Meni je devojka udarila samar

Zanimljivo je kako je se cela tema preoreknula od toga, sta se desi kada zena udari muskarcu samar, na to kako su muskarci nasilnici.

Neverovatno ali je tako, a mogu ja to da pojasnim, ali mislim nema svrhe..

Nisam za nasilje, a ne svidja mi se ni cvonkanje nad glavom i znam da cvonkanje provocira fizicko nasilje i tu nema govora da nije tako..
I kod muskaraca i kod zena, a plus sto nije zdravo cvonkati...za onog ko trpi tu torturu..
Zene tu koriste situaciju da im je podmuklost kao frutracionim bicima bliskija...
Ali treba se naci neki kompromis, a to ocigledno ne ide, jer prvi "zenoljupci" bi da nategnu muskarce da im rastu sise...
A to zato sto su zene i frustracioni muskarci losi gospodari...losi lideri...ali mogu biti solidni koordinatori..ali nalozi moraju dolaziti od drugih..

Najgore , a to ce se desiti, formirace muskarce muskog medjunozja a zenske frustracione prirode, pa ce njih , kao turci sto su janicare, koristiti da pokazu , eto vidis kako moze..
Ali to je njihova priroda, da budu cajzle...
Sa druge strane, ne pada na pamet zenama da svoje govorno nasilje i podmuklosti proglase nepodobnim..
Nego cak sta vise, posto su frustraciona bica, moraju imati opravdanje i razloga za to, a to su muskarci...
Tako da , cesto cujete, ako ti , to si i trazio...
Zasto sam trazio, pa zato sto nisi hteo da me slusas kako ti se zalim za posao...
Ili nisi hteo da dodjes veceras kod mene..
 
Problem argumentacije i argumenta je tu najbitniji.

Jer danas hteo ne hteo ako kazes nesto sto jeste argument, od strane zena budes zasut logikom ako vecina kaze da je belo belo, onda tvoj argument mahanja crnim uzorkom ne vazi...

Tako i kod nasilja, vazno da su one sklopile dogovor ko je dezurni krivac i takvo javno mnjenje egzistira i to je problem...
Krace od ovoga ne moze.
 
Da si rekao neke, ili mnoge, joši nekako... ali, sve... ne znam da li i sam veruješ u to. Možda traže snagu? A snaga se ne ogleda samo u tome što si jači i njenom pokazivanju i dokazivanju.
Neke žene traže žene, recimo. Čizma koju ti pokušavaš da postaviš kao temelj muškosti za njih uopšte nije merilo privlačnosti
Moja majka nije tražila čizmu. Izmanipulisana je lažima o ljubavi i tome kako mu je stalo. To koliko mu je stao i koliko je voli su pokazala njegova dela, kasnije.
da, sve traže čizmu, mada bi mnoge radije umrle nego da to priznaju
i žena koja traži ženu traži da je ta žena jača od nje
žena uvek traži nekoga ko će da je vodi
tvoj otac nije imao snagu, jer da jeste, on ne bi tukao tvoji majku koja je upola lakša od njega
nijedan pravi muškarac ne tuče žene, on nema nikavu potrebu za tim, baš nikad, zato što je svestan svoje snage i muškosti koje su i one svesne i pokaravaju mu se svaga i svugde, plus im i gaće same spadaju
za tvoje dobro, prestani da svoju majku i sve žene uzdižeš, jer i ona je samo žena, a i nikad nećeš naći ženu koja će ti biti majka, nego nauči kako stvari stoje, pa da bude dobro i njima i tebi
žene žale pobeđene ali odlaze sa pobednicima, i hvale dobričine, ali se podaju onima koji umeju da ih uzmu bez patetisanja i ulizivanja, poštovanja i ne zanam čega, naprosto se daju onom ko ume da ih uzme
 

Back
Top