Quantcast

McDonalds

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

orion77

Aktivan član
Poruka
1.871
Evo jedne patriJotske price od pre mesec dana, odem kod druga koji je opasni radikal a njegov cale sve to ali na kvadrat, kad vidim ****** on pije Coca-Cola (TM)....a posto ne mogu da zivim bez podjeba**** naravno pitam ga kako to da on kao apsolutni pristalica SRS-a pije kapitalisticko zlo kojim se sponzorise NATO i USA (prethodni dan je isao na Milk Shake u MCDonalds samo da se zna i covek u trideset i nekoj mi ko dete prica kako mu bas godi taj ukus), on mi kaze pa to nema veze jer se to proizvodi kod nas...HAHAHAH..dobro....dolazi njegov cale sa onim specificnim pogledom u ocima po kome prepoznajem glasace "svim srcem" i radosno vice....O pa nisam znao da ima Coca-Cola (TM) u kuci....kad je tip nategao sunce ti je*@*#, kad je dokrajcio bocu ja mu kazem pa zar vi ne znate da time sto pijete Coca-Colu i pusite Malboro sponzorisete NATO i USA....znate sta je tip rekao!? Ma boli me k.... vazno da je meni dobro. Sve je receno.

ssashaa

Primećen član
Poruka
567
istrazivanje ovog mladog americkog rezisera je pokazalo da je hrana iz mcdonaldsa izuzetno stetna za organizam . covek je na kraju posle 21 dana hranjenja u meku zavrsio u bolnici!

zato ti laloona lepo da napustis taj posao u meku i pocnes da prodajes SIS CEVAP

Ta hrana nije zdrava ,nema sta ali je i pitanje naglog menjanja nacina ishrane i kolicine shto je prouzrokovalo dodatni shok za organizam
Voda je zdrava! Jel tako? Popij odjednom 4 litra vode ,bice ti teshko veruj mi..Jel to znaci da voda nije zdrava?
Ja smatram da je do porcija u Meku jer su jako male i osoba se ne moze zasistiti od jedne uvek ide na 2. ,3. ... a sami ameri su bolesna nacija ,genetski

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.809
Samo za vasu informaciju u bigMacu nema grama soje..........hehehehehehe neznalice.
.
Разумем да ти је жао због твог посла јер си њихова келнерица - али да овако безочно лажеш, Е, ТО НЕЋЕ МОЋИ ! Ти ћеш да ми причаш шта има у том бућкуришу млевеног меса???:twisted::twisted::twisted: Па нисмо сви ударени у мозак! :twisted::twisted::twisted:

laloona

Zainteresovan član
Poruka
180
Pa zaposlicu se ja i Sis cevapu pod uslovom da kopiraju mek pa da mi plata bude tacno prvog, da sam prijavljena od samog starta, da mi svakih 6 meseci raste plata, da sam sigurna da cu za godinu dana napredovati u menagera, da imam placeno bolovanje, osiguranje od stete sto odsto 24 sata dnevno, da cu imati bonuse od prodaje, da cu preko sindikata letovati u Budvi za dz, da mi je placen regres dva puta godisnje, da mogu da odlucujem kada da uzmem slobodne dane, kada zelim da mi budu smene, da se sef ne dernja na mene, da imam normalne pauze od pola sata, da mi je nocni rad placen 26 odsto vise, a rad praznicima 160 odsto, da me ne odbacuju zbog viska radne snage, da mi ne treba veza da udjem na taj posao, da me niko ne vredja, psuje i maltretira........Da zaposlicu se ja u Sisu skoro vidim........By the way i ovo sto misle da su nesto napravili pokrilo je osiguranje, a meni je lepo placeno sto sedim i kuckam s vama jer NISAM JA KRIVA STO NEMA POSLA.

kovach_tauro

Početnik
Poruka
48
sve sto je rekla laloona je tacnooo...barem ja tako mislim,ljudi u srbiji zive i hrane svoju decu od meka,onaj kome se ne svidja big mek ne mora ni da ga jede,jeste da hrana ima malo cudan ukus-plastican ali njihov milksejk i vocne pitice ne moze nista da zameni,LJUDI GLUPO je poredjivati nasu pljesku i big mek... ...
a i nadam se da ce uskoro biti otvoren mek na slaviji...
a te srbende sto su sve zivo pokrali,sto nisu te ukrade stvari odneli deci na kosovu...ali to nije sad tema..ali ajd..

