MEDITACIJA

u flow upadnesh .... mislim da mi se to desavalo nekada ali nisam sigurna pominje se i u emocionalnoj int.

valjda ako neshto radis...probajte. mada mozda i radite
e sad u pocetku imas neke strane misli u glavi... tj ja.. kao da je tu jos neko. pa kao zasto ovo ovako..ali u jednom trenutku ako dugo to radis kvrcne i onda si samo u tome sto radis. ma nemam pojma. kod ucenja odustajem na preprekama

e slayem se da sam bez veze pisala a nekako i nisam logicna i nejasna sam
 
HELLGIRL:
Pa,ukratko,postigla sam rasterecenje,intuiciju(do granice vidovitosti).I dobro-ali i lose...Ne znam,imala sam i ja tripove,valjda nisam mogla tako brzo da prihvatim svoje novo duhovno stanje,nisam ga na vreme prepoznala i dobro iskoristila.Ali,na sta ,tacno,ti mislis?Kakve tripove?Mislis, zbog uticaja meditacije?


a sto ti je to stanje nestalo.

e sad kao ne ynam sta da kazem
desavali su mi se slucajni susreti, ono kad nekog sretnes iznenada a recimo mislila si na njega, pa to mi se desavalo cesce. naravno nisam iskoristila pametno
bivala sam dosta osetljiva to sto ti kazes intuicija mislim da je to, cak mozda i blaga telepatija
a tripovi kao da vidim kako mogu da ubijem npr
ne znam radila sam razne te "energetske" poslove a malo pricam pa se nekako poklopilo. sad sam ispala malo pa ni nema vise
isla sam na loru to je kao da se samolechish.ali niej samo to. sta ti radis
ma bilo sta ako ti se cudno desavalo
 
?:
a sto ti je to stanje nestalo.

e sad kao ne ynam sta da kazem
desavali su mi se slucajni susreti, ono kad nekog sretnes iznenada a recimo mislila si na njega, pa to mi se desavalo cesce. naravno nisam iskoristila pametno
bivala sam dosta osetljiva to sto ti kazes intuicija mislim da je to, cak mozda i blaga telepatija
a tripovi kao da vidim kako mogu da ubijem npr
ne znam radila sam razne te "energetske" poslove a malo pricam pa se nekako poklopilo. sad sam ispala malo pa ni nema vise
isla sam na loru to je kao da se samolechish.ali niej samo to. sta ti radis
ma bilo sta ako ti se cudno desavalo

Isto to se i meni desavalo:Pozelim nekog da vidim i u medidaciji se fokusiram na to i vidim ga.Zatim,posle onih meditacija s bojama totalno mi se razbistrila svest(ili je bolje da kazem podsvest).Imala sam dva predskazujuca sna,a i posto pisem knjigu napisala sam neke stvari koje su mi se vrlo brzo realizovale u mom stvarnom zivotu.Ali sam isto postala i uzasno osetljiva,cesto depresivna(jako,jako),tako da sada vise i nisam sigurna da je ta meditacija dobra za mene,a mozda samo ne umem jos uvek da iskoristim te moci koje mi ona pruza.
Lora?Sta je lora?
 
HELLGIRL:
Isto to se i meni desavalo:Pozelim nekog da vidim i u medidaciji se fokusiram na to i vidim ga.Zatim,posle onih meditacija s bojama totalno mi se razbistrila svest(ili je bolje da kazem podsvest).Imala sam dva predskazujuca sna,a i posto pisem knjigu napisala sam neke stvari koje su mi se vrlo brzo realizovale u mom stvarnom zivotu.Ali sam isto postala i uzasno osetljiva,cesto depresivna(jako,jako),tako da sada vise i nisam sigurna da je ta meditacija dobra za mene,a mozda samo ne umem jos uvek da iskoristim te moci koje mi ona pruza.
Lora?Sta je lora?
Mislim da je to metoda jedne Ruskinje, imas njene knjige u knjiz. a u Ruskom domu su povremeno predavanja.
Ps. Molim te oprez sa meditacijom, nije to zezanje
 
ejste to je.. lora... mada je to okrenuto ka zdravlju, kao ljudi su skidail dioptriju i tako..za sebe ne znam sta da kazem nesto od toga radi a nesto ne znam : )) evo prosao me malo zatvor a danas imam opet.. mada sam isla vise puta

