Mešanje?

?

  • Bi sa svima!

  • Samo sa nekima...

  • Ni sa kim, mamu im!!!

  • Domaće je domaće!

  • Kupujmo domaće!

  • Sa bilo kojom/kim, samo ne sa nekom/im našom/im...

  • Ćao, š'a ima?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ali strano je strano, mislim, ok je kvalitet ima i domaćih ok... ali brend je brend.

Kad neko kaže da mu je žena Srpkinja, to je ono, ok, kao i kod većine... kad neko kaže Moldvka... svi pomisle da je ona ex-ku*va koju je on oženio... kad kaže da je Švabica, eeeee, to je već kvalitet! A tek kad kaže da je neka Skandinavka, havarija žešća!
 
Meni je jednom prišla cura... malo tamnije puti pa sam je grubo odbio... uz par rasističkih uvreda... bio sam mlađi, a i luđi... enivejz...

:-(
pokusavam da shvatim i ne ide mi
jel ti ovo ozbiljno mislis i pises ili zajebavas?
don't get it
imas prosecan srpski izgled,bar ako si to bio ti na slikama,kosa smedja.koza svetlija i sve to...
a ovamo neke polu-nazi fore,plave kose vilinske i slicno :neutral:
 
Ali strano je strano, mislim, ok je kvalitet ima i domaćih ok... ali brend je brend.

Kad neko kaže da mu je žena Srpkinja, to je ono, ok, kao i kod većine... kad neko kaže Moldvka... svi pomisle da je ona ex-ku*va koju je on oženio... kad kaže da je Švabica, eeeee, to je već kvalitet! A tek kad kaže da je neka Skandinavka, havarija žešća!

i sada ti takve predrasude pises ovde i to kao uvazeno i ispravno misljenje? nije to u redu.
 
A i kod naših ima razlika...

Kad oženi neku iz CG, Kosova ili sa juga, eeee, ona je to uradila da bi pobegla od bede (kao da smi mi ovde neki bogatuni)... kad oženi neku Šumadinku, eeeee, onda je to da bi mu ona uzela stan i sve pare... kad oženi neku Vojvođanku, eeeeee, onda je ona Mađarca, mamu joj ebemo drugačiju, bez obzira da li je ili nije...


Prffffff...
 
A i kod naših ima razlika...

Kad oženi neku iz CG, Kosova ili sa juga, eeee, ona je to uradila da bi pobegla od bede (kao da smi mi ovde neki bogatuni)... kad oženi neku Šumadinku, eeeee, onda je to da bi mu ona uzela stan i sve pare... kad oženi neku Vojvođanku, eeeeee, onda je ona Mađarca, mamu joj ebemo drugačiju, bez obzira da li je ili nije...
Prffffff...

da li mozes malo da se obuzdas? ako ni zbog cega drugog a ono zbog sopstvene kulture>?
 
Kad oženi neku iz CG, Kosova ili sa juga, eeee, ona je to uradila da bi pobegla od bede (kao da smi mi ovde neki bogatuni)... kad oženi neku Šumadinku, eeeee, onda je to da bi mu ona uzela stan i sve pare... kad oženi neku Vojvođanku, eeeeee, onda je ona Mađarca, mamu joj ebemo drugačiju, bez obzira da li je ili nije...
a odakle je TAJ sto se zeni i odakle su TI koji sve to tako komentarisu...:?:

ova tema asocira na katancic i kljucic...
 
pokusavam da shvatim i ne ide mi
jel ti ovo ozbiljno mislis i pises ili zajebavas?
don't get it
imas prosecan srpski izgled,bar ako si to bio ti na slikama,kosa smedja.koza svetlija i sve to...
a ovamo neke polu-nazi fore,plave kose vilinske i slicno :neutral:
Crne kose, noge bose, oko vrata đinđuve od zlata... :lol:
i sada ti takve predrasude pises ovde i to kao uvazeno i ispravno misljenje? nije to u redu.
Jok nije
auh, bobe, sta loopas...:lol:

skandinavke su prelepe zene. (i skandinavci su jako lepi ljudi... onako visoki i sa lepim licima)
Ko kaže da nisu? Mada ima ružnih...

Generalno, Skndinavci se skoro ne razlikuju od Španca i Italijana... samo u kosi i očima...
 
prvo u osnovi ove teme stoji rasizam. kao da se pita da li bi mogli d aimamo seks sa gusterima, ne sa ljudima. smesno.
Gušteri su vojnici, a i oni su ljudi!
a odakle je TAJ sto se zeni i odakle su TI koji sve to tako komentarisu...:?:
Pa, ne znam, stavi ga u svoju sredinu. Kontam da svaka sredina ima predrasude o svima drugima, pa i samom sebi.
ybt kulira me bob,strasno :lol:
Moderator si... a znaš kako se kaže... ne možeš se s' rogatim bosti... :)
 
Pa, ne znam, stavi ga u svoju sredinu. Kontam da svaka sredina ima predrasude o svima drugima, pa i samom sebi.
moja sredina je ceo svet (nemam prijatelja iz australije jedino). :D
nisam lokalni tip.

@novaista - i ja mislim da preterujes sa tim da je tema "rasisticka"... sta cu ja sto mi smeta miris necije koze, na primer? nije to rasizam, to je hemija i biologija.
 
nekad skitam nekad stojim u mestu. u oba slucaja sretnem razne ljude.
uostalom, veza izmedju dva prozvoljno odabrana coveka na planeti ide preko samo SEST ljudi izmedju... dokazano.
 

Back
Top