S.H.A.R.K

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.097
Ne, nego zato sto svuda idu kolima. Oni i kad idu po pljuge sednu u kola.
I to je jedan od razloga. Oni bre u kolima i ke*aju :confused:
istrazivanje ovog mladog americkog rezisera je pokazalo da je hrana iz mcdonaldsa izuzetno stetna za organizam . covek je na kraju posle 21 dana hranjenja u meku zavrsio u bolnici!

zato ti laloona lepo da napustis taj posao u meku i pocnes da prodajes SIS CEVAP
Ma da prodaje specijalitet.... ćevap zvani - ''Devojački san''.....dugačak je pola metra :mrgreen:

Bogart

Poznat
Poruka
9.746
Al seret.. kako moze jedan big mak ili big tejsti da bude bolji od pljeskavice i po ukusu i sastojcima.Hajde da nepricamo o ulicnim pljeskavicama nego o onim iz restorana.
У принципу, мени би више одговарао Мек, јер избегавам свињско и запржено, а они користе ако се не варам искључиво говеђе месо. Само, мали су ми они њихови оброци (мада, годинама нисам тамо јео, можда се нешто и променило).

Verbal_Kint

Iskusan
Poruka
5.339
Разумем да ти је жао због твог посла јер си њихова келнерица - али да овако безочно лажеш, Е, ТО НЕЋЕ МОЋИ ! Ти ћеш да ми причаш шта има у том бућкуришу млевеног меса???:twisted::twisted::twisted: Па нисмо сви ударени у мозак! :twisted::twisted::twisted:
Jes, a kod naših poštenih mesara kad kupiš, to je sve od buta, juče zaklano...

laloona

Zainteresovan član
Poruka
180
Sto se tice soje nije stvar u tome........stvar je da u onoj pljeskavici NEMA NISTA, SVE JE IZVUCENO IZ NJE. oNA JE U PRINCIPU BEZUKUSNA STVAR JE U DODACIMA I SOSEVIMA. KO NE VERUJE NEKA ISPITA

ssashaa

Primećen član
Poruka
567
Kod njih je bwe svaka namirnica problem ali je do ameraaaa ne do hraneeee.
Ovde u nashoj zemlji ima gojaznih ne toliko kao tamo ali se na zdravstvene probleme uvek zale oni s manjkom tezine ***

orion77

Aktivan član
Poruka
1.871
Vidi ima dobra fora...ako dodje Burger King koji je drasticno bolji po kvalitetu od MC Donaldsa to znaci da ce u sledecoj turi demonstracija iz ko zna kojeg razloga stradati samo Mek a BK ce ostaviti na miru...elem....sta bese sa KFC-om u Delta City-ju?!?! Je li i on razbijen!!?!?!?

