Mesec sinoc

ma ok sprdnja, ali znam sta sam video (tj. nisam)
a nisam pio nista

i sad sam vec 25 sati u wtf raspolozenju ?!

ono - vide se cak i tragovi aviona po nebu, nema oblaka nigde, a mesec u sat vremena - nestao
 
Ako je ovaj video у цитату доле истинит, онда је ова тема озбиљнија него што изгледа. Ма колико научним догмама препарираним умовима било несхватљиво све оно што није у складу са званичним нам, утувљеним "истинама" о свету око нас:

IZNAD NAS JE – SAMO HOLOGRAM !

Kvar na matrici : oblaci prolaze iza mesečevog holograma. A gde je mesec zaista ?

Pogledajte neverovatan snimak

Video traje 17 minuta, međutim treba pogledati samo prvih 6 minuta, jer se isti snimak ponavlja još dva puta .

Ukratko, tekst iz priloženog videa, kaže: "Ovo je originalni video. Snimak dokazuje da je mesec hologramska slika i da je ( prolazi ) ispred brojnih oblaka i nalazi se na visini od otprilike 5000 fita = oko 1,6km ). I ovi oblaci su takođe hologramski. U stvari celo nebo nije ništa više od ogromnog holograma i... sve je to LAŽ !!! Ovaj video razotkriva celom svetu najveću laž u kojoj živimo !!! Probudimo se za Istinu ! Počnite da postavljate PRAVA pitanja, počevši od sebe.


 
Ako je ovaj video у цитату доле истинит, онда је ова тема озбиљнија него што изгледа. Ма колико научним догмама препарираним умовима било несхватљиво све оно што није у складу са званичним нам, утувљеним "истинама" о свету око нас:

Ovo je ocigledno fotomontaza!
 
Ovo je ocigledno fotomontaza!

Како знаш да је фотомонтажа и то још "очигледнa"? Зашто би то било фотомонтажа а рецимо ово сигурно, апсолутно не ????!!!:

astronaut_free_flight_above_earth.jpg


Ово бих и ја могао да направим у фотошопу, али то је објавила НАСА!!! Што значи да је то истина и да то није "очигледна фотомнотажа" јел тако?.

Док је онај снимак месеца нешто друго, зато што је у супротности са утувљним ти догмама о свету и животу. Ето зато је то за тебе "очигледна фотомнотажа".

Можете ли ви мислити мало изван шаблона стада? Изван онога што вам је "велики брат" казао да је истина?
 
Како знаш да је фотомонтажа и то још "очигледнa"? Зашто би то било фотомонтажа а рецимо ово сигурно, апсолутно не ????!!!:

astronaut_free_flight_above_earth.jpg


Ово бих и ја могао да направим у фотошопу, али то је објавила НАСА!!! Што значи да је то истина и да то није "очигледна фотомнотажа" јел тако?.

Док је онај снимак месеца нешто друго, зато што је у супротности са утувљним ти догмама о свету и животу. Ето зато је то за тебе "очигледна фотомнотажа".

Можете ли ви мислити мало изван шаблона стада? Изван онога што вам је "велики брат" казао да је истина?

Teško i krajnje nerado. Zapravo usamo u krajnjoj nuždi

Zato je i najteži mogući zadatak, biti prosvetitelj, poverava samo veoma strogo odabranima.
Postoji suštinska razlika između ubijanja dogmi i prosvetiteljstva, prizivanja gnoze i njenog nasilnog uterivanja.

Trebalo bi da si ovo već uvideo.

Inače video verovatno nije montaža. Tako to izgleda i okom viđeno kada su slojevi oblaka tanki, baš sam nedavno posmarao.Međutim, iluzija se potpuno izgubila, čim je naišao malo veći oblak.
You tube trpi svašta
 
Како знаш да је фотомонтажа и то још "очигледнa"? Зашто би то било фотомонтажа а рецимо ово сигурно, апсолутно не ????!!!:

astronaut_free_flight_above_earth.jpg


Ово бих и ја могао да направим у фотошопу, али то је објавила НАСА!!! Што значи да је то истина и да то није "очигледна фотомнотажа" јел тако?.

Док је онај снимак месеца нешто друго, зато што је у супротности са утувљним ти догмама о свету и животу. Ето зато је то за тебе "очигледна фотомнотажа".

Можете ли ви мислити мало изван шаблона стада? Изван онога што вам је "велики брат" казао да је истина?

Pa ocigledno je jer su oblaci iza meseca, svi znamo da je to nemoguce, ne moramo sada da izmisljamo kojekakve kerefeke. Na kraju krajeva, cak i da je istina, koji bi bio cilj onih koji mogu da izvedu takvu prevaru. Sta je njihov motiv?
 
