McDonalds

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

laloona

Zainteresovan član
Poruka
180
Ako se neko razume u istoriju vandalizma neka mi objasni fenomen paljenja McDonalds restorana po svetu.......
Samo tih restorana i iskljucivo tih restorana.........
Zaista me zanima..............

Radnik McDonaldsa Srbija
 
Ako se neko razume u istoriju vandalizma neka mi objasni fenomen paljenja McDonalds restorana po svetu.......
Samo tih restorana i iskljucivo tih restorana.........
Zaista me zanima..............

Radnik McDonaldsa Srbija

Pa McDonalds je simbol Amerike. Kao i Koka-kola,Sprite, Fanta i ostalo. Naravno to ne sprecava majmune da ih konzumiraju. Govorim o ovim orangutanima koji pale i razbijaju.
 
Ako se neko razume u istoriju vandalizma neka mi objasni fenomen paljenja McDonalds restorana po svetu.......
Samo tih restorana i iskljucivo tih restorana.........
Zaista me zanima..............

Radnik McDonaldsa Srbija

Ja sam cuo:D da su narucioci paljenja McDonalds udruzenje buregdzija i cevabdzija Srbije.

Iskreno receno nista nemoze da se poredi sa dobrom pljeskavicom.:heart:
 
Ako se neko razume u istoriju vandalizma neka mi objasni fenomen paljenja McDonalds restorana po svetu.......
Samo tih restorana i iskljucivo tih restorana.........
Zaista me zanima..............

Radnik McDonaldsa Srbija
Sirom sveta, McDonalds restorani su simbol globalizacije, pa zato i nayebu maltene na svakom antoglobalistickom protestu po Evropi.

To je zato sto nemas ukusa.
Cekaj malo, ti iskreno mozes da kazes da je onih dva grama mesa u uzegloj 'lebini bolja hrana od nase pljeskavice???
 
Sirom sveta, McDonalds restorani su simbol globalizacije, pa zato i nayebu maltene na svakom antoglobalistickom protestu po Evropi.


Cekaj malo, ti iskreno mozes da kazes da je onih dva grama mesa u uzegloj 'lebini bolja hrana od nase pljeskavice???

Cekaj, ti kazes da je pljeskavica specijalitet neki?
 
Mogu da zamislim kakva bi tek rasprava bila da u Mekdonaldsu drže burek... ili ne daj bože zeljanicu!

btw: Bolja je uličarska pljeskavica, nego ona iz Mekdonaldsa. S druge strane, nikad ne bih pio milkšejk sa ulice...
 
samo se setite onih uzasno debelih likova koji imaju po 150-200 kg telesne tezine . znacete da su se oni tako bolesno ugojili od mekovih hamburgera dok se tako nesto kod nas od pljeskavice ne desava.
 
Samo za vasu informaciju u bigMacu nema grama soje..........hehehehehehe neznalice.
Sto se tice simbola antiglobalizma Mcdonalds srbija je na sajmu brendova pretstavljeno kao srpski brend. U njemu sve sto jedete, pardon, 80 odsto je srpsko meso, srpske zemicke, salata, mleko, krompir. Porez koji se ubere ide u nase ministarstvo, o humanitarnim organizacijama da ne govorim. Kod nas rade Srbi od uprave do obicnog radnika. Od Meka Srbija prezivljava 3000 clanova porodica. Ajd da vidim ja sad kakve veze to ima s Amerikom uopste. Da, prilikom paljenja restorana i kamenovanju ciglama bili bi povredjeni iskljucivo Srbi. I sada tamo ne rade i ne primaju plate iskljucivo Srbi.
 
Zasto lepo kad ih srce zaboli zbog Kosova ne mlatnu o zemlju svoj MOTOROLA telefon, ne spale svoje Nike patike i trenerke i ne bace svoj komp kroz prozor.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top