slavka69

Veoma poznat
Poruka
11.609
Pa zaposlicu se ja i Sis cevapu pod uslovom da kopiraju mek pa da mi plata bude tacno prvog, da sam prijavljena od samog starta, da mi svakih 6 meseci raste plata, da sam sigurna da cu za godinu dana napredovati u menagera, da imam placeno bolovanje, osiguranje od stete sto odsto 24 sata dnevno, da cu imati bonuse od prodaje, da cu preko sindikata letovati u Budvi za dz, da mi je placen regres dva puta godisnje, da mogu da odlucujem kada da uzmem slobodne dane, kada zelim da mi budu smene, da se sef ne dernja na mene, da imam normalne pauze od pola sata, da mi je nocni rad placen 26 odsto vise, a rad praznicima 160 odsto, da me ne odbacuju zbog viska radne snage, da mi ne treba veza da udjem na taj posao, da me niko ne vredja, psuje i maltretira........Da zaposlicu se ja u Sisu skoro vidim........By the way i ovo sto misle da su nesto napravili pokrilo je osiguranje, a meni je lepo placeno sto sedim i kuckam s vama jer NISAM JA KRIVA STO NEMA POSLA.
Ej nemoj da se ljutis stvarno mi je zao sto si ostala bez posla i verujem da ti krivo al kad ti kazem razumem te ali verovatno ces brzo naci drugi posao

laloona

Zainteresovan član
Poruka
180
Nisam ja ostala bez posla, ja sedim na placenom odmoru i cekam da staklari zavrse svoje, ja cu opet da vam se smejem, da vas nutkam, i pozivam da dodjete ponovo. stvar je u tome da je mogao biti izgubljen ljudski zivot.... Jer kad vam kokteli lete iznad glave i kad ulecu kamenice od 5 kila dok radis, kad bezis kao budala, a mislio si da si se nabezao vec dosta za vreme rata, jednostavno ne mozes da ostanes ravnodusan i ne napises nesto na forumu.

Ha-Nocri

Iskusan
Poruka
6.818

Шта је с' тобом човече! Ти изгледа уопште ниси из Војводине! Који би пречанин појео пљескавицу СА СОЈОМ. Јес' ти луд, ил' си пуст, ил' ти ноге смрде!

Ако ко зна шта је добро месо - то су Војвођани! А СОЈУ трпају само у Мек Доналдсу - било ми је тако непријатно када сам наручио тај њихов биг мек - јер сам био у друштву где би ме неки набедили да извољевам - и нити да прогутам, нити да пљунем, сузе ми пошле на очи ... на крају сам пљунуо тај шит у салвету и отишао у три лепе...
СМРДИ НА ОДВРАТНУ СОЈУ...
Pa Vojvodinuste srozali. Uzeli ste nam autonomiju, pare. Planski doselili izbeglice. I pljeskavice su ovde vecinom GADNE. Moguce da i meso pasa jos uvek koriste.

slavka69

Veoma poznat
Poruka
11.609
Бојан Костреш, председник скупштине АП Војводине, позвао је грађане Војводине да очувају мир, стабилност и међунационалну толеранцију, након одлуке о једностраном проглашењу назависности Косова. - Војводина и Војвођани морају наставити да раде оно што су и радили до сада, да се залажу за развијање европских вредности у Србији - изјавио је председник војвођанског Парламента, додајући да ће Војводина и даље бити мост између Србије и Европе.

orion77

Aktivan član
Poruka
1.871
a kad smo vec kod SRS oni kad zavrse svoje zasedanje protiv zapada u hotelu Slavija zamislite gde se svi sjure da nesto gricnu...........
Pa naravno, nije bitno sto im nevalja ta kapitalisticka hrana kada je to na dohvat ruke, bas se pitam koja pica su bila sluzena na konferenciji posle prvog i drugog kruga izbora u stabu Radikala...ja se secam Cola i Fanta :-P:-P

Tex707

Domaćin
Banovan
Poruka
4.437
Vidi ima dobra fora...ako dodje Burger King koji je drasticno bolji po kvalitetu od MC Donaldsa to znaci da ce u sledecoj turi demonstracija iz ko zna kojeg razloga stradati samo Mek a BK ce ostaviti na miru...elem....sta bese sa KFC-om u Delta City-ju?!?! Je li i on razbijen!!?!?!?
Mislim da nisi u pravu sto se Burger Kinga tice, slican je on Mc-u (za raliku od Carl's Jr-a koji je mnogo bolji), ali svaka cast, ostali deo komentara je sjajan!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.