mesec dana zivota

Da vam kazu da vam je, npr. ostalo mesec-dva zivota, da li biste to vreme proveli sa sadasnjim partnerom, ili bi otisli da pronadjete nekoga koga nikada niste preboleli? Ili, biste probali da "savatate" nekog novog, ko vam je nedavno zapao za oko?

ne znam
mislim da bi me uhvatila panika i zal za zivotom i kukala bih i plakala i bauljala sa podocnjacima kao zombi
i bilo bi mi zao reci mojima koliko je vremena ostalo, a jos i strah od njihove reakcije... zalili bi me i sazalijevali... uzas, ima li ista gore od toga
i garant bih se sa svima sasvadjala i uto bi proslo tih mjesec dana, a ja nista ne bih ucinila
mozda bih se slucajno spotakla sa terase
 
sama...apsolutno sama.stavila bih ranac na ledja i krenula putem istoka...pa sta vidim i dokle stignem dobro je.

a sama jer ne zelim ljudima koji me vole da priredim da me gledaju kako umirem,i ja ne zelim da budem vidjena u tom stanju ili sazaljevana....draze mi je da se raspadnem na nekom djubristu ili jos bolje udavim u okeanu ili tako nesto.
 
Da vam kazu da vam je, npr. ostalo mesec-dva zivota, da li biste to vreme proveli sa sadasnjim partnerom, ili bi otisli da pronadjete nekoga koga nikada niste preboleli? Ili, biste probali da "savatate" nekog novog, ko vam je nedavno zapao za oko?

Ma kakav crni partner,odoh na Jamajku ,nadjem tamo nekog crnca sto radi u baru na plazi :D
Pijem,drogiram se...milina.
 
Poslednja izmena:
a ko nam kaze da nam ovo sada nisu poslednji mesec ili dva?
i sto onda ovog trenutka ne pochnemo da radimo upravo to sto bismo kao tada?
gledam ja malopre onaj uvod u anatomiju...
i sad, rekli jednoj ženi da joj ostaje još mesec dana, greškom, umesto jednom pacijentu...
žena je ridala, a onda je uradila ono što je želel: prodala stan, raskinula sa dečkom, dala otkaz... a onda su joj rekli da su pogrešili... pomislila sam: pa šta, možda je naučila da treba da živi kako 'oće... no, opet je zaridala...z:)

sad u vezi teme...
ja nemam momka... ali kad bih sasvim izvesno znala da moje vreme ističe... verujem da mi ne bi bilo teško da zavolim nekoga i da još više zavolim one koje volim...
setih se prastarog filma "još jedan dan života"... bila sam dete kada sam ga gledala i tada je ostavio jak utisak na mene... i tuga ume da bude veličanstvena...
 

Back
Top