Teško i krajnje nerado. Zapravo usamo u krajnjoj nuždi

Zato je i najteži mogući zadatak, biti prosvetitelj, poverava samo veoma strogo odabranima.
Postoji suštinska razlika između ubijanja dogmi i prosvetiteljstva, prizivanja gnoze i njenog nasilnog uterivanja.
Trebalo bi da si ovo već uvideo.
Inače video verovatno nije montaža. Tako to izgleda i okom viđeno kada su slojevi oblaka tanki, baš sam nedavno posmarao.Međutim, iluzija se potpuno izgubila, čim je naišao malo veći oblak.
You tube trpi svašta

Pa ocigledno je jer su oblaci iza meseca, svi znamo da je to nemoguce, ne moramo sada da izmisljamo kojekakve kerefeke. Na kraju krajeva, cak i da je istina, koji bi bio cilj onih koji mogu da izvedu takvu prevaru. Sta je njihov motiv?

Не "сви знамо" него свима су нам то "знање" утувили у главу а што не значи да је истинито.

Можда је Месец упрпаво холограм, сценографија створена да нас држи у илузији .А што се тиче мотива за то.
Па можемо само да спекулишемо. Можда смо у нечем сличном Трумановом шоу, а ово око нас је сценографија. Можда смо у неком "акваријуму", држани у илузији да смо у свемиру, како се не би бунили и како би давали тим нашим господарима оно што они хоће.
А шта то хоће.
Опет нам остају спекулације. А оне не воде дефинитивним одговорима.

Оно што можемо је не веровати у све што нам се каже. Не бити попут неког ко је препариран догмама, и није у стању ни за какву сумњу! Не следити слепо оно што пастир каже да је истина.
 
Не "сви знамо" него свима су нам то "знање" утувили у главу а што не значи да је истинито.

Можда је Месец упрпаво холограм, сценографија створена да нас држи у илузији .А што се тиче мотива за то.
Па можемо само да спекулишемо. Можда смо у нечем сличном Трумановом шоу, а ово око нас је сценографија. Можда смо у неком "акваријуму", држани у илузији да смо у свемиру, како се не би бунили и како би давали тим нашим господарима оно што они хоће.
А шта то хоће.
Опет нам остају спекулације. А оне не воде дефинитивним одговорима.

Оно што можемо је не веровати у све што нам се каже. Не бити попут неког ко је препариран догмама, и није у стању ни за какву сумњу! Не следити слепо оно што пастир каже да је истина.

Znaci nista ne znamo, al kao ipak znamo da je ovo istina. Meni to vise lici na onu, sto je babi milo to joj se i snilo.
 
Ako je ovaj video у цитату доле истинит, онда је ова тема озбиљнија него што изгледа. Ма колико научним догмама препарираним умовима било несхватљиво све оно што није у складу са званичним нам, утувљеним "истинама" о свету око нас:

Облаци иначе знају да буду и провидни...
 
odakle mi uopste dolazimo je pitanje koje mi cesto zadaje glavobolje a mesec mi je gotovo uvek prva asocijacija na to. mesec sigurno utice na nas iako vecina strucnjaka odbacuje te tvrdnje verovatno iz razloga jer nisu izvrsena dovoljno merodavna istrazivanja, no postoje ipak neke cinjenice na osnovu kojih ipak znamo da mesec utice na nas..

nemojte olako odbacivati ove ozimanove tvrdnje, covek ludo veruje u svoju filozofiju sto znaci da moze biti i u pravu. ako postoji neka vrsta kontrole nesumnjivo je da se radi o supercivilizaciji. zbog cega nas koriste ? pa zbog >resursa< naravno. kakvi su resursi u pitanju ne mogu da tvrdim ali se sigurno radi o resursima koji nisu bas lako pojmljivi obicnoj masi.sustina filma matrix je za mene uvek bio onaj natpis iznad vrata na ulazu kod prorocice, ko razume shvatice.
 
Ozimane, jes ti ikad leteo avionom nocu?
Ocigledno nisi, jer bi onda video da tvoj "mesec-hologram" i dalje tamo stoji i kad si na deset hiljada metara iznad zemlje
Dakle ne nadleces ga, zato sto je on na 1.6 km :cepanje:
 
Ako je ovaj video у цитату доле истинит, онда је ова тема озбиљнија него што изгледа. Ма колико научним догмама препарираним умовима било несхватљиво све оно што није у складу са званичним нам, утувљеним "истинама" о свету око нас:

ako je hologramkako to da su ga naši stari videli od pamtiveka, i kako to da hologram stepenom svoje osvetljenosti i srazmerno blizini utiče na fizičke pojave na Zemlji - od plime i oseke, do ponašanja životinja i ljudi?

A što se snimka tiče :D pa toliko je očigledno, da ne mogu da verujem kako je uopšte autoru palo na pamet da prospe ovakvu glupost - pa oblaci su tanki, i normalno je da se ne vide kada prolaze ispred punog Meseca čija svetlost je dovoljno jaka da ih probije bez većih smetnji
 
Poslednja izmena:
A ono, posto se veruje da su nas davno posecivali i vanzemaljci i da je bilo izuzetno naprednih civilizacija ko zna, mozda mesec i jeste zaostao hologram iz tog nekog doba.... :P

Znaci nista nije nemoguce, ali opet ovo je apsurdno, kakav hologram... Volim da citam kada se pojavi Oziman, uvek je interesantno....
 

Back
Top