Quantcast

McDonalds

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

slavka69

Veoma poznat
Poruka
11.609
Samo za vasu informaciju u bigMacu nema grama soje..........hehehehehehe neznalice.
Sto se tice simbola antiglobalizma Mcdonalds srbija je na sajmu brendova pretstavljeno kao srpski brend. U njemu sve sto jedete, pardon, 80 odsto je srpsko meso, srpske zemicke, salata, mleko, krompir. Porez koji se ubere ide u nase ministarstvo, o humanitarnim organizacijama da ne govorim. Kod nas rade Srbi od uprave do obicnog radnika. Od Meka Srbija prezivljava 3000 clanova porodica. Ajd da vidim ja sad kakve veze to ima s Amerikom uopste. Da, prilikom paljenja restorana i kamenovanju ciglama bili bi povredjeni iskljucivo Srbi. I sada tamo ne rade i ne primaju plate iskljucivo Srbi.
Pa sto se nervras preko neta Ameri daju lutriju pa ako hoces mozes da konkurises za MEK i tamo.:)

Ha-Nocri

Iskusan
Poruka
6.818
Samo za vasu informaciju u bigMacu nema grama soje..........hehehehehehe neznalice.
Sto se tice simbola antiglobalizma Mcdonalds srbija je na sajmu brendova pretstavljeno kao srpski brend. U njemu sve sto jedete, pardon, 80 odsto je srpsko meso, srpske zemicke, salata, mleko, krompir. Porez koji se ubere ide u nase ministarstvo, o humanitarnim organizacijama da ne govorim. Kod nas rade Srbi od uprave do obicnog radnika. Od Meka Srbija prezivljava 3000 clanova porodica. Ajd da vidim ja sad kakve veze to ima s Amerikom uopste. Da, prilikom paljenja restorana i kamenovanju ciglama bili bi povredjeni iskljucivo Srbi. I sada tamo ne rade i ne primaju plate iskljucivo Srbi.
Eto. Naravno najbitnije je pricati neistine samo da bi se ocrnio neko. Tako popularan recept u Srbiji.

Yopa

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.302
Nisam opravdavao, samo objasnjavao. A ne sumnjam da i u nemackom Meku rade sve sami Nemci i da se sluzi nemacko meso, pa ga opet ne zaobidje ruiniranje prilikom antiglobalistickih demonstracija.

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.569
ne možeš im objasniti jer ONI znaju BOLJE od tebe koja tamo radiš.
ONI, takodje, znaju šta je dobro za srbiju.
ONI sve znaju.....:roll:

medved_bg

Elita
Poruka
15.545
Razlog je čist simbolizam, koji je mnogo jači od svega ovoga što si navela. Nikog ne interesuju komplikovana objašnjenja, o procentima, franšizi....

Jevdjo

Ističe se
Poruka
2.996
Al seret.. kako moze jedan big mak ili big tejsti da bude bolji od pljeskavice i po ukusu i sastojcima.Hajde da nepricamo o ulicnim pljeskavicama nego o onim iz restorana.U meku ako je sta dobro to su mlecni kokteli i vocne pitice i nista vise.I ako sam cest posetioc meka ne dam z apravo nikome da je pljeskavica ili cevap losiji.

Wastlander

Primećen član
Banovan
Poruka
541
a zasto su amerikanci koji se hrane pretezno u macu uzasno debeli sa nekih 150-200 kg telesne tezine?

ja sam citao na b92 o jednom liku koji se 2 meseca hranio samo u meku i na kraju zavrsio u bolnici zbog toga jer je to bilo smrt za organizam. lik je snimao svaki dan svog zivota za tih 2 meseca i sve sto mu se desavalo dokumentovao je.

tako da je mac otrov za ljudski organizam.

S.H.A.R.K

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.097
Ako se neko razume u istoriju vandalizma neka mi objasni fenomen paljenja McDonalds restorana po svetu.......
Samo tih restorana i iskljucivo tih restorana.........
Zaista me zanima..............

Radnik McDonaldsa Srbija
Verovatno što se pravi najveći bull sheet od hrane :roll:
U njihovim Mc-ovim kod nas jesu naše namirnice, ali je receptura američka.
Na kraju-krajeva, zašto je veliki problem u USA - gojaznos nacije ... i sva oboljenja koja ona nosi sa sobom? Pa zato što konzumiraju gore navedenu hranu.

laloona

Zainteresovan član
Poruka
180
Da kad smo vec kod simbola amerike, ajmo lepo da zapalimo Takvud jer sve filmove koje sam odgledala tamo americki su... Sto se tice nasih pljeskavica preporucujem vam da odete u Vukov trsic tamo ima jedan restoran zove se Vukovi vajati. E tamo cete da pojedete srpsku pljeskavicu, a ne da mi pricate o fast fudovima po Beogradu po nekim ulicama.......Kad lepo sednes u ladovinu kraj potoka koji jednom postane reka, onako sit od projare, cevapcica, muckalica ili dimljene piletine tada ti sve ove prcvarnice u smogu i guzvi postaju smesne i pitas se sta si to sebi dozvolio sve da jedes

