medenjaci

danas zamesila medenjake deci :D po Natinom receptu , odlicni su , par komada ostavila da se oprobam sa royalom naravno gledala u Natine mustre samo jos malo uprostila zbog manjka vremena i znanja :mrgreen: i evo kako izgleda , nije lose za prvi put :super:
[/IMG]
 
Poslednja izmena:
p3050181-1.jpg

p3050194-1.jpg

p3050193-1.jpg

p3050187-1.jpg
 

Prilozi

  • p3050190.jpg
    p3050190.jpg
    139,8 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:
Devojke evo oprobala se i ja sa medenjacima (mladenackim). Pravila sam ih po minjinom receptu ranije ali su bili samo za ukucane pa ih nisam nesto posebno dekorisala. Interesuje me, kad crtate one cipke koje gustine da bude rojal da se ne spajaju linije? jel mutite mikserom ili rukom belanca i secer? pokusala sam sad rukom, pa mi je sve bilo previse retko za crtanje, pa sam malo umutila mikserom, bolje je ali opet nije dovoljno vazdusasto... Hocu da napravim drugarici iz detinjstva za vencanje, meni vezba njoj lep detalj :)
 
Oci su mi ispale sad jer sam vec prelistavala temu i nisam nasla nista o kupovnom rojalu, ali sad sam temeljnije presla i nasla :D sinoc sam isprobala kupovni royal, lepo izgleda samo danas da zavrsim mladoženju pa cu da okačim svojih ruku delo da čujem ocene od profesora sa teme :D
 
Poslednja izmena:
Evo i naše kućice.
2014-12-19 14.42.22.jpg


- - - - - - - - - -

2014-12-19 14.42.44.jpg


- - - - - - - - - -

2014-12-19 14.43.01.jpg


Sve je rađeno po savetima sa ove teme. Hvala svima.
Inače veoma lako i brzo sam je napravila, čudola sam se samoj sebi.
 

Back
Top