ne ynam nisam vishe u takvom stanju sam ne znam sad te malo kao mrzim : ))
ali jeste bila sam depresivna mada sam tako stalno
kad mi se to desavalo pevala sam npr ali mozda u registru za koji ni danas ne znam da li je moj odgovarajuci ili nije.. mislim u horu...pevala sam sopran mozda mi je to visoko..onda sam s tom osobom nesto polumisaono kao flertovala?!?! tj starsno sam zelela kontakt neki a on je nesto tu osecao i kao poluizbegavao ali nismo uopste razgovarali ne znam nisam mogla da ga izbacim iz glave..bio je josh jedan..jednom sam sedela na casu *jedan profa je u pitanju* i nekako sam b ila poluiksljucena sto se tice predavanja...i onda kad sa krenula nekako kao da je krenuo ka meni, nista ono sexualno ali nesto je bilo da nije morao tako a uradio je.. i nekako sam pobegla
znaci htela sam s njima da se povezem ali ne iskljucivo kroz sex..sad cu da smaram ovim
onda sam josh i na nekim predavanjima...pa sam s tim malo prestala nisam intenzivno
onda sam opet krenula na ples u ruski dom tamo sam isla stalno...nekada..cini mi se da sam se posle toga smirila...sigurno ima neke veze onda sa polnom energijom?
mislim idem josh, cesto i ne igram...ali ne znam..
ili mozda kad sam polozila jedan ispit koji sam vukla sto godina, i koji resavas bukvalno kao test inteligencije.. :I
kako sa bojama? ko te vodi kroz to

je l te jos drzi to?
en znam verovatno je tesko ako si sama u tome ako nemas s nekim strucnim da pricas a opet moras da prepoznas loseg vodju.. da osetish.. :I nikog nije briga kako je tebi u stvari
mene su u jednom trenutku i kod doktora vodili onda sam resila kao necu..
tj ne znam nista nisam resila nek se odvija...

e znate li nesto o autogenom treningu? to isto ima predavanja...tj kurs...ako je neko bio
isto te fore podmladjujesh se smirujes progledash.....

dobro ako te uvati taj napad predvidjanja reci da l ima neshto za mene...znash zene po netu prave biznis od toga (he, zasto uvek zhene?) ozbiljnio, meni pishu, upozoravaju me, al oce pare
 
e te istochne fore...to je kao kad ti daju recimo njihove alge da jedesh :)

i sad ti ne znash da li je to shto su ti dali pokvareno ili treba bash tako da bude pa nisi navikao :)
ne mozes da prepoznas...znash kad je ajvar prokisao...kad sarma ne valja...shta vec
al otkud znash kad je neka bljutava alga dobra?! ok prepoznash ipak da je pokvareno

ok mozda nije dobra analogija...losh guru pravi analogiju ovako da nije bash prava lupam
 
e lora ti je slusas onaj om i onda se uglavnom koncetrises na neke delove sebe
ali om je bitan :))
ok to je sistem : ))
shta ce braca pravoslavci da mi kazu..a kod nas ima ison to je ono MMMMM shto se cuje dok ide melodija...samo shto je om na odredjenoj frekvenciji to je navodno pra-zvuk a ison se slazhe uz melodiju. je l
nemam pojma sta je ali to su neke vibracije koje ti imash udonjem delu kichme pa kad si ok tako je
stvarno pustala to danas i ucila i nisam bila nervozna..nego koncentrisanija..sve sam iksove lepo sabrala :)
kao kad zapusis usi onda se to cuje u tebi *(nije nego) i ono kad stavis skoljku na uvo to su u stvari vibracije iz tebe (a nije zvuk spolja, tj van mene)...ok organi rade pa prave neki zvuk
u donjem=repnom delu valjda ojno de sedish..to ima mozda u cakrama o tome
mozda sam los guru nisam sigurna..inace imam naocare a isla sam na kurs ali mozda treba raditi. danas zamaloda se ne uplasim gliste..
 
jao ako sam neshto negativno delovala.....

e mislim da sam se pre tog ... perioda tad sam se neshto svadjala i pricestim se sama i josh imala menstruaciju yaboravila...to kao ne sme
ne znam tako se poklopilo..
sad nekako mozda nije dobro sve ovo napisati ne znam. nije jer treba spavati
 
e shto rekao tuzni patak zene i konkurencija sad bih se nadmetala ko je bolji vidovnjak..inja

ne znam mozda je to ako si mnogo sama i mozda ti fali neki dodir
ne znam nista
 
kako sa bojama?

Legnes,opustis se. Zatim meditiras o odredjenim bojama,od kojih svaka upravlja odredjenim nivoima moci.Ovim redosledom:ZUTA-senzitivnost,intelekt,sreca
CRVENA-vitalnost,magnetizam,mentalne moci
PLAVA-zdravlje,prijateljstvo
ZLATNA-telepatija,vidovitost,okultisticke moci uma
BELA-spiritualno prosvetljenje

Znaci,legnes,opustis se.Zamislis da si okruzena bljestavom zutom svetloscu,sve dok ne osetis da ona ispunjava celo tvoje telo.ostanes tako dva minuta.Onda zamislis da se ta zuta svetlost pretvara u bljestavu crvenu svetlost,....Dalje ti je jasno. Onda zavrsis ritual.To ponavljas svakog dana.
 