Verbal_Kint

Iskusan
Poruka
5.339
Zasto lepo kad ih srce zaboli zbog Kosova ne mlatnu o zemlju svoj MOTOROLA telefon, ne spale svoje Nike patike i trenerke i ne bace svoj komp kroz prozor.......
Pa, yebiga, to neće oteti Amerima pare iz džepa, to je već plaćeno... Btw, ja sam teko jednom u besu zbog slične situacije olupao svoj mobiljni telefon o zid (Nokia) i shvatio da sam zapravo time pomogao onome kome sam hteo da naštetim, jer sam kasnije, naravno, morao da kupim drugi, a ruski se baš i ne proizvode... To i jeste poenta potrošačkog društva, da odbacuješ staro u stalnom lovu na novo... Zato lupanje izloga nije rešenje, kao ni lupanje stvari koje već poseduješ - poenta je da se prekine trka za novim i zadovolji onim što već imamo, a potpuno je funkcionalno... To bi više naštetilo proizvođačima koji svaka dva meseca izbacuju mobilne sa kojim postotkom većom rezolucijom kamerice...

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.802
A pljeskavice nemaju soje?! Tesko je to naci u gradovima.

Шта је с' тобом човече! Ти изгледа уопште ниси из Војводине! Који би пречанин појео пљескавицу СА СОЈОМ. Јес' ти луд, ил' си пуст, ил' ти ноге смрде!

Ако ко зна шта је добро месо - то су Војвођани! А СОЈУ трпају само у Мек Доналдсу - било ми је тако непријатно када сам наручио тај њихов биг мек - јер сам био у друштву где би ме неки набедили да извољевам - и нити да прогутам, нити да пљунем, сузе ми пошле на очи ... на крају сам пљунуо тај шит у салвету и отишао у три лепе...
СМРДИ НА ОДВРАТНУ СОЈУ...

Wastlander

Primećen član
Banovan
Poruka
541
Dokumentarac o štetnosti brze hrane

Zašto sam postao tako kabast?

Vašington - Problem gojaznosti u Americi na ne baš svakidašnji način analiziran je u dokumentarnom filmu "Super size me" ili u prevodu "Moje super dimenzije".
Režiser Morgan Sparlok je za svoj uspešan filmski prvenac žrtvovao sopstvenu liniju, mesec dana se hranio isključivo u MEKDONALDSU i kamerom beležio sve što se događalo njemu ili oko njega.
Uveo je i pravilo da svako jelo na meniju mora da proba bar jednom, a takozvane super porcije uzimao je samo onda kada bi ih ponudili zaposleni u Mekdonaldsu.
- Devetog dana, kad sam iscrpeo meni, sve je već bilo toliko dosadno da sam pao u depresiju. Osećao sam se vrlo umorno i bio sam razočaran. Moj organizam je reagovao na taj način jer, jednostavno, nije ispravno hranjen - rekao je Sparlok Glasu Amerike.
Film je za Sparlokovu devojku, koja je vegetarijanac, imao karakter horora. Osim toga, njen voljeni se vrlo brzo gojio, a i troškovi lekarskih pregleda nisu bili za potcenjivanje.- Dvadeset prvog dana probudio me je jak bol u grudima. Nisam mogao da dišem, čak trojica lekara su mi te noći rekli da ne znaju šta se sa mnom dešava, moja devojka je molila da obustavim dalje eksperimente s MEKDONALDSOM, zabrinuti su bili i moji roditelji i uveravali me da sam dokazao šta sam hteo. Ali odlučio sam da nastavim. Da li je moglo da mi se dogodi najgore? Svakako da jeste ali se, srećom, nije dogodilo - kaže mladi reditelj.
"Super size me" se u SAD prikazuje od 7. maja, a u evropske bioskope stiže krajem ovog meseca. FONET EKSTRA

---------

MEKDONALDS HRANA JE SMRT ZA ORGANIZAM!

laloona

Zainteresovan član
Poruka
180
Ja mislim da su oni debeli zato sto je hrana kod njih uopste genetski menjana i zato sto je stvarno jeftina. A ako cemo pravo i kod nas ima mnogo gojaznih koji samo zderu pljeskavice domace proizvodnje...

Wastlander

Primećen član
Banovan
Poruka
541
istrazivanje ovog mladog americkog rezisera je pokazalo da je hrana iz mcdonaldsa izuzetno stetna za organizam . covek je na kraju posle 21 dana hranjenja u meku zavrsio u bolnici!

zato ti laloona lepo da napustis taj posao u meku i pocnes da prodajes SIS CEVAP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.