino da su sproveli anketu medju metalcima sirom sveta pa da su sve to objavili, mozda bi to bilo malo realnije, zajednicki glasovi, medjutim, ne verujem da je to ikada bilo vrsheno.
 
Lepo je to sto svi zalite za Metal Hammer-om, ali ako vam je stvarno stalo da citate neki metal casopis pocnite nesto da radite povodom toga, a ne samo da kukate. Zato se metal casopisi i gase.. te skupi su, te ne valjaju txtovi, te ove grupe ne spadaju u metal, te ovo, te ono... Nikad zadovoljni!

Mozda ovaj prostor i nije pogodan za metal muziku, jer casopisi samo nestaju... kao sto se ugasio i nas najbolji metal casopis Metal Express, koji je iznikao iz jos boljeg Rock Expressa i to je mnogo veca steta nego gashenje Metal Hamera.
 
ma sve se moze i oprostiti ali reign in blood najbolji album u posljednih 20 godina.Stvarno mi nikako nije jasna njihova opsjednutost slayerom.pa u svaki broj onaj KERy KING.Josh kad sam ga vidio na cetvrom mjestu najboljih gitarista uzass.mislim gitarista slayera odmah iza velikana kao sto su page,iomi, murray strasnoo,pa onda oni debilni clanci ne znam ni sam......najbolja metal brada,pa najsmjesniji metalci....uzas ,pa onda kao kery king je pravcati metalac komplet je istetoviran i ima tetovazu god hate us all....pa onda lacuna coil,u redu ima i ona fanova ali je li moralo u svakom broju u picq materinu.takodje nisam primjetio ni da u 20 najbolji albuma ima neki albuma od heavy metal velika King Diamonda,a ima npr.system of a down ili korn ....i tako bih mogao do sjutra...
 
Sve je to stvar licnog ukusa, bilo bi (koliko-toliko) ok da kazu "po nasem misljenju" ili da autor naglasi da je to njegovo misljenje, a ne da svaku glupost generalizuje na ceo svet. A kako je sve to individualna stvar, NEMOGUCE je napraviti BILO KAKVU listu najboljeg bilo-cega. Glupo je i pokusavati, a kamo li zvucati toliko samouvereno kao oni
 
vangelistexas:
Bez uvrede, ali Metal Hammer je bio retardiran. Pocevsi od pisma citalaca, prve stvari na koju se nailazi...
Nemoj,brate,moramo i mi nechemu da se smijemo...
Imam 7 godina i slusham metal otkad znam za sebe. Treba da pishete o pravim metal bendovima,kao shto su The Rasmus,Limp Bizkit,Linkin Park,Blink 182 itd. 666 mrachnih pozdrava iz pakla shalje vam Lord Nekkrogr1m.
 
Pa ne mozemo po necemu da pljujemo instinktivno? :) Pre svega moramo da analiziramo to sto pljujemo da bismo imali argumente za tako necime, mada to zaista nije bitno u ovom trenutku. Jednostavno, casopis je ugashen iz tih i tih razloga i kraj. Jbg.
BTW Kupujte Metal Sound (free advertising) :) :) :)

blastmaster:
Sve je to stvar licnog ukusa, bilo bi (koliko-toliko) ok da kazu "po nasem misljenju" ili da autor naglasi da je to njegovo misljenje, a ne da svaku glupost generalizuje na ceo svet. A kako je sve to individualna stvar, NEMOGUCE je napraviti BILO KAKVU listu najboljeg bilo-cega. Glupo je i pokusavati, a kamo li zvucati toliko samouvereno kao oni

Upravo :)
 
vangelistexas:
Pa ne mozemo po necemu da pljujemo instinktivno? :) Pre svega moramo da analiziramo to sto pljujemo da bismo imali argumente za tako necime, mada to zaista nije bitno u ovom trenutku. Jednostavno, casopis je ugashen iz tih i tih razloga i kraj. Jbg.
BTW Kupujte Metal Sound (free advertising) :) :) :)



Dakle, novine se citaju da bi imalo sta da se pljuje, a ne zato sto vas zanima muzika?

Ako nesto ne valja sto jednostavno ne prestanete da kupujete, pa da se loshe stvari na vreme sklone sa kioska, pre nego sto zatruje mladje koji dovoljno ne znaju o metal muzici i sta spada u istu.

Isto se desava i sa odredjenim televizijama. Svi pricaju kako je shund, kako je kich, a svi i dalje gledaju i "pljuju".
 
ne ne, ushtipak, nisam mislio da treba pljuvati po svemu ali o tome je bilo reci. Naravno da je MH imao pozitivnih strana, i to bas dosta, kod kojih sam se sa vremena na vreme jako odusevljavao, niti zelim da pljujem metal hammer ali dosta je tu bilo gluposti...jednostavno kupi se par brojeva pa shvatis i sam da li zelis da ga citas ili ne. Ja imam MH od prvog broja i redovno sam ga uzimao jer, meni licno nije smetao, odnosno, ono sto mi je smetalo, propustio sam, i to je to.
 

Back
Top