Ja sam citala dosta o meditaciji. Smatram da je to jako jako dobra stvar, zao mi je sto to ne rade svi ljudi, meditacija i molitva su strasno delotvorne kada umes da se skoncentrises. Meni je drug, koga je ucitelj borilackoh vestina naucio meditaciji, rekao da je najteze postici stanje u kome je um takoreci pasivan, znaci ne cujes nista oko sebe i ne razmisljas ni ocemu, samo si duboko opusten. Njemu je trebalo nekoliko godina da se tome nauci.
:!:
 
sensual:
Ja sam citala dosta o meditaciji. Smatram da je to jako jako dobra stvar, zao mi je sto to ne rade svi ljudi, meditacija i molitva su strasno delotvorne kada umes da se skoncentrises. Meni je drug, koga je ucitelj borilackoh vestina naucio meditaciji, rekao da je najteze postici stanje u kome je um takoreci pasivan, znaci ne cujes nista oko sebe i ne razmisljas ni ocemu, samo si duboko opusten. Njemu je trebalo nekoliko godina da se tome nauci.
:!:

I kako?
 
e bash sam dosadna, i mene smara da citam ovo moje : ))

e ima tu fora u vezi chakri i energije ali to treba prouchiti...indija

necu da vam kazem fore ocu da budem bolja. ali bogami nekad uspe cini mi se ili ne
 
pazi ishla sam na kurs kod te doktorke i ona radi te meditacije po organima kao osecas svoj organ, otprilike. radi i sa zvukom kao svaki deo kichme ima svoju frekvenciju.
ali ovako neshto nije bash pominjala ne secam se, ima nesto da zamislish da isijavash mozda
odakle ti to
 
probaj da odesh u crkvu na neku sluzbu mozda moze i to. prevescu te u pravoslavlje...ako me chitash

probaj mozhda u manastir imaju duzhe sluzbe. nije lako izdrzati al napregni se

pa vidi da l se neshto deshava
e sad ne znam da li je bitno da l si krhstena il ne.. oni kazu jeste
ne znam

kao zazmuris stavis ruke preko ochiju i zamishljas da si kod neke vode i dises ;))
ako imash OM pusti. na noti do valjda
ne znam mozda pomogne

probaj mozda u lori imash neki odgovor na to... ima knjiga mora da se kupi
mozda ti je prelistavanje dovoljno
 
neka je mir nesmirenima,ljubav nezadovoljnima,vechni zhivot prirodi i zhivotinjama,ljudima veseo zhivot i lepa smrt....
svako ko mir nadje necje mu verovati ,ali pa shta,..:P ja ga nashla,potpuno mi je divno,stupila sam u kontakt sa vetrom,suncem,zemljom i vodom...
mir svima...
 
HELLGIRL:
hhmmm... Ne znam kako tacno da objasnim.. Prvo zatvoris oci i skoncentrises se na zvuke oko sebe i sve ih pazljivo slusas. Onda polako pokusas da ih ignorises tako sto pocnes da se skoncentrises na zvuk svog disanja.. Onda nekako na kraju prestanes da slusas sve i prestanes da mislis. Bukvalno ne smes da mislis ninasta. Ne smes ni da mislis na cinjenicu da nemislis 8-) ako shvatas... :) Na kraju ako uspes bices u nekom stanju gde nista okko tebe ne postoji vec se sve skroz odmara. To je jedini nacin da i um odmara valjda. Iz tog stanja je dobro da se zaspi :!:
 
Не би требало пропустити православну службу, ако ни због чега, оно да би се искусила дубина раскола између обичаја Истока и Запада. Цела организација и атмосфера потпуно су другачије него на Западу. Људи не седе сами, у приватној интроспекцији, већ стоје поред својих пријатеља и у друштву анђела. Овде су клупе и столице непотребне. Нема химне, нити инструменталне музике, постоји само интимно заједништво, у којем чак ни певачи који офецијелно певају нису издвојени, као што је то код западних хорова, већ су чланови конгрегације у којој стоје. Гласови одјекују у цркви због посебних акустичних особина куполе, као да долазе од Христа одозго и разлежу се преко небеског дома који Њега окружује. По ноћи, када је мрак, у рукама трепере свеће, а около, повијајући се нежно, настаје корона, лебдећи круг светлости који својим покретима као да покреће анђеле и свеце на зидовима и сводовима. Божанске мистерије тако се, посвећенима, откривају.

Сесил Стјуарт (Енглеска), 1959.
 
?:
i koje je dejstvo? samo to si radila?
:I
he, crvena ti je za najnizhu chakru mislim. toti je najnizi deo kichme
plava...to je mislim mentalna..ide kao duga odozgo a ima ih sedam? idesh po kicmi
ali moguce da lazhem nisam sigurna da je tacno
moguce da to ima veze??

Da,samo to za sada.Napisala sam koja boja koje dejstvo pruza.Meni se znatno povecala intuicija,do granice s vidovitoscu.Poceo je i zivot da mi se detoksikuje,ali bukvalno.Ne znam,desavaju se mnoge cudne stvari,...Brzina delovanja verovatno zavisi od mentalne moci...
 

Back
Top