Мед и ораси

Да ли конзумирате (питање за мушкарце и мушке) мед и орахе, тј. да ли ваша јача половина (питање за жене, женке и девојке и бабе) конзумира мед и орахе и какви су резултати са, а какви без конзумације меда и ораха (негде се каже ораса, али то ми је много смијешно)?

Има ли неких замена за мед и орахе?

У серији "Срећни људи" неко је треб'о да торба ликушу коју глуми Снежана Савић (ваљда Вуле, не сећам се), и конобар је донео...сад..не сећам се тачно али...гушчју џигерицу, остриге и још неке ствари.

Пошто нисмо баш толики ноблес да једемо гушчје џигерице и остриге, рачунам, мед и ораси раде за сиротиљу.

Има ли неке вајде или је то мит?


(Нина отворила неку тему о меду, па ми паде ова тема на памјет вјечнају)
Znam da stariji ljudi kad dobiju najblažu impotenciju piju svakog dana po 5 mg cijalisa/tadalafila i to kao po priči baš dobro radi.
To je valjda najmanja doza cijalisa koja se pije.
 
Да ли конзумирате (питање за мушкарце и мушке) мед и орахе, тј. да ли ваша јача половина (питање за жене, женке и девојке и бабе) конзумира мед и орахе и какви су резултати са, а какви без конзумације меда и ораха (негде се каже ораса, али то ми је много смијешно)?

Има ли неких замена за мед и орахе?

У серији "Срећни људи" неко је треб'о да торба ликушу коју глуми Снежана Савић (ваљда Вуле, не сећам се), и конобар је донео...сад..не сећам се тачно али...гушчју џигерицу, остриге и још неке ствари.

Пошто нисмо баш толики ноблес да једемо гушчје џигерице и остриге, рачунам, мед и ораси раде за сиротиљу.

Има ли неке вајде или је то мит?


(Нина отворила неку тему о меду, па ми паде ова тема на памјет вјечнају)
Ne.
Koristim Testosteron intramuskularno.
Imam potenciju kao 18ogodišnjak.
Redovno vežbam jer potencija bez kondicije baš ni ne vredi.
 
Koji mladima ako vam to treba?
Ja sam napisao šta je delotvorno i realno.
Sad..sve ostalo..

На почетку теме смо рекли:"Ништа хемија, само нечурал, бајо мој"

keep-calm-and-samo-ne%C4%8Dural-bajo-moj-4.png
 
Па чему то на силу. Све што је на силу није за нас.
Хладан туш, атак на женски его- таблета да би се дигао на жену. Шта она ту уопште ради.
Zavisi to dosta... Impotencija ne mora biti samo u glavi. Može usled nekih oboljenja.
Imaš ljude koji su u 50 god bolovali od kancera prostate i imaju super seksualnu želju, ali su im nervi oštećeni i to ne može da se digne.
Pazi ne može često čak ni sa lekovima koliko sam čitao.
I oni ugrade ovakav penilni implant. Da i to postoji i u Srbiji, ne samo na Zapadu. Dakle plastični penis.:lol:
my00358_im03857_m7_penileimplant2thu_jpg.jpg

Иначе, мој друг који је асистент на факултету па иде по тим студентским екскурзијама каже да невероватно много младих момака узима таблетице. Који ће то њима? Умеју ли они да се опусте и уживају? Туга...
Verovatno čisto eksperimentisanje...

Па брате, када ћеш моћи више пута него када си млад?

Или сам ја имала среће или сам била са неким манијацима:sad2: И овако матори дрндамо :lol: више пута а не са 20.
I ovo zavisi mnogo:

1) Količina stresa i fokusiranost na nešto drugo
2) Privlačnost partnera - desi se da partner dosadi
3) Desi se da sam seks po sebi postane nešto dosadnjikavo
 
Да ли конзумирате (питање за мушкарце и мушке) мед и орахе, тј. да ли ваша јача половина (питање за жене, женке и девојке и бабе) конзумира мед и орахе и какви су резултати са, а какви без конзумације меда и ораха (негде се каже ораса, али то ми је много смијешно)?

Има ли неких замена за мед и орахе?

У серији "Срећни људи" неко је треб'о да торба ликушу коју глуми Снежана Савић (ваљда Вуле, не сећам се), и конобар је донео...сад..не сећам се тачно али...гушчју џигерицу, остриге и још неке ствари.

Пошто нисмо баш толики ноблес да једемо гушчје џигерице и остриге, рачунам, мед и ораси раде за сиротиљу.

Има ли неке вајде или је то мит?


(Нина отворила неку тему о меду, па ми паде ова тема на памјет вјечнају)
Upravo jedem svako jutro med i orase.
(Kod nas se uvijek govorilo orasi...ali i orahova ljuska,npr.,tako da moze oboje.)
Ne znam kakvi rezultati treba da budu,ali ja ih jedem zbog zdravlja,a kazu i da su dobri za mozak.
A i volim ih.🙂
Eto,nadam se da nisi razocaran odgovorom.
 
У ствари, ваљда треба јести храну богату цинком?

Сећам се, кад сам имао корону, па ми лекар преписао гомилу неких витамина, измеђуосталог и цинк, а оно...табла јбеног цинка к'о да ћу да једем злато, а не суплемент цинка.
Јесте, цинк је у питању.
 

Back
Top